Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

sudenaz cım...peşinden o topik bu topik koşuyorum yazımı gör diye....az önce yazdım..sen buradaymışsın okumadın balım...haziran temmuz çift......topiğine yazdım...diyorum ki niye iki tane KLOMEN TEDAVİSİ ile ilgili başlık açıldı....aynı anda bi ona bak bi öbürüne.....bence sen buna el atardın.....

canım dıger baslıgı lıste yapmak ıcın actık..eger ıstemıyorsanız kapattıralım baslıgı...şutarafagitti

sevgili kırmızıbeyaz bende klomen tedavisi gördüğüm ikinci ay zoraki bir ilişki ile yani eşim hazır halde değilken ( çünkü çok sıkılmıştık) bişeyler yapmaya çalıştık ama cinsellik anlamında yaşadığımız en kötü geceydi..imkansızdı hamile kalmam ben tam o satti tutturmuşken olmaması beni sinir etti ve hemen kalkıp duş aldım..meğer o geceden hamile kalmışım ve şu anda karnımda 5 aylık olan kızımızı bekliyoruz..hiçbirşey imkansız değilmiş bunu anladım..

ARkADAŞLARRRRRRRRRRRRRRR

BU TOPİCDEN DEVAM ETMEYELİM ARTIK..YENİ BAŞLIK AÇTI ROSEM ARKADAŞIMIZZZZ..

ORADAN HEM YİNE SORUNLARIMIZI KONUŞURUZ HEMDE LİSTEYLE REGL TARİHLERİMİZİ TAKİP EDEBİLİRİZ......

BURAYAA YAZDIKÇA İKİ TARFADA BAKMAK YETİŞMEK ZOR OLUYOR..GÖZDEN KAÇIYORRRR...

HEPİNİZ YENİ BAŞLIĞAAAAAAAAAA :dance:

BUYRUN YENİ BAŞLIĞIMIZ
şutarafagitti şutarafagitti

tamam sudenaz cım...öbür den yazışalım...arkadaşlar çok bölündül...doğru...yazılar karıştı..cevaplar sonuçsuz kaldı...bu arada son yazayımda EYLÜL E hitaben....canım....demek o gece hamiş oldun...vallahi çok hoşuma gittti....ne mutlu sana....örnek vakıa sın...hepimiz ders alalım senden....

aminnnnnnnnnnnn
kırmızıbeyazım uzman arkadaşımdan da onay geldi tamamdır bu doktor o zaman,zaten sizin onayınızdan geçmeyen hiçbişeyi yapmam artık bundan sonra,evet 2 iğne verdi,daha yeni 20mm olmuş,diğeride durmuş,yarına bir ihtimal çatlasada 11 gibi gel,hemen eve yollarım sizi,sırnaşık şey yetişiriz dedi doktor..
canımm ya yarın doktor mutlaka söylerde bu kendi kendine çatlama ihtimalini düşünerek bugünü boşmu geçirsek,değerlendirsekmi sence..:eek:
canım arkadaşım sende kendine dikkat et bakın kızlar okumuşsunuzdur 2,3 gün önce yazmıştı meleğim,hamileymiş:nazar:,onun doktoru iğneden sonra kendine dikkat et demiş,çok yorma kendini 5,6 gün demiş,o yüzden sen,sudenaz,fusfulu,rosem hepinizze söylüyorum,dikkat edin tamammı,öptüm hepinizi,dualarım sizinle...

arkadaşlar bazı konularda size çok kırılıyorum. biz herkez için iyi dileklerimizi bildiriyoruz herkesle birşeyler paylaşıyoruz siz sadece kendi aranızda sohbetler kuruyorsunuz. ve öle birbirinizle sohbet ediyosunuzki sadece okumakla yetiniyoruz. hiç bir şey yazamıyoruz. bizde burdayız küsüyoruz ama :çok üzgünüm:

arkadaşlar hamileyim desertrose,başak84,başak35
merhaba arkadaşlar benim durumu biliyorsun yumurtlama düzezsizliği var bende dr. ilaçsız olamayacağını falan söyledi adet olduğumda tekrar kontrole gittim dr. yoktu başka dr. çıktım bu ay ilaca ara verelim testlerini yaptır dedi eşimin sperm benim rahim filmi ve hormon testlerim yapılacaktı ama yaptıramadık bu ay adet olunca onları yaptıracaktım ama gerek kalmadı canım ilaç kullanmadığımm ay hamile kaldım bu sefer eşime o günlerin yumurtlama günü olduğunu söyleyip onu germedim süslendim püslendim
Allahım sen o kadar büyüksünki kimsenin kucağını boş bırakmayacağını biliyorum isteyen herkese nasip ettt.AMİN.

arkadaşlar herşey psikolojik bu ay olmayacak diyeeeee hiç umursamadım ama oldu hemde geçen hafta kan testi yaptırdım negatif çıktı bu hafta idrar testi yaptırdım pozitif ve hastaneye gittim gerçekdende varmış meleğim darıısı sizlereeeeee

merhaba arkadaşlar benim durumu biliyorsun yumurtlama düzezsizliği var bende dr. ilaçsız olamayacağını falan söyledi adet olduğumda tekrar kontrole gittim dr. yoktu başka dr. çıktım bu ay ilaca ara verelim testlerini yaptır dedi eşimin sperm benim rahim filmi ve hormon testlerim yapılacaktı ama yaptıramadık bu ay adet olunca onları yaptıracaktım ama gerek kalmadı canım ilaç kullanmadığımm ay hamile kaldım bu sefer eşime o günlerin yumurtlama günü olduğunu söyleyip onu germedim süslendim püslendim
Allahım sen o kadar büyüksünki kimsenin kucağını boş bırakmayacağını biliyorum isteyen herkese nasip ettt.AMİN.

arkadaşlar herşey psikolojik bu ay olmayacak diyeeeee hiç umursamadım ama oldu hemde geçen hafta kan testi yaptırdım negatif çıktı bu hafta idrar testi yaptırdım pozitif ve hastaneye gittim gerçekdende varmış meleğim darıısı sizlereeeeee

canım gözün aydın çok sevindim inan ve çok şasırdım allah kucağına almayıda nasip etsin

arkadaşlar bazı konularda size çok kırılıyorum. biz herkez için iyi dileklerimizi bildiriyoruz herkesle birşeyler paylaşıyoruz siz sadece kendi aranızda sohbetler kuruyorsunuz. ve öle birbirinizle sohbet ediyosunuzki sadece okumakla yetiniyoruz. hiç bir şey yazamıyoruz. bizde burdayız küsüyoruz ama :çok üzgünüm:

tüm konuşmaları okuduktan sonra bunu söylüyorsan birşey diyemem ama öyle birşey yok sabahları yazdığımız ilk mesajda bile herkese günaydın diyorum yada dualarım herkes için,ve burda yazan her arkadaşımda öyle..
eğer iyi dilek,dua,birbirimizin yanında olmak,bildiğimiz konularla ilgili yardımcı olmaksa amaç bu herkes içindir,sonuçta yukarıdaki aldığın konuşmadaki gibi önceki konuştuğun arkadaşlarının durumunu sormakta bir gariplik yok bence o halini hatrını sorduğumuz arkadaşlarla da dışarıda görüşmüyoruzki biz,kimse kimsenin yüzünü bile bilmiyor,sadece paylaşımm..
paylaşmak istiyorsan arkadaşım sende anlatmalısın,karşıdan sadece izleyerek paylaşamazsın ki,amacımız ve derdimiz aynı,benim tek yapmaya çalıştığım arkadaşlarımdan benim için dua istiyorsam ilk önce onlar için dua ediyorum..
umarım kendi adıma içimden geçenleri anlatabilmişimdir sana karşı bir kasıt olmadığını anlatabilmişimdir,herşey gönlünce olsun...

canımmm maşallahhhh Allahım nazarlardan saklasın ve korusun seni ve bebişini,çok sevindim,ama artık kendine çok dikkat etmelisin,tabii bebişinede...:nazar::nazar::nazar:
bizleride unutma olurmu,hamişlerin duası tutarya,bizide geçir gönlünden olurmu..çok sevindim gerçekten..

canımmm maşallahhhh Allahım nazarlardan saklasın ve korusun seni ve bebişini,çok sevindim,ama artık kendine çok dikkat etmelisin,tabii bebişinede...:nazar::nazar::nazar:
bizleride unutma olurmu,hamişlerin duası tutarya,bizide geçir gönlünden olurmu..çok sevindim gerçekten..

sağol canım teşekkür ederim zaten dua ederkn ilk kalbimde kk var tüm isteyenler için dua ediyorummmm inş. en yakın zamanda sizlerde kavuşacaksınız meleklerinize ama lütfen fazla düşünmeyin çünkü bi iş gerçekden psikolojik umursamadım ilaç içmiyorum olmaz dedim sadece yumurtlama günlerimi boş geçirmedim ve allahım verdi isteyen herkesede verecek

canım çok sevindimm. tebriklerrr.. sağlılı bir gebelil dilerim sana.. darısıda tüm isteyenlere ve bana inşşşş.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın aminnnnnnnnnnsırnaşık şey

yaşasın arkadaşımız hamile :teytey: :teytey:tebrikler canım allah kucagına almayı nasip etsin inan o kadar mutluyumki senin için bende buaydan sonra bırakıcam ilacı belki ilaçsız tutururum oh be nihayet yüzümüz seninle güldü canım kendine ve bebişe dikkat et annesi :dance:

canım çok sevindimm. tebriklerrr.. sağlılı bir gebelil dilerim sana.. darısıda tüm isteyenlere ve bana inşşşş.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın aminnnnnnnnnnsırnaşık şey
teşekkür ederim canımmmmmmmm sağolun darısı sizlereeeee
yaşasın arkadaşımız hamile :teytey: :teytey:tebrikler canım allah kucagına almayı nasip etsin inan o kadar mutluyumki senin için bende buaydan sonra bırakıcam ilacı belki ilaçsız tutururum oh be nihayet yüzümüz seninle güldü canım kendine ve bebişe dikkat et annesi :dance:

inş. canım herkesin bebişi olacak umudunuzu sakın yitirmeyinnnn ve kimsenin sizi kötü etkilemesine izin vermeyin bebeğide fazla düşünmeyin bakın kendiliğinden geliverdiii

sevgılı babyface lutfen hıcbırsey yazmamak yerıne fıkırlerını ve dusuncelerını bızımle paylas..uzaktan uzaga oyle kırılmak yok tamam mı arkadasım..ustelık maysımırna bu konuda gercekten cok ama cok hassastır..
hadı bakalım senı yenı baslıgımıza KLOMEN yada gonaphene kullananlar baslıgına beklıyoruz canım.ıstersen sydenaz arkadasımızın verdıgı lınkı tıkla dırek o baslıga gelırsın..guzel paylasımlarda bulunman dılegıylee....

buarada ekoseoglu senı tebrık ederım..msallah..:nazar:Allah tamamına erdırmeyı nasıl etswın bebısın saglıcakla gelsın ınsallah..

seni tebrik ederim canım allah sağlıklı ve hayılı evlat versin darısı bizim başımıza

eköseoğlu bugün duyduğum en güzel haber.çok sevindim canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasibetsin.allah hayırlı evlat etsin.
babyface,bizburda yazışalı çok olmadı.özellikle ben de sadece yazılanları okuyordum bir ara.sonra cevap yazmaya başladım sorulara.ben de soru yazdım derdimi anlattım.şimdi yüzünü görmediğim bir sürü arkadaşım var.aramıza katılmak istersen biz burdayız.

günaydin Kizlar Ve Güzel Hamişler Bugün Dr Gidiyorum Bakalim Günde Kaç Tane Içicem Klomeni Inşallah Buay Son Olur :enbuyukkk:

canım çok yanlış düşünmüşsün..biz burda o an online olanlarla soru soranlarla sohbet ediyoruz..bi gruplaşma sözkonusu kesinlikle olamaz..hepimizin burda ortak amacı aynı..sende istediğin gibi bizim sohbetlerimize katılıp soru sorabilir ve yorum yapabilirsin tabikide...yani biz birbirimize destek olmalıyız...tamammı? küsmek yok!!! :eek:klava:

a.s.

X