Klomen ile hamile kalan

fatma5334

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
37
8
25
Merhaba pcos hastasıyım aşılamaya başladım Klomen ile hamile kalan varmı ben yarın başlayacağım heyecanlıyım

Bir sorun yoktu ama olmuyordu çocukta adetin 3 gününden 5 gün boyunca kullandım dediği gün kontrole girdim yumurtam bir taneydi 13 mm di gelişmemişti bile 3 gün sonra gel dedi gittiğimde catlamisti ama iğne vurulmadim kendiliğinden çatladı

Merhaba bende 24 kasım da klomen kullandım doktor beni çağırmadı kontrole ben kendim evde ovulasyon testi ile takip ettim 4 aralık yumurtlama gördüm 5 aralık çatlama oldu.Şimdi regl olmayı bekliyorum pko var bende düzensiz normalde adetlerim ama son iki gündür sol kasık ve regl olacakmış gibi karın ağrım var hafif. Hakkımız da hayırlısı olsun çok fazla klomen ile hamile kalanlar var inşallah bizde onlardan biri oluruz

Merhaba bende 24 kasım da klomen kullandım doktor beni çağırmadı kontrole ben kendim evde ovulasyon testi ile takip ettim 4 aralık yumurtlama gördüm 5 aralık çatlama oldu.Şimdi regl olmayı bekliyorum pko var bende düzensiz normalde adetlerim ama son iki gündür sol kasık ve regl olacakmış gibi karın ağrım var hafif. Hakkımız da hayırlısı olsun çok fazla klomen ile hamile kalanlar var inşallah bizde onlardan biri oluruz
Bir sorun yoktu ama olmuyordu çocukta adetin 3 gününden 5 gün boyunca kullandım dediği gün kontrole girdim yumurtam bir taneydi 13 mm di gelişmemişti bile 3 gün sonra gel dedi gittiğimde catlamisti ama iğne vurulmadim kendiliğinden çatladı
Merhaba bende şuan aynı durumdayım, 29 aralıkta gittim 18 mm olmuş 2 3 günü değerlendir gel tekrar dedi. Siz o süreçte ek birşey kullandınız mı nasıl bir yol izlediniz? İlişkiye hergün mü girdiniz? Herhangi bir takviye birşey aldınız mı? 😵‍💫

Ben de bu ay klomenle hamile kaldım canım
Ve doktorum %10 ihtimal çokta ümitlenme dedi ,1 tane 18 mmlik yumurtam oluştuğu için. Sizin o %10luk ihtimal gerçekleşmiş benimde belki olur😕 bana ümit oldunuz. İnşallah benim de o bir tek yumurtam tutunur ve sürpriz olur bana 😢

X