Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Cok guzel gidiyorsunnn sakon birakma sakn.

İnş bırakmayı asla düşünmüyorum herkesin insdına zayıflıycam seneye bu zamanlar 65 kilo olucam . Annemin şu lafı çok zoruma gidiyo (kadın dediğin 100 kilo olurmu . Hiç 100 kilo kadınmı olurmuş kocana yazık ) :KK43: :KK43: :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnş bırakmayı asla düşünmüyorum herkesin insdına zayıflıycam seneye bu zamanlar 65 kilo olucam . Annemin şu lafı çok zoruma gidiyo (kadın dediğin 100 kilo olurmu . Hiç 100 kilo kadınmı olurmuş kocana yazık ) :KK43: :KK43: :KK43:

Anladim canim insanlar farknda degil agir konusuyolar bende 93 kilo ile basladim su an 82 kiloyum nisanliyom kac tanr cocugun var dogum kilolari falan mi

Anladim canim insanlar farknda degil agir konusuyolar bende 93 kilo ile basladim su an 82 kiloyum nisanliyom kac tanr cocugun var dogum kilolari falan mi

24 yaşındayım 2 yıllık evliyim 7 aylık bı kızım var 87 kilo ile hamile kslfım 112 kilo ile doğuma girdim 107 ile 10haziranda başladım guncel kilom 100.8 boyum 160 hedefim 65 inş .

selam kilodaş arkkadaşlarım :) ben dukana başladım bakalım neler olacak uzun zaman olmuş girmeyeli ramazanda diyet falan yapamadığımdan kilovermeden ramazannı tamamladım şükrediyorum :) her sene alırdım normalde
hepinize kolay gelsin

117 kilodan 97 kiloya düstüm diyet ve sporla fakat çalışmaya başladım ve masa başı işi şimdi 4 aydır çalışıyorum hiç veremedim çok üzgünüm size katılırsam belki banada faydası olur lütfen destek olun

117 kilodan 97 kiloya düstüm diyet ve sporla fakat çalışmaya başladım ve masa başı işi şimdi 4 aydır çalışıyorum hiç veremedim çok üzgünüm size katılırsam belki banada faydası olur lütfen destek olun

Hoshgeldin Tevekkul, ben de bu foruma kilolarimdan kurtulmak icin uye oldum. 2 ayda 120 kilodan 102 kiloya indim ve kacamak yapmadan devam ediyorum. Agustos sonunda 97 kilo olmak isterim ben de inshaAllah.
Birbirimizi motive edelim mi, ya da gunluk achmishtim orda devam edelim mi. Kararli bir yol arkadashina ihtiyacim var.

özür dilerim kullanıcı ismini yanlış yazmışım sana nasıl ulaşıcam çok acemiyim bilemiyorum ummuhureyra

Hoshgeldin Tevekkul, ben de bu foruma kilolarimdan kurtulmak icin uye oldum. 2 ayda 120 kilodan 102 kiloya indim ve kacamak yapmadan devam ediyorum. Agustos sonunda 97 kilo olmak isterim ben de inshaAllah.
Birbirimizi motive edelim mi, ya da gunluk achmishtim orda devam edelim mi. Kararli bir yol arkadashina ihtiyacim var.

çok sevinirim bacım ama forumda acemıyım sana nasıl ulaşırım bilemiyorum

Eşimin iş yerinde muhasebe işlerine bakıyorum 13 yaşında bir kızım var onu la ilgileniyorum spor yapardım çalışmaya basladım cok nadir yürüyüş yapabiliyorum anlıycagın 23 kılonun rehavetıyle bi şımarıklık çöktu uzerıme

X