Kızlar sizce hangi çamaşır makinasını alalım ? (resimli)

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
551
0
Kızlar bana yardımcı olurmusunuz yeni evlenecegiz en iyisi olsun istiyoruz bunlardan hangisi sizce ? ve özellikleri iyi mi ? ya da bunlar dışında tavsiye edebılcegınız var mı ? BOSCH olcak ama...

Bosch çamaşır makınası

Birinci ürün ----->>>WAS247X1TR fiyatı = (2.224 TL)
8 kg kapasiteli ve 1200 devir
$WAS247X1TR----2.224 tl--(8 kg)---1200 devir.jpg

Bosch Logixx 8 VarioPerfect Otomatik çamaşır makinesi
Güç/Tüketim

Enerji Etiketi: A / A / B
Enerji tüketimi: A-30%: A sınıfının en düşük değerinden (1,07 kWh / 13 kişilik) %30 daha tasarrufludur (0,73kWh/13 kişilik)
Standart pogramda elektrik tüketimi 1.03 kWh, su tüketimi 56 l
8 kg kapasite
XXL tambur hacmi: 65 l
Devir sayısı: 400 - 1200 dev/dak

Programlar

Özel programlar: Gömlek/Bluz, Sensitive (hassas), Sport/Fitness, Süper-Kısa 15', Mix, Hafıza 1, Hafıza 2, Yünlüler, Hassas/İpek

Opsiyonlar

VarioPerfect: Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlar
Otomatik leke çıkartma programı (16 farklı leke için)

Konfor/Güvenlik

Daha kısa ve daha hasas yıkama sağlayan VarioSoft tambur sistemi
su akış sensörü
Tambur içi aydınlatma sistemi
Çok katlı su koruması
EcoSilence Drive: Uzun ömürlü sessiz motor
AntiVibration Design: Daha sessiz ve daha dayanıklı
Program optimazasyonu ve ilave fonksiyonlar için büyük LCD ekran
24 h Bitiş zamanı erteleme / kalan zaman gösterme
TouchControl tuşları (dokunmatik tuşlar): Yeniden yükleme fonksiyonlu start/pause, ısı, devir, menü, değiştir
Yük tanımlama ve deterjan miktarı önerme
durulama sensörü
Süresiz miktar otomatiği
Köpük tarama sistemi
Otomatik dengeleme sistemi
Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi
Sıvı deterjan için ayraç
Köpük ikaz
Çocuk kilidi
Program bitiminde akustik sinyal
Ses yalıtımı
32 cm çaplı 165 derece açılabilen kapak
Manyetik kapı kilidi

Teknik bilgi

Boyutlar(Y x Gx D): 84.2 x 60 x 59 cm
Tezgah altına gömülebilir

İkinci ürün ----->> WAE244S1TR fiyatı = (1.456 TL)
7 kg kapasiteli ve 1200 devir
$WAE244S1TR----1.456 tl (7 kg)---1200 devir.jpg

Maxx 7 VarioPerfect Otomatik çamaşır makinesi
Ürün Özellikleri

Enerji Etiketi: A / A / B
Enerji tüketimi: "A -%20" (A enerji sınıfından %20 daha tasarrufludur)
7 kg kapasite
Devir sayısı: 400 - 1200 dev/dak
Çok katlı su koruması
Tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol
Özel programlar: Sentetikler Özel, Sensitive (hassas), Sport/Fitness, Süper-Kısa 15', Mix, Yünlüler, Hassas/İpek
VarioPerfect: Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlar
Program akışını, kalan süreyi, ısı ve devir ayarını gösteren büyük dijital ekran
TouchControl-tuşlar: Yeniden yükleme fonksiyonlu start/pause, Kolay ütüleme, Hassas durulama, EcoPerfect, SpeedPerfect, Bağımsız devir seçimi, Son durulama suyunda bekletme fonksiyonu
3 Boyutlu AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi
Miktar otomatiği
Köpük tarama sistemi
Dengesiz yük kontrolü
Köpük ikaz
Program bitiminde akustik sinyal
Çocuk kilidi: Program ve kapı kilitleme
Sıcak-Soğuk su girişi
180 derece açılabilir, 30 cm çapında gümüş çerçeveli cam kapak
Metal kapı menteşesi
Manyetik kapı kilidi
Boyutlar(Y x Gx D): 84.7 x 60 x 59 cm
Tezgah altına gömülebilir

Güle güle kullan ikiside güzeller.Yanlız bir tavsiye sıkma devrini yüksek yapma çamaşırların kolay yıpranırlar.:KK70:

Son düzenleme:
öncelikle hayırlı olsun...

makinelere gelince.. ikisinin arasında dünya kadar fark var arkadaşım.. yarı yarıya nerdeyse fiyatlar... bu arada Maxx adlı markayı ilk kez senden duyuyorum..
benim makinem Bosch.. geçen yıl aldık.. ama şuan ne alırsın deseler Lg'nin f1443kds7 11 kg yıkama kapasiteli çamaşır makinesini alırdım... Konusu var forumda istersen ona da bir bak...

makinelere gelince.. ikisinin arasında dünya kadar fark var arkadaşım.. yarı yarıya nerdeyse fiyatlar... bu arada Maxx adlı markayı ilk kez senden duyuyorum..
benim makinem Bosch.. geçen yıl aldık.. ama şuan ne alırsın deseler Lg'nin f1443kds7 11 kg yıkama kapasiteli çamaşır makinesini alırdım... Konusu var forumda istersen ona da bir bak...

yaaa şaşkınlığıma çok güldüm :):):) Maxx marka dedim pardon... sabah sabah olur böyle şeyler :):):)

canım maxx nerden cıktı ??? ikiside bosch bunların :KK34:

kargadan başka kuş, Mieleden başka makine tanımazdım ama param yok. o yüzden şu anda kesinlikle LG veya Samsung alırdım. TR piyasasında yeni oldukları için çok ilgililer servisi felan...

öncelikle hayırlısı olsun mutluluklar diliyorum.elektrolux kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum ve çok memnunum.hava müsait olmadığında veya acil ihtiyaç olduğunda kurutuyorum.yumuşacık çıkarıyor.çalışanlar açısından özellikle pratik buluyorum.kolay gelsin daha kara verilecek çook eşya var sanıyorum:)

X