Klomen sonrası adet gecikmesi

Socialmom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
113
35
32
İyi akşamlar hanımlar geçen adetimin 5. Günü klomen kullandım . Takipli Doktorum çatlatma iğnesine gerek olmadıgını yumurtalarımın kendiliğinden çatladıgını söyledi. Yumurta takibi için gidemedim bayram tatiline denk geldi ama klomen bittiğindeki kontrolde 2 adet yumurtamın oldugunu söyledi ve gün aşırı ilişki önerdi. Şuan adetim 4 gün gecikti testler negatif çıkıyor. Biraz araştırdıgımda klomenin kist yaptıgını öğrendim bu kist yapma durumu da adetimi geciktiriyor olabilir mi hamile olduğumu düşünmüyorum herhalde silik de olsa çıkardı 🥲

Bir de klomenle olgunlaşan yumurtanın kiste çevirmesi çok sık rastlanan bir durum mu yoksa o da gele gele benim başıma mı geldi 🤦🏼‍♀️

Oluşmamıştı hamd olsun . İnşallah sizin de olmaz içinizi ferah tuttun ve inşallah gebesinizdir
Evet ne güzel 🙏🏻 inşallah benim de öyle olur gebelik olsun çok istiyorum ama pek ümidim yok hayırlısıyla bir adet olayım bir sonraki ay için ümitlenmeye devam ne yapalım 🥺

Evet ne güzel 🙏🏻 inşallah benim de öyle olur gebelik olsun çok istiyorum ama pek ümidim yok hayırlısıyla bir adet olayım bir sonraki ay için ümitlenmeye devam ne yapalım 🥺
Bende bu ay klomen ve ovitralle iğne oldum beşinci gunumdeyim sağlı sollu kasik ağrısı oluyor bende sizde olmusmuydu acaba

Bende bu ay klomen ve ovitralle iğne oldum beşinci gunumdeyim sağlı sollu kasik ağrısı oluyor bende sizde olmusmuydu acaba
Tek taraflı kasık ağrım ve batmam olmuştu biraz mide bulantım bile vardı psikolojikmiş sanırım konuyu açmamı bekliyormuş adet oldum az önce 🥺

X