Kizlar yine kırıldım bilmiyorum abartiyorum belki Evet Eşim

Aksine bu sizi ne kadar yakından gözlemlediğini ve size yardımcı olmak istediğini gosterir. Yorum yapma yeteneğinin olması sınav sürecinde gayet güzel bir beceridir. Eşim bana bu şekilde yaklaşsa ona teşekkür ederdim

Nasıl evlendiniz? Severek mı görücü usulü mü? Madem çalışan eş istiyordu tercihini o yönde yapsaydı? Siz de bu ezikliği bırakıp hirslanip dediği gibi bilgi ağırlıklı çalışın ben burda art niyet sezmedim en azından bu konuda. Sizi çalışmaduginiz için yermesi ayrı acı, işe girip atandığınizda saygı ve sevgisi artarsa o daha acı. Demek ki eşe bakış açısı ev arkadaşlığı gibi

Kizlar slm ben taktım mi kompleksmi yaptım haklimiyim bilmiyorum.

Eşim lisans ben ise ilköğretim hariç hep açıköğretim okuyup iki önlisans okudum.

Eşimin eskiden beni alttan alta yerdiği çok oluyor du artık yok ama bilinç altına yerlesmis silemiyorum.

Şimdi kendimce kpss ye çalışıyorum.Bana dedi ki sen yorum çalışma yorum gücün iyi senin eğitim alman yani bilgi odaklı çalışman lazım dedi.Bilmiyorum belki dediği normal bir şey ama bana batıyor işte .Ve bana arada aferin çalış diyor ama biliyorum ki içten içe asla güvenmiyor ve bu beni çok kırıyor ne biliyim öyle yazmak istedim içimde tutmak istemedim.
Kompleks yapıyorsunuz bence. Ama bunları söylerken mimikleri tavrı nasıldı bu da önemli

Sizin konularinizi anlayamıyorum. Siz bence uzun uzun ilk günden bu yana ne yaşadınız yazın. Bir kere bir yorumuma haklısınız ama es-es ailesi yüzünden tüm dengemi kaybettim demiştiniz. Çünkü böyle böyle ben sizin eşinize niye gıcık olduğunuzu anlayamıyorum. Bir kere de eşim havuzda çok çocuk var dedi konu açtınız. Siz mi kaprislisiniz yoksa evliliğin başında çok şey yaşandı adam gözün üstünde kaşın var dese batıyor. Bilemiyorum.

Kizlar slm ben taktım mi kompleksmi yaptım haklimiyim bilmiyorum.

Eşim lisans ben ise ilköğretim hariç hep açıköğretim okuyup iki önlisans okudum.

Eşimin eskiden beni alttan alta yerdiği çok oluyor du artık yok ama bilinç altına yerlesmis silemiyorum.

Şimdi kendimce kpss ye çalışıyorum.Bana dedi ki sen yorum çalışma yorum gücün iyi senin eğitim alman yani bilgi odaklı çalışman lazım dedi.Bilmiyorum belki dediği normal bir şey ama bana batıyor işte .Ve bana arada aferin çalış diyor ama biliyorum ki içten içe asla güvenmiyor ve bu beni çok kırıyor ne biliyim öyle yazmak istedim içimde tutmak istemedim.
Eşine velisiymiş gibi davranan insanlara sinir oluyorum. Sizin çalışacağınız konuya bile karışma hakkını kendinde nasıl buluyor ki? Bence kötü niyetli değil ama sizin sınırlarınızı ihlal etmesine izin vermeyin.

Önceki "yerme" dediginiz olayi bilemicem ama şu alındığınız şeye bakilirsa da onda da siz yanlis anlamis ya da abartmis olabilirsiniz gibime geldi. Ayrica size guvenmiyor olabilir, bunun da sebebi önlisanstan atanmak cok cok zor artık, asiri yuksek puanlar gerekiyor ve liseyi bile disardan okumus temeli cok zayif biri bu puani yapamayabilir. Atamalar çok az zaten artık. Hani kendinize cok buyuk bi guveniniz varsa ugrasin da yoksa baska türlü önünüze bakmak daha isabetli olur gibi

Sizin bir çok konunuzu okudum ve çoğu eşinizle ilgili. Anlatıklarınıza bakılırsa eşinizi altan Alta ezdiği doğru ama bunun nedeni aranızdaki eğitim farkınız değil, asıl nedeni sizin hem kişisel hemde içsel olarak sınırlarımızın olmaması. Bir diğer neden ise adamı kedinizden üste görmeniz. Onu gözünüzde o kadar büyütmüşsünüz ki söylediği her şeyden etkileniyor ve kendinizi eşinize ispat etme ihtiyacı hissediyorsunuz. Onu kedinizden üstün görmeyi bırakın. O da normal bir insan daha fazlası değil.

X