Klomen kullanan var mı?

İnşallah pozitif sonucu alırsınız🙏🏻
İnşallah çok ağrısını çektim sonra normal ağrılar başladı göğüs hassasiyeti var bel ağrısı iştah açıklığı var klomenden sonra 2 3 gündür de vücudumu esnektikçe sol kasıkda ağrı oluyor bazen sağ kasık ağrıyor 9 mayısa kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum 🤦‍♀️

Kızlar benim klomen +estrofem+çatlatma iğnemin 11. Günü . Bugüne kadar hiç test yapadım . Sabah 5 tane test aldım eve geldim hemen yaptım tertemiz negatif 😣 daha regl dönemime ve iğnemin etkisinin geçmesine 3 gün var . Aynı güne denk geliyor . Sonradan dönme ihtimali var mıdır acaba . Göğüs hassasiyetim var kasıklarım ağrıyor ekstra gaz . Normalde dönemlerimde göğüs hassasiyeti yaşamam

Kızlar benim klomen +estrofem+çatlatma iğnemin 11. Günü . Bugüne kadar hiç test yapadım . Sabah 5 tane test aldım eve geldim hemen yaptım tertemiz negatif 😣 daha regl dönemime ve iğnemin etkisinin geçmesine 3 gün var . Aynı güne denk geliyor . Sonradan dönme ihtimali var mıdır acaba . Göğüs hassasiyetim var kasıklarım ağrıyor ekstra gaz . Normalde dönemlerimde göğüs hassasiyeti yaşamam
İlaçların etkisi de olabilir ağrılar ben ondan da şüpheliyorum

İlaç zaten normal gebelik gibi etki verdiği için evet haklısın ama insan üzülüyor 😣
Fazlasıyla üzüyor insanın elinden bişy de gelmiyor kusurluymuşum gibi hissediyorum kendimi bazen ama kendimi de avutucak bişeyler buluyorum aşırı zor oluyor yaşım daha genç bi umudum da bu

Fazlasıyla üzüyor insanın elinden bişy de gelmiyor kusurluymuşum gibi hissediyorum kendimi bazen ama kendimi de avutucak bişeyler buluyorum aşırı zor oluyor yaşım daha genç bi umudum da bu
Kaç yaşındasın? Ben 28 yaşındayım 3.5 yaşında oğlum var 1,5 senedir 2. Olmuyor hayırlısı zamana bıraktım artık tedavime devam edip kafama takmamaya çalışacağım nasıl olacaksa 🙂↕️

Kaç yaşındasın? Ben 28 yaşındayım 3.5 yaşında oğlum var 1,5 senedir 2. Olmuyor hayırlısı zamana bıraktım artık tedavime devam edip kafama takmamaya çalışacağım nasıl olacaksa 🙂↕️
21 yaşındayım bi kimyasal gebelik yaşadım pkosum var bi senem daha dolmadı evliliğimin

Allahım bir tane hayırlı sağlıklı evlat versin 2. Düşünmüyorum bile bi tane olsun yeter

çok küçükmüşsün 21 yaşında zamana bıraksan da olur bence ekstra hormon ilacı alman ne kadar doğru bilemedim. Daha 1 yıl olmamış. Ben yazılarından epey büyük sanmıştım seni. Benim doktorum 1,5 yıl dolmadan ilaçlara başlanmasının yanlış olduğunu söylemişti tabi ki pkos un seviyesine de bağlıdır bilemedim ama yinede

Böyle düşünmeyin insanın tek değeri hemen çocuk doğurması da değil. Eşiniz kaç yaşında? Eşiniz kontrole gitti mi bu süreçte?

X