Klomen ve çatlatma iğnesi

Burada o kadar uzun süredir bekleyenler var ki. Elimizden geleni yapıp Allah'a bırakmak lazım diye düşünüyorum artık. Bu süreçte yumurta kalitesini arttırmak gerek diyorlar. Yürüyüş, sağlıklı beslenme vs. İle ama aslına bakarsan bazen o kadar sağlıksız beslenen insanlarin istemediği durumda bile oluyor ki nasip herhalde diyorum 🤷
Allah'ım herkesin gönlüne göre versin inşallah. Bende öyle düşünüyorum bu ayda olmadı malesef . Onu bende söylüyorum kendime bazen öyle anneler görüyorum ki şaşıyorum nasip kısmet diyelim ne diyelim

En azından kapalı yada yapışıklık vs varsa açılıyor diyorlar.
Anladım çok şükür öyle bir şey yok dedi doktor ama bilmiyorum. Bide bende adet düzensizliği vardı gebelik düşünmeye başladıktan sonra oldu yani düzensizlik. Oda stres filan düşünmekten oldu diye düşünüyorum çünkü hormon testim temiz çıktı. İki üç aydır düzene bindim biraz ama öncesinde hep gecikiyordu adet oluordum 1 hafta sonra bazen hiç olmuordum ama çok şükür biraz düzeldim

Kızlar merhaba uzun süredir korunmasız ilişkimiz oluyo eşim ve benim bütün testlerimiz temiz bir sorun yok çok şükür sebebini bilmiyorum ama bu ay adetim 7 gün gecikti test yaptım negatif doktorumla görüştüm bana adet olduğunda 3.gün klomen ve letu ilacını kullan 5 gün sabah akşam 12.günü gel çatlatma iğnesini yapacam dedi benim gibi bu durumu yaşayan var mı ? Nasıl sonuçlar aldığınız bilgi verirmisiniz? Ne yapmam gerekiyor bu süreçte ?
Merhaba son durum nedir merak ettim ☺️

X