Cilt Bakımı Ürünleri Kızlar Yüz Yıkama Jeli Tavsiye Eder misiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kesinlikle decleor tavsiye ederim her cilt tipine uygun cilt bakım ürünleri var ben temizleyicisinden kullandım, cildim hassas ve kuru olduğundan her ürünü kullanamıyorum, eskiden fransa dan getirtiyorduk yada yurtdışı sitelerden sipariş veriyorduk, şimdi ingiliz site cheapsmellsin türkiye operasyonu olan bellamola sitesinde satıyolar gayet de uygun fiyatlar

Merhabalar,

Karma ve hassas bir cildim var o yüzden her ürün bana iyi gelmiyor. Genelde kozmetik almamaya calısıyorum. Şuan La Roche Posay Tolariane kullanıyorum. Cildiniz kuruysa çok kurutuyor, karma cildi nemlendiriciyle dengeliyor. Yağlı ciltlere iyi gelebilir diye düsünüyorum. Makyajı bile tek basına temizliyor.

Ben DCL kullanıyorum memnunum. Ablam bioderma kullanıyor gözle görülür bi iyileşme var onda o yüzden bende biodermaya geçerim sanırım

benim kullandığım işte bu..kesinlike çok memnunum sadece akşamları yıkıyorum ben yüzümü.derinlemesine temizliyor bi 5 dk.sonra cildinizin nefes aldığını hissediyorsunuz zaten :) $neutrogena-clear-pore-wash-200-ml---temizleme-jeli.jpg

Roc güzel.Ondan sonra en son Juvena kullanıyorum.Onu da beğendim.Memnunum.
$KT-73120.jpg

kızlar mrb
şimdiye kadar loreal pure zone kullanıyodum ,bugün sebamed in yeşil sabununu aldım onu kullancam ama ben iyi bi yüz yıkama jeli istiyorum kullanıp da çok memnun kaldığınız ürünler varsa tavsiye edermisiniz,kullandığınız, yüz için su bazlı nemlendiricilerden de memnun kaldıklarınızı söylerseniz sevinirim:)

arkadaşım cilt tipinize göre ve yaşınıza uygun bir temizleyici kullanmanız gerekiyor.sadece temizelemek yetmiyor.devamın da tonik-nemlendirici ve güneş koruyucu da kullanırsanız tam bir bakım yapmış olursunuz.cildiniz de lekeler olmasın diyorsanız güneş koruyucuyu mutlaka kullanın.ben cilt konusunda 5 yıldır eğitimler alıyorum.aldığım eğitimlerde böyle öğrendim.kendinize iyi bakın...

Kizlar bende size DR. Murad urunlerini tavsiye ederim. Her cilt tipine gore secenekleri var. Bir cok markayi denedim, (Avene, Laroche, Cliniq) ama en guzeli gercekten bu. Tavsiye ettigim insanlarda cok memnun.

Bioderma yı bana cildiye doktorum önermişti gerçekten de çok memnunum normalde yüzümde hep sivilce vardı hele regl dönemlerim yaklaşınca... sorma gitsin jel gerçekten çok iyi 200ml bana 3ay gitti ayriyetten bi de isotrexin al ohh mis

Cilt tipini belirtmemişsin ama Avene'in turkuaz renkli jeli. Kesinlikle süper!

ben roc un temizleme ürünlerini gerçekten tavsiye ederim peeling i de çok başarılı

neutrogena greyfurtlu var bende olay marka var birde bence olay daha güzel geldi bana öyle kurutmuyor diğer jeller gibi ama ben jelle yıkamayı bıraktım gittim aktardan kükürtlü sabun aldım cildimi güzel temizliyor sivilceleri kurutuyor aydınlanıyor yüzüm cildi kuruttuğu için sonrasında bepanthol ün yüze uygun olan kremini sürüyorum.doğal olan ürünler cezbediyor artık beni..

visibly clear :))

biodermanın yağlı ve karma ciltler için olan jelini kullanıyorum çok memnunum cildin kuru değilse öneririrm.sivilce sorunumu bayağı bir çözdü.nemlendiricisi de aldım hassas ciltler için olanı ama o yeterli gelmedi.şimdi loreal düşünüyorum:KK31:

Slm, ben karma ciltler icin la roche posay toleriane yüz yıkama jelini 3 hafta önce aldım ve ikinci hafta sonunda çöpe attım. Yüzümün T bölgesi yağlı geriye kalan kısmı normal, fakat hassas ve nemsiz. Bu ürünü oldukça araştırıp almıştım fakat sonucu cok kotu oldu. Butun yuzum sivilce doldu gercekten cok kotuydu. Benzer bir cilde sahipsen kullanmanı onermem.

X