Klomen+Çatlatma İğnesi Yapanlar Birlikte Takip Yapalım 😍

BitterNutella

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
168
33
35
Kızlar selam,
Bir boş gebelik sonrası 1 yıldır deniyoruz ama olmadı
Ben de sonunda ilk defa 9 Mayısta Klomen’e başladım ve 18 Mayıs Cumartesi’de doktor kontrolüme gittiğimde 5 adet yumurtam oluşmuştu 24-23-22-19 ve 17 mm çatlatma iğnesi vuruldu bugün 2.günü iğnenin ve doktorumuz cumartesi sabah 10:00’da iğneyi vurduk Pazar günü akşam 22:00’den sonra ilişki istiyorum dedi değerlendirdik ve Pazartesi Salı günlerini de değerlendirmeyi düşünüyoruz çünkü neden değerlendirmeyelim 😂
Bugün yaptığım Ovülasyon testimde resimdeki gibi çıktı T çizgisi C’den daha koyu görünüyor ne demek oluyor bu çatlamak üzere mi çatlamış mı yaşayanlar varsa böyle bi süreçte hamile kalanlar neler yaptı nelere dikkat etti hangi günleri değerlendirdi paylaşırsa çok mutlu olurum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun 🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 78
Canım merhaba ben de 15 Mayıs gece 11.30’da çatlatma iğnesi 17 mayısta aşılma oldum. Merak edip ovulasyon testi yaptım ve senin gibi kopkoyu çıktı. Birkaç kişide okuduğuma göre çatlatma iğnesinin etkisiymiş.

Merhaba çift çizgi çıkması hamilelik olduğunu göstermiyor beldede aynı şey oldu umutlandım ama sonu hüsran en doğrusu reglinin gecikmesi ve test yapılması ben 2.kez çatlatma iğnesi ve klomen kullandım suan reglime 4gün var beklemedeyim sabredin sizde güzel olsun inşallah

Kızlar selam,
Bir boş gebelik sonrası 1 yıldır deniyoruz ama olmadı
Ben de sonunda ilk defa 9 Mayısta Klomen’e başladım ve 18 Mayıs Cumartesi’de doktor kontrolüme gittiğimde 5 adet yumurtam oluşmuştu 24-23-22-19 ve 17 mm çatlatma iğnesi vuruldu bugün 2.günü iğnenin ve doktorumuz cumartesi sabah 10:00’da iğneyi vurduk Pazar günü akşam 22:00’den sonra ilişki istiyorum dedi değerlendirdik ve Pazartesi Salı günlerini de değerlendirmeyi düşünüyoruz çünkü neden değerlendirmeyelim 😂
Bugün yaptığım Ovülasyon testimde resimdeki gibi çıktı T çizgisi C’den daha koyu görünüyor ne demek oluyor bu çatlamak üzere mi çatlamış mı yaşayanlar varsa böyle bi süreçte hamile kalanlar neler yaptı nelere dikkat etti hangi günleri değerlendirdi paylaşırsa çok mutlu olurum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun 🙏🏻🙏🏻
Çoğul gebelik olursa sıkıntı yaşarsın hepsi döllenirse. Aynı şey benimde başıma geldi. Doktorun şu tarihten itibaren ilişki olmasın diye uyardıysa onu dinle canım yoksa iğneyle kalplerine sıvı enjekte edip birkaçını öldürmek zorunda kalıyorlar. Çok kötü bir durum. Vücudun ve sağlığın için de kötü bir durum

Çoğul gebelik olursa sıkıntı yaşarsın hepsi döllenirse. Aynı şey benimde başıma geldi. Doktorun şu tarihten itibaren ilişki olmasın diye uyardıysa onu dinle canım yoksa iğneyle kalplerine sıvı enjekte edip birkaçını öldürmek zorunda kalıyorlar. Çok kötü bir durum. Vücudun ve sağlığın için de kötü bir durum
aaaaa öyle bi durum oluyor mu yaaaa bana sadece ikiz olabilir dedi ama hiç ihtimal vermiyorum ben ya ben 1 tanesine razıyım yani 1 yılın sonunda bi bebeğimiz olsun yeter bize tabii rabbim ne derse o 🙏🏻
Ama çok ğzücğ ya yıkılırım öyle bi durumda 😔😔
Haziranın 2-3 gibi belli olacak bakalım regl 1 haziran görünüyor şuan için ama

Merhaba bende 14 Mayıs öğlen 1 de vurdurdum çatlama iğnesini benimde bu güne kadar kopkoyu çıkıyordu ovu testim bu gün biraz silikleşti
Benim de öyle inanılmaz koyu hala ve sanırım 2-3 güne kadar ipne etkiside gidecek çünkü kaset gebelik testinde de silik çıkmaya başladı silinmeye başladı diye düşünüyorum ben de hayırlısı olsun hepimiz için ya çok yorucu ve sancılı bi süreçmiş

Benim de öyle inanılmaz koyu hala ve sanırım 2-3 güne kadar ipne etkiside gidecek çünkü kaset gebelik testinde de silik çıkmaya başladı silinmeye başladı diye düşünüyorum ben de hayırlısı olsun hepimiz için ya çok yorucu ve sancılı bi süreçmiş
Bende bu gün erken gebelik testi yaptım gözle zar zor görülecek siliklikte çıktı yarına sıfırlanır beta her halde 3-4 gün sonra tekrarlıyacağım inşallah bu ay olmuştur rabbim bekleyen herkesi sevindirsin inşallah

Bende bu gün erken gebelik testi yaptım gözle zar zor görülecek siliklikte çıktı yarına sıfırlanır beta her halde 3-4 gün sonra tekrarlıyacağım inşallah bu ay olmuştur rabbim bekleyen herkesi sevindirsin inşallah

Senin tam olarak Kaçıncı gün iğnenin ? Bir de iğne yapıldığı günü sayıyormuyuz acaba ?

8. Gündesin ve hala gebelik testinde silik mi çıkıyor yaaa etkisi geçmek bilmiyor demekki bu iğnenin 😣😣 bence 3-4 gün sonra denemektense gebelik testi tamamen negatife döndükten bi kaç gün sonra yapmak mantıklı bu gebelik testini

Merhaba kızlar lütfen yorum bekliyor um. Pazartesi çatlatma iğnesi nin 14.günüydü beta 4.5 çıktı. Bugün 16.gün ve beta 10.1çıkmış . İki kat artmış ama güne göre çok düşük başlamamış mı değer?

X