Kızların evlilik hayalini süsleyen ünlüler... (Resimlerle:) )

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Sinema dünyasının 37 yaşındaki ''müzmin bekarı'' Matthew McConaughey, genç kızların evlilik düşlerini süsleyen isim oldu. People dergisi, son sayısını ''En Çekici Bekar Ünlüler'' başlığına ayırdı. Genç kızların gözdesi olan ünlü bekarlar arasında ipi 37 yaşındaki aktör Matthew McConaughey göğüsledi.

Jake Gyllenhaal, Justin Timberlake, Chris Evans gibi genç şöhretlerin ağırlıklı olduğu listede, bir dönem genç kızların hayallerini süsleyen Brad Pitt, George Clooney ve Orlando Bloom gibi isimlerin yer almadığı görüldü. Listede yer alan ünlüler şöyle sıralandı:

-Matthew McConaughey: Derginin özel sayısının kapağında da yer alan oyuncu, Sarah Jessica Parker ile ''Düş Yakamızdan'', Penelope Cruz ile ''Sahara'' filmlerinde oynadı. Penelope Cruz ile evliliğin kıyısından dönen 37 yaşındaki ''müzmin bekar'', yaşamdaki en büyük desteği de öğretmen olan annesi Kay McConaughey'den alıyor.

-Jake Gyllenhaal: ''Brokeback Dağı'' filminde eşcinsel kovboyu canlandıran Jake Gyllenhaal da listede.

-Chris Evans: ''Fantastic Four'' serisinin 26 yaşındaki oyuncusu listeye giren ünlülerden...

-Maksim Chmerkovskiy: 27 yaşındaki oyuncu da listede yer edinen isimlerden oldu.

-Ludacris: Şarkıcılık kariyerinde başarılı günler yaşayan 29 yaşındaki oyuncu, çekici bekarlardan...

İşteeee Matthew McConaughey (Üfff diyorum başka bişi demiyorumşakkıdı)

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Jake Gyllenhaal (bilen bilir platonik aşkım..bu sıralamada olmasa şaşardımtatlicadiarzu)

Justin Timberlake (Hiç sevemedim şu herifi)

Chris Evans ( Buda bir insan..:bbo:sanırım:bbo:..maşşaaallaahhh )

Maksim Chmerkovskiy(Bu ne bee..hiç tipim diil:kahve:)

B]

• Konu Sahibi busra_tuna
Justin Timberlake sevilmeyecek adammı beee gözlere bak

• Konu Sahibi busra_tuna
Kimmiş bunlar diye baktım ama ben de tık yok.Valla be ne yalan söyliyim benim gönlüm dolu,aşkım doldurdu onu.Bunlar beni ilgilendirmiyor.:asigim::asigim::asigim: canım kocişim.

• Konu Sahibi busra_tuna
Hiçbiride tipim değil. sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi busra_tuna
Chris Evans :asigim: Benimle Eflenseneee :1closedeyes: şakkıdı

• Konu Sahibi busra_tuna
Benim tipim degil maalesef kaybettilersengözlerimebaksanab

Jake Gyllenhaali tek geçerim:asigim:çok yakışıklıyerimseniben

en yakışıklı benim aşkım gözüm başka kiimsecikleri görmeez

Ahanda evlenilecek adam:-))

bizim Türk erkeklerimiz daha yakışıklı ama bunlarada maşallah demeden geçmeyim bariii

bende begenmiyom bunlari, george clooney olsa hadi neyse =)

ayyy limoni ne guzel cevap yapmissin øle, cok yakisikli bu adam cok

limoni sana katılıyorum ben bu adamı ilk deli yürekte görmüştüm ve tvnin karşısından bi yere kıpırdamıyordum acı hayatı izlemedim ama nerde görsem bakarım bu adama

kızlaaaaarrrr justin benimdir kimselere vermem ben evlenecem onla şu dudaklara bir bakın oyyy şimdi dağılın leeeeeennn sırnaşık şey jeyyar :eek:klava:

Ahanda evlenilecek adam:-))

23-054.jpg

Ayyyy...yasakkelime.Midem kaldırmıyo:1closedeyes:

bence dünyanın en seksi erkeği kevin cosner bayılıyorum ben bu adama ve şimdi bile benle evlen dese koşa koşa giderim :sm_cool::asigim:

şahsen ben bu zatı şahane ile evlenmek isterdim =))))

724822040742817oi2.jpg

X