Kızlar şubat ayı hamıle olmayı bekleyenler birlikte bekleyelim ❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlar merhaba umarım hepimiz hamileyizdir 15 inde çatlama oldu 18 19 unda kasık ağrılarım oldu sanki regl olacam gibi
regl ağrısı olunca panikledim düzenim mi bozuldu acaba diye ondan sonra kasık batmaları karın ağrısı mide şişmesi beyaz sarı şeffaf akıntı eğilip kalkınca kasıklarım öyle ağrıyordu ki zor kalkıyordum. ovulasyonda şişerdi hep göğsüm hafif iner regle yakın tekrar şişerdi ama ovulasyon gününden beri öyle şişti ki göğüslerim dokunamıyorum bıçak iğne batıyordu sanki. dün gece yatarken yüz üstü uzanayım dedim kasığımdan karnıma kadar yanmalı bir ağrı oluştu geri döndüm. biliyorum belirtiler için çok erken ama böyle şeyler yaşayanlar oldu mu acaba .

Arkadaşlar şöyle bir durum oldu bugün çatlama iğnesi olacaktım sabah ama yumurtam kendinden çatladı iğne olamadım , şimdi tutunması için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı acaba

Eklentiler

• IMG_3769.jpeg
    IMG_3769.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 48
Eğer bu ay olmazsa adet olunca hayıt otu suyuna bide macun aldım ona başlicam bakalım

Bir anda pik oluyor diyorlar ama tahminen ne zaman yumurtlama olur sizce 😞 artık çok üzülmeye başladım 7 aydr olmuyor

Eklentiler

• IMG_20240226_125424.jpg
    IMG_20240226_125424.jpg
    179,8 KB · Görüntüleme: 37
2 gün sonra bebişi görürüz :):):) il bebişimizzzz :) hayırlı olsun 1,5 aylık
Teşekkür ederim inşallah sizlere de nasip olur hep dua ederim. Allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻
Ultrasonyonda kese gözükmedi sadece kanda çıktı haftaya tekrar gel dedi bir de en son adet günüm 30 ocak 1 aylık mı oluyor ki

X