Klomen kullanıp gebe kalanlar yardımcı olabilir mi ??

Hic98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
320
322
Kızlar merhaba 16 Ağustos son regl günüm dü doktora gebe kalmak istediğim için bir sorun var mı diye gittim regl günümde klomen başlattı kullandım yumurtlama günümü değerlendirdim sonra kontrole gittim sağ yumurtan çatlamış rahim kalınlaşmaya başlamış gebelik olabilir dedi bikaç bebek düşmesini engelleyen ilaç yazdı aldım 2-3 gün kullandım ama kullanmayacağım artık ne zaman evde test yapmalıyım klomen kullananlar ne zaman idrar testi yapmıştı evde ??

Bende iki ay klomen kullandım hatta ikinci ay catlatma iğnesi yaptm doktor adetin gecikince kan ver demişti ama iki ay da tutmadı gebelik olusmadi

Bende iki ay klomen kullandım hatta ikinci ay catlatma iğnesi yaptm doktor adetin gecikince kan ver demişti ama iki ay da tutmadı gebelik olusmadi
Peki kist vs herhangi birşey varmıydı sizde

Hayır hicbirsey yoktu
Nasip kısmet o zaman yaa çok takmayalım kafaya İnşAllah seninde benimde hayırlı sağlıklıca evlatlarımız olur bende ilk kez kullanıyorum da merak ettim kullanan var mı diye

Kızlar merhaba 16 Ağustos son regl günüm dü doktora gebe kalmak istediğim için bir sorun var mı diye gittim regl günümde klomen başlattı kullandım yumurtlama günümü değerlendirdim sonra kontrole gittim sağ yumurtan çatlamış rahim kalınlaşmaya başlamış gebelik olabilir dedi bikaç bebek düşmesini engelleyen ilaç yazdı aldım 2-3 gün kullandım ama kullanmayacağım artık ne zaman evde test yapmalıyım klomen kullananlar ne zaman idrar testi yapmıştı evde ??
Benim de 26 Ağustos ilk regl gunum 5.gunu bende klomene basladim.Doktor size söylemedi mi ne zman test yapacaginizi.İnsallah vardir

Benimde tutmadı erken regl oldum :) Peki şuan kullandığın herhangi bi alternatif tıp doğal bitki çayı vs var mı önerebilceğin

Benimde tutmadı erken regl oldum :) Peki şuan kullandığın herhangi bi alternatif tıp doğal bitki çayı vs var mı önerebilceğin
Walla canım bana klomenden sonra . Bitkisel testereli aslan pençesi iç dediler onuda kullandım gene boş şuan hicbirsey kullanmıyorum umudumu kestim akışında bu ay 🙄

Walla canım bana klomenden sonra . Bitkisel testereli aslan pençesi iç dediler onuda kullandım gene boş şuan hicbirsey kullanmıyorum umudumu kestim akışında bu ay 🙄
Bende senin gibiyim aynıyız yaa 😅 Rabbim bizede nasip eder İnşAllah akışına bırakalım bakalım o zaman

Kızlar marhaba 21 Eylül regl günümdu ama geçti olmadım bu ay klomen+ çatlatma iğnesi kullanmıştım açana klomen adet geciktirir mi iki 3 gündür gecikiyor ama adet olacam gibi hissediyorum

Ben de klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama olmadı bu ay o yüzden bitkisel şeyler araştırıyorum aslanpençesi aldım çayını içiyorum tarçın bal çörek otu karışımına başladım

Canım en doğru gün için 4 gün daha bekle kan testi ver bende klomen kullandım ama erken regl oldum günümden İnşAllah senin tutmuştur haber ver bizede :) tutmadıysada kafana takma

Ben de klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama olmadı bu ay o yüzden bitkisel şeyler araştırıyorum aslanpençesi aldım çayını içiyorum tarçın bal çörek otu karışımına başladım
Aynen biz 1 yıllık evliyiz bende ilk kez klomen kullandım erken regl oldum şimdi sabahları dediğin gibi aç karnına bir bal karışımı yapıyorum aman öyle çok kafaya takınca olmuyor sanırım yaa bakıyorum istemeyen kafaya takmayan herkese sürpriz oluyor hep bende ilaç şu bu kullanmama rağmen olmuyor Allah ın bir bildiği vardır

Kızlar marhaba 21 Eylül regl günümdu ama geçti olmadım bu ay klomen+ çatlatma iğnesi kullanmıştım açana klomen adet geciktirir mi iki 3 gündür gecikiyor ama adet olacam gibi hissediyorum
Ben de gecen ay klomen kullandım 2 gün gecikme oldu adet belirtilerim de vardı 2 gün gecikme sonrasında adet oldum

X