Kızlık Zarı Takıntısı Lütfen Yardım....

Çok derinde fazla bakamadım çook ilginç bir terim olmamışmı:nazar:

peçeteyle kazırca silersen daha çok tahriş edersin, tahriş ettikçe akıntın artar.

cnm ya sıkıntı yoktur muhtemelen..içine büyük bişi girmedi sanıorumki olsa olsa yüzeyden tahriş yada zededir ilk gecemde kan gelsn yeter sncta ilk ilşkm olcak..cnm sen kaşıdıgında fln bişi oldumu basına gelen kızlıgına baktırdın mı?

büyük bişiy girmedi derken akannehirakannehir
tövbe yarabim, içim kötü sanırım benim :bbo:
hee bir hatırlatma; her ilk ilişkide kan gelmeyebilir. yani bu kadar kan sevdalısınız ya ondan söyledim.

kızlarrr doktora gittimm dediki cok derinde fazla bakamadım yırtk gibi haff bişi gördüm ama emin deilim zarın şeklide olabilir o dedi ayy valla bu daha zormuss ben hç böle bi travma yaşamadım:KK43: cnsel işkn oldumu dedi hyr dedm emnmsn dedi tabi dedm ndn böle yaptı doktr hem bişi olmaz dedi hemde inada bndi iice sordu off

ayy bayılazaaaam. akannehir
sen elinde ayna bir tarafını kurcuklarken duvar gibi birşey görüyorsun, doktor çok derinde fazla bakamadım diyor.
bahsettiğimiz organ aynı değil mi???
ne bileyim bu tarifler benimkine pek benzemiyor da. bilmiyorumkismile
ben zaten biliyordum bende bi aciyiplik olduğunu, duvar falan örük değildi bende hiç. :sinifsinif:

hee bir rica, harfleri eksik yazmasak; canım çıktı okuyacağım diye.

ya o nasıl doktormuş doktorlar bakar ve görür onlar zaten bunun eğitimini almıyormu bakar ya yerinde der yada geçmiş olsun kızlığını kaybetmişsin der ben bekarken adet yüzünden her hafta hastanedeydim ve her hafta alttan bakıyorlardı kızlık zarımın yapısını bile söyledi doktorum bana hatta ilişkiye 2 ay giremedim ama eşimle her denediğimde ucunun girmesiyle bile kan geliyordu sonra tedavi için jinekologa gittim doktorum bana zorlamadan kanamış kızlığın sapasağlam yerinde dedi düşün yani ona rağmen ilişkiye rağmen yerinde sonunda ilişkiye girebildikte gördüm meğersem tamamı olmalıymış açılması için sıkma canını arkadaşım oranı zorlamada mantarı biliyorum çok pis kaşınır kaşındıkçada tatlanır ilaçlarına devam et kurtulursun birde başka doktora görün.

ya cnm bilmiyorum cok derinde dedi..bide ben cok kastım kendimi ama cok çekiştirdii o öndeki et parcası gibişeye dokundu ve onu bile çekti sanırım o vajina dudagıydı bilmiorm ama buarada essmeralda cnm bzm toplumumuz bnu gerektirio bende isterdm eşimin bndn dolayı evlenmesini istememesiini fakat cevremde km varsa bakılmış yanii napabilirim..buarada ayna ile bakıp gördügüm şey o olmaya bilir baska doktora bukdr zorlanmadan snra gidermiyim bilmiorm acıdı cnm gerdikçe gerdi dokundu fln ben böle zor sanmıordum:KK43:((

O nasıl bir doktormuş canım?Nasıl bakamadım demiş anlamadım:umursamaz:
Başından mı savmış nealsanaalsanasmile

bu kadar niye takıyorsunki..ben boyle seyleri umursamıyorum cok rahatım sanırım..

O nasıl bir doktormuş canım?Nasıl bakamadım demiş anlamadım:umursamaz:
Başından mı savmış nealsanaalsanasmile

baktı bence göremedi derinde oldugu için birde ben ck rahatsz olduum çekiştirince ben hiç bukadarrını duymadm ondandr acaip geldi o sandalye ve doktor we yardmcısı yanındaa ben yeter dedkce cekiştirdi snra dediki ufak bişi gördm yrtk gbi bişi ama bu zarının anatomisi olablr derinde cnm sennki dedi elini sokamazsn bile dedi offfffff ck gerildim

hee evet çekiştirdikleri doğru biraz can acıtıcı bişey bu doğru ama olsun birdaha gösterki içindeki endişe gitsin canım.

sende boyle dusunen biriyle olma kendini egitmis biri zaten sana inanır ve bu durumu dert etmes..anlasılan senin cevren bu konuda cok baskıcı ve sende etkilenmissin hayatını zindan edersin sen boyle napıcan evlenene kadar bunumu dusuneceksin..

allaa allaaaaa doktor neyi çekiştirdi bacım çarşaf mı bu??? akannehir
tuttuğu iki uç neresidir??? akannehir
senin çakma doktor olasılık hesabıyla mı teşhis koyuyor

bir de cidden merak ediyorum niye doğru düzgün yazmıyorsun şu kelimeleri de insanlara okumak için takla attırıyorsun
CADIARZU

cnm bnm hiç erkek arkadasım olmadı yani yumusak deilim bu konularda iki ucu tuttu doğru fakat canımıda yaktı ve bir anda ayy falan deyince bıraktı sen zorlandın dedi derinde dedi tam emin olamadım sen öyle yapınca dedi sonrada bıraktı.en çok ilişki yaşayıp yaşamadıgımı sorguladı üstüne basa basa işte bu noktadan sonraa ben gerildimm var mı birşey diyorum ufak birşey gördüm ama zarının anatomiside olabilir diyorr :KK43: Bu arada moon haklısın ama cok eğitimli birinin bilee baktıgını biliyorum kana doktora tekrar giderim ama şuan değil

ya vajinanın dış dudaklarını tutup biraz çekiyorlar gerçekten açıtıyor bana ilk alttan baktıklarında gözümden otomatik yaş gelmişti sonra alıştım ama sen kendini istediğin kadar kas açık ile kapalı belli oluyor o doktor anlamamış senide stres yapmış boşuna.

hem bende inanmıyorum eğitimli insan bakmaz olayına esnek olan ile açılmış olanı her erkek anlar benim eşim gayet eğitimli avrupada yaşamış ailesi oldukça modern ve bende öyle bir ailden geliyorum ama ona rağmen eşim kana benden önce baktı yok sorun olmaz diyen adam bakıyım bakıyım dedi herşey ilk geceye kadar.

cnm kesnlkle ölee ben rahat olamam bu konuda cnküü bişiyim olmadıı yanii ilşkm falan filan ndn durduk yere gtsn anlam weremedigimden taktım

benim birlikte oldugum insanın boyle takıntıları olmadıgı icin dedim hem ben burda okumakdan bahsetmiyorum her okumus insanda aynı degil kendini egitmesinden bahsediyorum

arkadaşalr bilmeden konuşup yanlış yönlendirmeyelim
açık ile kapalıyı her erkek farkeder vs demişsiniz
bakire olmayan birinin vajinası,bakire birinden daha dar olabilir
tamamen yapı meselesi
vajina öyle ilişkiyle açılıp artık geniş kalan bir organ değidlir:1closedeyes:

cnm darlık konusu deil delmek cok zor die biliorum ondan bencee erkek anlar ama anlasa da anlamasada bakıolar kana bellii

Kan kan diye tutturmuşsunuz da ya esnekse zarınız..
O zaman bakire bile olsanız kan gelmeyecek bunu düşündünüz mü peki?bayanssulusmile

cnm ama doktor bilmezmiydi bunuu?sanırım anatomindeen yırtk gibi duruo dedi cnkü cok inceleyemedim fazla canını yakmakta istemiorm cok gerildin bırakmadın ki bakıyım dedi:KK43:

X