Kızlar yardımcı olur musunuz

scarlett O hara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
8
1
26
Merhaba kızlar dün yazmıştım testim pozitifti bu sabah hastaneye gittik değerlerim 2290 çıktı beta hcg ardından karından görülmedi vajinalden bakabiliriz dedi doktor istemedim o da bana Salı ya gün verdi karın da keseyi görürüz o gün dedi. Ama akşamdan beri inanılmaz bir ağrı var geçmeyen sağ kasığımda sadece ve internette bakıyım derken dış gebelik olabilir vs dediler çok korktum olabilir mi ? Kese görünmedi karında ama anlaşılır mıydı yardımcı olabilecek varmı?

İlk belirtilerde zaten kasık ağrısı oluyo normal bu. Beta hcg salı gününe kadar baya artar kese de karından görünür telaş yapmayın, bu süreçte internetteki bilgilerdense doktorun dediğini dikkate alın yoksa internette her türlü kötü ihtimal var onları okumak stresi artırır sadece

internettekilere inansak ben de kanser çıkarım o zaman 😂 okuduğunuz şeylere kulak asmayın zaten doktor kontrolundesiniz. karından kese 2500-3000 arası görünür. endişe etmeyin.

Kilolu musunuz acaba ben de rahmetli oğluma karımdan çok zor görünmüştü göbek yağından dolayı hep alttan muayene oluyordum belirli haftaya kadar hatta muayene olabilirsiniz hiçbir sakıncası yok bu kadar stresede gerek kalmaz

Kilolu musunuz acaba ben de rahmetli oğluma karımdan çok zor görünmüştü göbek yağından dolayı hep alttan muayene oluyordum belirli haftaya kadar hatta muayene olabilirsiniz hiçbir sakıncası yok bu kadar stresede gerek kalmaz
Aslında 164 boy 60 kiloyum ama göbeğim diğer insanlara göre daha şişti her zaman

X