Gebeliğe Hazırlık Klomen Menagon Ovitrelle

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım. Ben adet olmadım bu gündü günüm. İğneninde 15ci günü zaten. Acaba yalnışmı hesaplamışım adetime hala varmı?

Doğru aşağı yukarı bugün yarın olman gerekir canım genelde ovülasyondan 14 gün sonra adet olunurmuş ya.

Ay cnm hayirli olsun darısı basimiza nasil oldu belirtilerin neydi cnm
Bende şokdayım inanamıyorum) baştan anlatayım o zaman) adetin 5ci günü klomene başladım 5 gün 2şer tane içtim. Kontrole gitdim doktor menagon iğne yazdı 3 gün vuruldum. Sonda 2 gün ara ile ovitrelle çatlatma iğnesi yaptı ve 36 saat sonra ilişki dedi. Hamd olsun Allaha hamileyim. Bu aydan o kadar ümitsizdimki çünki hiç bir belirtim olmadı sadece aşırı derece göğüslerim şişti ve hassaslaşdı başkada hiçbişey

Bende şokdayım inanamıyorum) baştan anlatayım o zaman) adetin 5ci günü klomene başladım 5 gün 2şer tane içtim. Kontrole gitdim doktor menagon iğne yazdı 3 gün vuruldum. Sonda 2 gün ara ile ovitrelle çatlatma iğnesi yaptı ve 36 saat sonra ilişki dedi. Hamd olsun Allaha hamileyim. Bu aydan o kadar ümitsizdimki çünki hiç bir belirtim olmadı sadece aşırı derece göğüslerim şişti ve hassaslaşdı başkada hiçbişey

Menagon da gonal f gibi fsh içeren bir iğneymiş doktor yeni verdi onu bana bu ay inşallah bende de işe yarar dua et kuzum hamileysen kabul olur duan ❤️

Menagon da gonal f gibi fsh içeren bir iğneymiş doktor yeni verdi onu bana bu ay inşallah bende de işe yarar dua et kuzum hamileysen kabul olur duan ❤
Canım bana menagonu yumurtam yeterince büyümediği için verdi Allaha şükür 3 gün yaptım 17-18 mm 2 yumurtam oldu 2 gün sonrada çatlatma iğnemi oldum

Eşine test yaptırmışmıydınız? Benim eşimdede ileri haraketlilikde zayıflık vardı bu ay ilaç kullandl

Eşime test yapıldı canim morfoloji %4tü en son ama sayı çok iyi olduğu için doktor güzel dedi onun testine. Yinede keçi boynuzu kürü yapıyor bu ay bakalım.

X