Kızlık zarı ameliyat pişmanlık

cfb03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
84
2
29
Kızlar yargılamayın lütfen. Ben kızlık zarımı bir operasyon sonrası kaybettim cok asırı kanamalarım oluyordu ve patolojı ıcın parca alınması gerekıyordu. Hıc ılıskım olmadı. Kızlık zarı diktirdim tutmadı. Sımdı ogrendım mıkrocerrahı ıle daha guvenlı sonuc alınıyormus galıba yaptıran var mı? Bende bu tur seylerı dert etmıyorum allah ıle benım aramda cok sukur bı ılıskı yasamadım rahatım ama evlenecegım ve erkek mılletıne ne yazıkkı bır kadın olarak bu durumu anlatamazsın vıcdanın temız olsada. Bu ıslemı yaptıran var mı

Bir salın cinsel organınızı Allah aşkına ya. Şu kafanızı bir geliştirin. Kime neyi kanıtlıyosun? Bu muameleyi yapacak adama kapıyı göstermek yerine daha şimdiden derdini düştüğün şeye bak!
Bakın bende sizin gibi düşünüyorum hiç cinsel hayatım bile olmadı ve korkuyorum artık psıkolojık olarak ama maaesef yasadıgım toplum buna uygun degıl. Saglıgım ıcın amelıyat oldum ama o surecte anlatamazsın ıste yasadıgım yerde bısı yasamadıgımı 😔

Bakın bende sizin gibi düşünüyorum hiç cinsel hayatım bile olmadı ve korkuyorum artık psıkolojık olarak ama maaesef yasadıgım toplum buna uygun degıl. Saglıgım ıcın amelıyat oldum ama o surecte anlatamazsın ıste yasadıgım yerde bısı yasamadıgımı 😔
Doktorlarından rapor isteyebilirsin canım kendini gayette kanitlarsin. Seni ameliyat eden doktor durumu gayet de rahat açıklar

Merhaba. Geçmiş olsun öncelikle. Birkaç soru sormak istiyorum size. Bildiği gibi bu yalnızca ülkemizde sınırlı olmayan bir tabu. Neticede sizin cinsel yaşamınız da aslinda bir zarın kanaması ile açıklanamaz. Gerçekten aklını kullanan bir erkek, bu zarın yapısını bilir ve kanama olsa bile belki bir ilişki yaşamanız veya kanama olmazsa bir ilişki yasamamaniz gayet de ihtimal dahilindedir. Kizlik zarı denen yapı mukozal bir katlanti ve embriyonal bir kalıntıdır. Pek çok bakire birey ilk ilişkisinde kanayip kanamayacaginin garantisini kimseye veremez. Çünkü bu kanama normalde mikro bir kanamadir yani gözle görülmez. Görülen kan biriken adet kanı ve tahriş bağlı oluşan bir kanamadır. Yani bakire olmanız bu zar ile kanitlanamaz. Gelelim ikinci konuya. Bu durum çoğu ülkede tabusal, ingilterede muayenesi yasaklandı biliyorsunuz. Bu yüzden kadın doğum uzmanları başta olmak üzere tüm branş hekimleri bu noktada dikkatli olur. Bu tür bir girişim için rapor verir. Bu konuda size herhangi bir şey dendi mi, siz bunu bilerek mi kabul ettiniz (ki onayınız alinmali) bunu merak ettim. Cinsel ilişkiye girmemiş olmanız, kendinizi biliyor olmanız bunun için ekstra bir kanıt yaratmaniza gerek bırakmıyor ki sizi. Bence fiziksel bir durumu bu kadar irdelemek yerine kişisel anlamda bu yapıya, temizlik kirlilik,bakirelik,ispat çabası vb. Daha zihinsel durumları yogunlasmaniz sizin açınızdan çok daha sağlıklı olacaktır. Ve elbette daha kolay olmayacaktır. Çünkü bu durumu aşmak hepimiz için zor, bu algı zihnimizin en derinine kazindigi için kolay olduğunu asla iddia etmiyorum . Ama zihnin dediği şeylerin emrinde ,bu obsesifligi eyleme geçirmeye çalışıp ayni zamanda sizi tatmin etmeyen bu döngüye girmeniz çok daha dusundurucu. Ayrıca biyopsi endikasyonunuz neydi tam olarak? Yani bu sizin onayınız ile yapılacak bir şeydir. Bunu göze aldıysanız buna dair bir raporu da almaya hakkınız vardır ki hekimin bunu size söylememe ihtimali yok. Tekrardan geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede çok daha iyi hisseder, çok düzgün birisi ile karşılaşır ve bu ispatlara gerek duymazsiniz. İnanın buna ihtiyacınız yok. Kaldı ki yaptığınız yalancılık falan da değil, zaten olmayan bir durum için "oyleymiş gibi "davranıp bunu ispat çabasına girmeniz, bunun için eylemlerde bulunmanız bence gerçekten düşündürücü:KK43:

Son düzenleme:
X