Kızlar testime BAKABİLİRMİSİNİZ???????

rabianizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
1.167
342
25
Kızlar polikistik over sendromu var 1 yıldır cocuk istiyoruz olmuyor. En sonki adet tarihim 16 Ekim ama duphaston kullanmadan düzenli adet görmüyorum kullanmazsam.duzensiz adet olduğum için doktor her gittigimde adet sokturucu veriyor.duphastonla 16 ekimde adet olmustum 1 Kasım'da tekrar duphaston içmeye başladım. Pko oldugu için yumurtlama tarihimi bilmiyorum adetten 14 gün sonra 21 gün sonra denilsede maalesefki bu pkoya uymuyor cunku pkoda yumurta her ay olusuyomu olusmuyomu o bile muamma. Hiç de akıntım oldumu vesaire diye takip edip yumurtlama günü anlamaya çalışmadım Ağrı'da pkodan dolayı çoğu kez oluyo onuda yumurtlama oluyodur diye düşünemiyorum.ovulasyon testleri pkoda doğru sonuc vermiyor onuda kullanmıyorum.demem oki ne zaman yumurtlama oluyo olmuyo bilmiyorum en son ilişki tarihimi bile bilmiyorum deyim o kadar salmistim cunku. Ama 1 Kasım'da duphaston içtim 5 gün içtikten sonra goguslerimde müthiş bı ağrı basladi 1 haftadır baya göğüs ağrısı cekiyorum sadece göğüs ağrısı değil göğüsüm bildiginiz süt dolmus gibi agirlasip şişti mor damarlar belirginleşti.Hap bugün bitti adet genelde şu sıralar ilaç bittikten 5 veya 6 ci günü oluyorum ilaç bittikden 10 gün içinde adet olmak gerekiyor. Bugün sabah idrariyla değil saat oglen iki gibi test yaptım 13 dakkaydi sanırım silik belli belirsiz bişey çıktı fotosunu yukleyecegim en son adetimin ustunden 25 gün geçti sizce hamilelik varmıdır kasığımda da batmalar var ama adetmi yoksa hamilelik belirtisi mi anlayamadim normalde adetten önce hafif gogusumde hassasiyet olur bu ilk defa olan bişey
IMG20231109175450.jpg

Yanlış yönlendirmekten çok korkuyorum ama ben bi çizgi daha görüyorum ya.
Hamile olduğumu öğrenmeden önce karnımda kist ağrısı gibi bi ağrı oldu hamileliğe ihtimal vermedim ha oldum ha olucam diye adetimi bekledim. Adetten önce göğüslerimde biraz hassasiyet olurdu mesela normalde olduğundan daha fazla hassasiyet oldu. Ve günün son saatlerinde yaptığım idrar testiyle öğrendim. Yani anlattığınız belirtileri biraz bağdaştırdım idrarın saatinden ziyade hamilelik varsa direkt çıkıyor bence. Daha ilaç yeni bitmiş biraz bekleyin kesin sonuca hemen ulaşmak istiyorsanız da doktora gidip kan verin bu silik çizgi var mı yok mu iki tarafa da çekilebilir.
Umarım güzel haberler alırsınız 🫶🏻

Tebrik ederim hamilesiniz. Oyulma gibi batma gibi bir his olur rahminizde bu dönemde. Yarın bir kan verip netlestirin. Hayırlı uğurlu olsun 😍

bir test daha al garanti olsun erken gebelik testinde daha net cıkar ama bence var şimdiden tebrk ederim ♥️

Hamile olduğumu öğrenmeden önce karnımda kist ağrısı gibi bi ağrı oldu hamileliğe ihtimal vermedim ha oldum ha olucam diye adetimi bekledim. Adetten önce göğüslerimde biraz hassasiyet olurdu mesela normalde olduğundan daha fazla hassasiyet oldu. Ve günün son saatlerinde yaptığım idrar testiyle öğrendim. Yani anlattığınız belirtileri biraz bağdaştırdım idrarın saatinden ziyade hamilelik varsa direkt çıkıyor bence. Daha ilaç yeni bitmiş biraz bekleyin kesin sonuca hemen ulaşmak istiyorsanız da doktora gidip kan verin bu silik çizgi var mı yok mu iki tarafa da çekilebilir.
Umarım güzel haberler alırsınız

Umarım güzel haberler alırsınız 🫶🏻
İki haftadır gogusum agriyo çok hemde damarlar belirgin göğüs ucumda az çıktı ve göğüs ucundaki kahverengi kısım büyüdü kasıkta ağrı var batma sancı gibi az az akıntım oluyo arada berrak akışkan sıvı az az mide bulantim oluyor yemeklerden öncede sonrada ama herşeyi adet sokturucu hormon ilacı ya ona bağlıyorum ama hamilelikte olabilir diyede aklımı kurcaliyo göğüs seyinude nerdeyse iki ay oldu ama sütten kesmeye bağlıyorum bir türlü kendiligimden hamile olabileceğime inanamıyorum idrar testi yaptım 3 kez negatif bilmiyorum adette olmadım daha ilaç bittikten sonra 5 veya 6 ci gün olurum bugün 5 ci gün pazar günü 10 gün doluyo 10 günde olmak gerekiyor. Yarın kan veriyim diyorum oğlum o saatlerde uyuyor oluyor bırakıp gideceğim kimsemde yok erken uyanırsa sağlık ocağına gidip kan vereceğim yoksa bu belirsizlik yoruyor insanı

Tebrik ederim hamilesiniz. Oyulma gibi batma gibi bir his olur rahminizde bu dönemde. Yarın bir kan verip netlestirin. Hayırlı uğurlu olsun 😍
Daha adet olmadım adet sokturucu biteli 5 gün oldu kan vermeye bı turlu gudemedim gidebilirsem inşallah netleşir diğer yapfigim testlerde negatif çıktı ovulasyon testi yaptum onla yapıp erken ogrenenler de olmuş ama malesef çok koyu çizgi göremedim hep silik hayırlısı inşallah vardir

Daha adet olmadım adet sokturucu biteli 5 gün oldu kan vermeye bı turlu gudemedim gidebilirsem inşallah netleşir diğer yapfigim testlerde negatif çıktı ovulasyon testi yaptum onla yapıp erken ogrenenler de olmuş ama malesef çok koyu çizgi göremedim hep silik hayırlısı inşallah vardir
Niye adet söktürücü içtiniz ki göğüste yeserme falan belirti ama

Niye adet söktürücü içtiniz ki göğüste yeserme falan belirti ama
Duphaston hamilelik varsa bebeğin rahime tutunması için yoksa direkmen adet söktürücü görevi yapıyor yani hamile kalındığında icsende bebeğe hiç zararı olmuyor adet düzeni için doktor kontrolünde kullanıyorum mecbur yani

İki haftadır gogusum agriyo çok hemde damarlar belirgin göğüs ucumda az çıktı ve göğüs ucundaki kahverengi kısım büyüdü kasıkta ağrı var batma sancı gibi az az akıntım oluyo arada berrak akışkan sıvı az az mide bulantim oluyor yemeklerden öncede sonrada ama herşeyi adet sokturucu hormon ilacı ya ona bağlıyorum ama hamilelikte olabilir diyede aklımı kurcaliyo göğüs seyinude nerdeyse iki ay oldu ama sütten kesmeye bağlıyorum bir türlü kendiligimden hamile olabileceğime inanamıyorum idrar testi yaptım 3 kez negatif bilmiyorum adette olmadım daha ilaç bittikten sonra 5 veya 6 ci gün olurum bugün 5 ci gün pazar günü 10 gün doluyo 10 günde olmak gerekiyor. Yarın kan veriyim diyorum oğlum o saatlerde uyuyor oluyor bırakıp gideceğim kimsemde yok erken uyanırsa sağlık ocağına gidip kan vereceğim yoksa bu belirsizlik yoruyor insanı
Gidebildiniz mi ?

X