Klitorisimin başı baya bi şişti ve acıyor

Hayır ama kremi sürünce baya bi yanıyor bir de kremden sonra sisliğin üst kısmında morumsu bi kabarcık cıktı orası diğer yere göre daha yumusak acaba iltihap falan mı akıcak
Kolonya dökün üzerine.

Hayır ama kremi sürünce baya bi yanıyor bir de kremden sonra sisliğin üst kısmında morumsu bi kabarcık cıktı orası diğer yere göre daha yumusak acaba iltihap falan mı akıcak
Canım sen kukunu rahat bırakta git bebenle ilgilen sonra ortalığa salıyorsunuz yetiştiremediğiniz çocukları ya.

Kızlar klitorisim inanılmaz sisti dokunamıyorum bile dışa cıkık artık sürtünüp acıyor sanırım mast yapmaktan tahris oldu randevu bulamadım acil de bakmadı eczanege gittim mantar ve tahris kremi verdi işer yarar mı sizce bunu yasayan baskası var mı cok canım acıyor uyuyamıyorum bile gittikçe büyüdü?
Ne bicimn bir yokluktaydin da o kadar olasiya devam ettin aferin size👏👏

Kızlar klitorisim inanılmaz sisti dokunamıyorum bile dışa cıkık artık sürtünüp acıyor sanırım mast yapmaktan tahris oldu randevu bulamadım acil de bakmadı eczanege gittim mantar ve tahris kremi verdi işer yarar mı sizce bunu yasayan baskası var mı cok canım acıyor uyuyamıyorum bile gittikçe büyüdü?
Elma sirkesini suyla seyret bu suyla vajinanı yıka enfeksiyon veya mantardır

olabilir,aslında herkes de yapabilir bunu.neden bu kadar herkes şaşırdı ki? gidip sex yapsa daha mı iyi? ama lütfen biraz daha dikkat et. bir süre yapma. buz koyabilirsin.

X