Klomen sonrası kasık ağrısı

tulay0695

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
97
25
28
Kızlar klomenden sonra kasık ağrılarım geçmiyor 1hafta var adetime bu ay iğne olmadı sadece klomen ve ovulasyon la takip ettim doktorlada teyit ettik yumurtlamayı bu ağrılar gebeliğe işaret olabilir mi genelde sabahları ve çok yürüdüğümde ağrı giriyor birden sol kasığımda ağrı daha fazla oluyor birde bel ağrısı

benim ağrılar iğneden sonra olmuştu. femara kullanmıştım ben. sonra gecti. iğnenin 13.günü sağ tarafımda ağrı ve yine sağ bacağımda uyuşma vardı. reglim başlayana kadar da devam etti. reglim başlayınca normal regl sancısına döndü artık sağımda veya bacağımda ağrı kalmadı. doktoruma sordum yumurta çatlamamış olabilir. regl olunca da yumurta atıldığı için ağrın gecmistir dedi

benim ağrılar iğneden sonra olmuştu. femara kullanmıştım ben. sonra gecti. iğnenin 13.günü sağ tarafımda ağrı ve yine sağ bacağımda uyuşma vardı. reglim başlayana kadar da devam etti. reglim başlayınca normal regl sancısına döndü artık sağımda veya bacağımda ağrı kalmadı. doktoruma sordum yumurta çatlamamış olabilir. regl olunca da yumurta atıldığı için ağrın gecmistir dedi
Yarın kontrole gideceğim daha önce kist oluşmuştu inşallah öyle birşey yoktur yine çok zor duzelmistim

inşallah hiçbir sorun yoktur
Bugün kontrole gittim sağ tarafta kist oluşmuş dedi ama sol taraftaki yumurta gözükmüyor o çatlamış pazartesi tekrar gel dedi ağrılarım kist yüzünden sanırım ama kist sağda benim sol tarafım daha fazla ağrıyor emin olamadım

X