Klomen kullanıp da, İkiz ve Üçüz Hamile kalan var mı?

merhaba arkadaslar bende bu ay ılk defa klomen ıctım ...ılk bebek ıcın ugrasıyoruz bız daha ...
sonra doktorum cok sayıda yumurtamın fazla gelıstıgını soyledı ve catlatma ıgnesı yapmadı rısklı olur dıye sanırım cogul gebelık yuzunden yapmadı kendı halıne bırakalım dedı...
yarın beklenmeyen gunum ama adet belırtılerım basladı gıbı bıde bu sabah test yaptım negatıftı hayırlısı bakalım hepımız ıcın

hoşgeldin aramıza lorkee yumurtaların kaç mm olmuş bunu söyledimi sanırım 24mm den sonrası kist için tehlikeliymiş klomenin böyle bir etkiside var işte. inş. hiç birimiz yaşamayız bunu. sonuçtan olumlu olumsuz bizi bilgilendirirsen mutlu oluruz cnm inş. regl olmazda bebeğine kavuşursun cnm:CüvCüv:

günaydın heozcum, canım, inşallah ikiz isteyen tüm kızlara Rabbim nasip eder..
Bu kadar uğraşıp araştırıyorsun inşallah ikizin olur canım... :emir_bebek::emir_bebek:

ilk kullandığımda adet olana kadar kasıklarım çok ağrıdı. bu ay göbeklendim gibi sanki canım sıkılıyor hiç göbeğim çıkmazdı aslında . bende hızlandırmak amaçlı kendim başladım. geçen ay yumurta takibi yaptırdım ama bakan dr bilmiyordu klomen kullandığımı:kedi: bu ay takip yaptırırmıyım bilmiyorum cnm:1no2:

bence sen yine doktora takip ettir kist falan olmasın sonra hızlandırayım derken erteleme bence kist için doğum kontrol ilaçı veriyolar bildiğim kadarı ile .arkadaşımda aynı senin gibi ilk ay doktor verdi ikinci al kendi aldı ama takibini yaptırdı o ay hamile kaldı.tek ama onunki

bu arada 11 yaşında kzın varmış neden bu kadar bekledin ikinciyi.

Bu kadar uğraşıp araştırıyorsun inşallah ikizin olur canım... :emir_bebek::emir_bebek:

günaydın bebikim senin çocuğun varmı sen ne kadardır uğraşıyosun:CüvCüv:

bence sen yine doktora takip ettir kist falan olmasın sonra hızlandırayım derken erteleme bence kist için doğum kontrol ilaçı veriyolar bildiğim kadarı ile .arkadaşımda aynı senin gibi ilk ay doktor verdi ikinci al kendi aldı ama takibini yaptırdı o ay hamile kaldı.tek ama onunki

bu arada 11 yaşında kzın varmış neden bu kadar bekledin ikinciyi.

ne bilim ünide okuyordum ilk kızımda okul bitti yoğun iş temposu başladı sonra master yapayım dedim o bitti derken bi baktım bu vakit olmuş:kedi:

günaydın bebikim senin çocuğun varmı sen ne kadardır uğraşıyosun:CüvCüv:

günaydın buyrunnnnnnnnn benim yok henüz bebişim, 2. ayım bu ay, çalışmalara devam, yumurta takibi yapılcak, bakalım hayırlısı, sen ne kadardır uğraşıyorsun???

günaydın cnm hoşgeldin inş. seninde ikizin olurkaydirigubbakcemile3 görürsün gününü:1hug:

günaydın cnm hoşgeldin inş. seninde ikizin olurkaydirigubbakcemile3 görürsün gününü:1hug:

ayy keşke bende istiyorum aslında ama bunun için bi çabam yada araştırmam yok, olursa sevinirim ama...işten çıkmam gerekcek ama...

ayy keşke bende istiyorum aslında ama bunun için bi çabam yada araştırmam yok, olursa sevinirim ama...işten çıkmam gerekcek ama...

niye çıkman gereksinki?ha bir ha iki zaten ikizde bildiğim kadaruıyla doğum öncesi ve sonrası izin süresi daha fazla

niye çıkman gereksinki?ha bir ha iki zaten ikizde bildiğim kadaruıyla doğum öncesi ve sonrası izin süresi daha fazla

aa öyle mi ne biliyim ben 1 tanesine nasıl bakcam diye düşünüyorum, gerçi işten çıksam daha kötü olcak, hem körelcem hem maddi anlamda çok rahat olamam, hayırlısı olsun canım ya Allah altından kalkamıcamız bişeyi nasip etmez zaten... olsun da gerekirse hiç uyumam yani... :Saruboceq:

aa öyle mi ne biliyim ben 1 tanesine nasıl bakcam diye düşünüyorum, gerçi işten çıksam daha kötü olcak, hem körelcem hem maddi anlamda çok rahat olamam, hayırlısı olsun canım ya Allah altından kalkamıcamız bişeyi nasip etmez zaten... olsun da gerekirse hiç uyumam yani... :Saruboceq:

cnm benim ya ne kadar kalpten isteyerek yazmışsın "olsunda gerekirse hiç uyumam diye" allah kalbine göre versin inş.

hiçte öle düşünme çocuk olmadığı zaman paran olsa neye yarar .ben ikinci için 9 aydır uğraşıyorum ama benim bu arada bir dış gebeliğim ahayatım onuçıkarırısak bu ay başladık henüz çalışmalara

bu arada benim çevremde hala çocuğu olamayab ve istemeyen bir kaç aile var ben onlara şaşırıyoırum bu siteyi takip etmeye başladıktan sonra ne kadar çok uğraşanları ve bu sürç içinde en küçüğk bir yerde sorun olsa olmayacak bir mucizeyi nasıl istemiyoalr anlamadım ama allah isteyen herkese versin

hiçte öle düşünme çocuk olmadığı zaman paran olsa neye yarar .ben ikinci için 9 aydır uğraşıyorum ama benim bu arada bir dış gebeliğim ahayatım onuçıkarırısak bu ay başladık henüz çalışmalara

bu arada benim çevremde hala çocuğu olamayab ve istemeyen bir kaç aile var ben onlara şaşırıyoırum bu siteyi takip etmeye başladıktan sonra ne kadar çok uğraşanları ve bu sürç içinde en küçüğk bir yerde sorun olsa olmayacak bir mucizeyi nasıl istemiyoalr anlamadım ama allah isteyen herkese versin

valla bu site insanı daqha bir gaza getiriyor gibime geliyor. ben bazen vazgeçiyorum yoruluyorum uğraşmaktan sağolsun arkadaşlar bırakmıyorlar yeniden başlıyorum uğraşmaya. senin beklenen adet günün ne zaman merve?

valla bu site insanı daqha bir gaza getiriyor gibime geliyor. ben bazen vazgeçiyorum yoruluyorum uğraşmaktan sağolsun arkadaşlar bırakmıyorlar yeniden başlıyorum uğraşmaya. senin beklenen adet günün ne zaman merve?

benim daha çok 25 mayıs ben daha klomenleri bitirmedim anlıyacağın akşam sonuncusunu alacağım.yeni, bitti :dance:

Ben ilk oğlumda klomen kullanmıştım tek yumurta gelişti ve bebeğim doğdu,ikiz olma ihtimalini bile bilmiyordum :)
Bu sefer de kullandım ama 3 yumurta gelişti,doktorum kontrolde birinin çatladığını diğer ikisisnin kiste döndüğünü söylemişti. keseyi görmeye gittiğimde 3 tane vardı cumartesi de ikiz olduğu kesinleşti şok durumundayız ,hayırlısı olsun dedik,seviniyoruz tabiki ama aklımızın ucundan bile geçmezdi :)
Allah isteyen herkese versin ne diyelim.

Ben ilk oğlumda klomen kullanmıştım tek yumurta gelişti ve bebeğim doğdu,ikiz olma ihtimalini bile bilmiyordum :)
Bu sefer de kullandım ama 3 yumurta gelişti,doktorum kontrolde birinin çatladığını diğer ikisisnin kiste döndüğünü söylemişti. keseyi görmeye gittiğimde 3 tane vardı cumartesi de ikiz olduğu kesinleşti şok durumundayız ,hayırlısı olsun dedik,seviniyoruz tabiki ama aklımızın ucundan bile geçmezdi :)

a.s. Allah kucağına almayı nasip etsin evlatlarını...:nazar:

ay çok güzel ya ikincisinde kaç ay kullandın klomeni? benim bu ikinci ayım. inş. senin gibi bir süprizde ben yaşarım. sanırım 5 haftalık falan olmalısın değilmi?delikafadulden

benim daha çok 25 mayıs ben daha klomenleri bitirmedim anlıyacağın akşam sonuncusunu alacağım.yeni, bitti :dance:

benimde bu gün sonuncuyu alacağım demek aynı gidiyoruz ben 28 günde bir oluyorum sat 26 nisandı bakalım hayırlısı inş. ikimizinde ikizi olur:1hug:

benimde bu gün sonuncuyu alacağım demek aynı gidiyoruz ben 28 günde bir oluyorum sat 26 nisandı bakalım hayırlısı inş. ikimizinde ikizi olur:1hug:

ay inş öle olur gaza geldim valla hemen hemen aynı günlerde bekliyeceğiz ya biizmde olur inş amin :CüvCüv::CüvCüv:

Ben ikisinde de ilk ayımda hamile kaldım ve klomeni sadece günde bir tane aldım :)
Şu anda 6+ 6 haftalığım, kalp atışlarını gördük ,3. kese küçülmüş o zamanla yok olacak dedi doktorumuz.
ınşallah Rabbim isteyen herkese versin :)

X