Letu-klomen-femara kullanıp çatlatma iğnesi olmayan var mı ?

Yemin ederim o his bende de hep vardı hep hayal ederdim bir kız bir erkek ikiz bebekleri tam kavuştum derken kaybettim o ayrı ama yinede onları 28 hafta boyunca karnımda, sonra da kalbimde taşımak çok güzeldi. Karnımda hareketlerini hissetmek, doğduklarında onlara sütümü vermek harika birşeydi… kusura bakma bu aralar çok duygusalım daha doğrusu duygusal boşluktayım herkese dert yanasım var 🥹
Ailede de varsa çok güzel benimde eşim tarafında çok vardı inşallah sizede denk gelir sağlıcakla
Ya çok üzüldüm canım benim onlar seni bekliyo olacak 👼 inşallah sağlıkla tekrar olsun 🙏🏻

Yemin ederim o his bende de hep vardı hep hayal ederdim bir kız bir erkek ikiz bebekleri tam kavuştum derken kaybettim o ayrı ama yinede onları 28 hafta boyunca karnımda, sonra da kalbimde taşımak çok güzeldi. Karnımda hareketlerini hissetmek, doğduklarında onlara sütümü vermek harika birşeydi… kusura bakma bu aralar çok duygusalım daha doğrusu duygusal boşluktayım herkese dert yanasım var 🥹
Ailede de varsa çok güzel benimde eşim tarafında çok vardı inşallah sizede denk gelir sağlıcakla
Çok ama çok geçmiş olsun öncelikle sonrada başınız sağolsun çok zor bir durum rabbim bir daha yaşatmasın bir anca sağlıklı bebeklere kavuşmanız ve kucağınızın dolması niyetiyle bu mübarek günlerde inşallah bu bayram olmazsa diğer bayrama bayram haberi olarak şeker tadında bebekleriniz hamile haberi alın inşallah rabbim gönlünüze ferahlık versin 💖🧿

Çok erken daha test için salı günü doktora gittim geçen hafta 2 siydi ayın baktı hemen kaldırdı beni kalk kalk en son ne zaman ilişki oldu dedi. Dedim 1 inde oldu iyi güzel dedi ayın 3-5-7 sinide değerlendir hemen kalkma dedi. İşte sonuncu değerlendirmeyi yapıcam bu gece 😀
Ooo daha var sonuçları almaya hadi hayırlısı olsun bakalım inşallah sevindirici haberlere 💖

Çok ama çok geçmiş olsun öncelikle sonrada başınız sağolsun çok zor bir durum rabbim bir daha yaşatmasın bir anca sağlıklı bebeklere kavuşmanız ve kucağınızın dolması niyetiyle bu mübarek günlerde inşallah bu bayram olmazsa diğer bayrama bayram haberi olarak şeker tadında bebekleriniz hamile haberi alın inşallah rabbim gönlünüze ferahlık versin 💖🧿
Amin çoook teşekkür ederim kalbinizdeki güzellikler sizede olsun inşallah ♥️

Merhaba bu ay letu kullandım 13. Gün kontrolde dr 3 yumurtamın geliştiğini söyledi. Çatlatma iğnesi vermek istemedi kendileri çatlar boşuna hormon yüklemeylim 3-5-7sini değerlendir dedi. Dediklerini yapıyorum ☺️ 21. Gün progesteron testi vereceğim.
Bu süreçlerden geçen hamile kalan var mı ?
Benim de iki yumirtam gelişmişti. Doktor büyüklüğü gayet iyi iğne vurmak istemiyorum dedi kabul ettim. Şiddetli bir yumurtlama sancısı çektim ve o ay hamile kaldım. Maalesef 12 haftalikken kaybettim ama kaldım sonuç olarak

İnşallah bu belirtilere pozitif sonuç alırsın canım ❤️🙏🏻 benimde gazım ve gaz sancım var çok. Hele iki gün önce resmen nefes alamadım karnım şişti ağrıdı çok kötüydü. Klomen kullanırken hiç böyle olmamıştım çatlatma iğnesine rağmen. Bide bende idrar yaparken kasıklarda sağlı sollu ağrı oluyor ya acaba dedim kist falan oldu çatlamadı ondan mı ağrıyor 🤦🏻‍♀️
Merhaba sonucunuz nasıl

X