Klomen tedavisi görenler.bebeğinizin ikiz olma ihtimalinin olduğunu biliyormusunuz?

mrb kızlar bende yeni katıldıma.s çok güzel bi site bende klomen kullanıyorum pazar günü başladım kullanmaya, 5 gün içtikten sonra doktorum 3 sonra gel dedi yani 1haziranda bakalım kısmet nolacak...allahım herkezin gönlüne göre nasip etsin:CüvCüv:

mrb kızlar bende yeni katıldıma.s çok güzel bi site bende klomen kullanıyorum pazar günü başladım kullanmaya, 5 gün içtikten sonra doktorum 3 sonra gel dedi yani 1haziranda bakalım kısmet nolacak...allahım herkezin gönlüne göre nasip etsin:CüvCüv:

hoşgeldin canımmm inş.yumoşların istenildiği gibi büyür ne güzel sende ankaradaymışsın bnde ankaradayım :1hug::asigim:

olurrmu olur belli olmaz nergis55..ben rüyamda ikiz bebeklerimin olduğunu gördüm .
bi oğlan bi kızdı.çooooook tatlılardı

Bakalım bu ay Klomenin bana kaç yumoşş hediyesi olucakkksırnaşık şeysırnaşık şey:CüvCüv:

sende ankaradaymışsın bnde ankaradayım :1hug::asigim:[/QUOTE .!.:
mrb esengülüm ilk kulladığımda klomen bişey olmadı senağlama yumurta takibine gidiyordum.bakalım bu ay adet olmayı bekliyorum dr.yine adetinin 3.günü gel dedi dozu yükslticem dedi sanırım günde içtiğim miktarı artıracak.inş. bu sefer tutar çok istiyorum.:CüvCüv::emir_bebek:esengülüm;7096699]hoşgeldin canımmm inş.yumoşların istenildiği gibi büyür ne güzel

merhaba arkadaşlar
doktor muayenede yumurtamın küçük olduğunu klomen kullanmam gerektiğini söyledi ama ne olduğunu bilmiyordum bu sitede öğrendim adetimin 3 günü başladım günde 3 tane olmak üzere 5 gün içtim ve şimdi 5 haftalık hamileyim darısı başınıza :)

Ben 1 ay klomen kullandım evet su anda ıkız bebek beklıyorum aıledede ıkızoykusu var esımın aılesındede var ama sebep klomenmı bılmıyorum neyse ama cok mutluyuz cok sukur allahım ısteyen herkese nasıp etsın hala ınanamıyorum:)

arkadaşlar bende ilk kez bu ay klomen kullandım. sabah akşam günde iki tane. fakat yumurtlama günümde inanılmaz sancım oldu. dayanılır gibi değildi. sizce yumurtlama gününde bu kadar sancı normalmi. cvp yazarsanız sevinirim. bu arada ben yeni katıldım herkese bol şans.

mrb
bende klomen kullandım geçen hafta çatlatma iğnemi vuruldum şimdi beklemedeyim. fakat kasıklarımda çok fazla ağrılar oluyor. bunun nedenini bilen var mı???

arkadaşlar benim 4 yaşında bir kızım var 2 tanede kürtajım oldu bebekler karnımda öldü ve alınmak zorunda kaldılar daha sonra tekrar bebek istediğimde 7 ay uğraşmamıza rağmen hamile kalamadım klomen kullandım bugün iğnemi vurdurdum sonucu bilmiyorum korku ve endişe içindeyim bütün tahlil sonuçlarım normal benim durumuma benzer durum yaşayan varmı bu tedavi sonuç veriyormu

amcamın kızı klomen kullanmıştı ve şuan ikizleri var biri esmer diğeri sarışın hiç benzemiyorlar bende başlıcam kısmetse ikiz olma ihtimali yüksek yanii

kızlar dikkat ediyorum da, uzun süre önce yazanların imzalarında hep ikiz bebek var.. klomenle ikiz olur mu diye konuşurken, hepsine çift nasib olmuş :))

mblar ben yeni geldim aranıza..Umuyorum aklımdaki soruları sizlerlegidereceğim arkadaşlar.1 senedir çocuğumuz olmuyor eşimin spermogram değerleri 20milyon değil 17milyon ama kötü sayılmaz dedi doktorum.Benim size sorum bana hiç bir tedavi uygulamadı direk rahim filmi istedi bunun öncesinde hapla iğneyle tedavi etmesi gerek değilmi?

kızlar dikkat ediyorum da, uzun süre önce yazanların imzalarında hep ikiz bebek var.. klomenle ikiz olur mu diye konuşurken, hepsine çift nasib olmuş :))
evet canım bende farkettim hemen hemen hepsi ikiz annesi olmuş ne mutlu onlara:) ayy bende çok isterim bi kız bi erkek keşke olsa sağlıklı olması önemli tabi herşeyden önce:)Allahım bizlerede nasip et :Saruboceq:

mblar ben yeni geldim aranıza..Umuyorum aklımdaki soruları sizlerlegidereceğim arkadaşlar.1 senedir çocuğumuz olmuyor eşimin spermogram değerleri 20milyon değil 17milyon ama kötü sayılmaz dedi doktorum.Benim size sorum bana hiç bir tedavi uygulamadı direk rahim filmi istedi bunun öncesinde hapla iğneyle tedavi etmesi gerek değilmi?
canım öncelikle hoşgeldin opuyorumnanaktan bizde aralık ayından beri korunmuyoruz nisandan beride yumurta takibi yapıyorum kendi yöntemlerimle olmuyodu bu ay doktora gittik eşim de problem çıkmadı doktorun dediğine göre bendede sorun yok ben klomen istedim onu bile vermedi peki dedim rahim filmi çeksek tüplere baksak falan dedim adam dur bakalım dedi öyle hemen rahim filmi çekilmez dedi bende anlmadım belirleyici ne rahim filminde nettende araştırdım bulamadım bişey ama bence çektir bi sorun varsa ki inş.yoktur çıksın ortaya çabucak düşün ben kendim istedim ama çekmediler bilmiyorumkismile

kızlar size umut verici birşey söyliyeyim.

benim iki tane tanıdığım arkadaşım klomen artı catlatma iğnesiyle üçüz hamiş kaldılar..birisini daha yeni öğrendik diğeri doğurmak üzere..Allahım inş. sizlere ve banada nasip etsin..

kızlar size umut verici birşey söyliyeyim.

benim iki tane tanıdığım arkadaşım klomen artı catlatma iğnesiyle üçüz hamiş kaldılar..birisini daha yeni öğrendik diğeri doğurmak üzere..Allahım inş. sizlere ve banada nasip etsin..
inşallah canım tüm isteyenlere versin rabbim...bende bu ay serophene kullandım...arkasından çatlatma iğnesi...bakalım beklemedeyimm...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X