Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cok saol canım rabbım gönlüne göre versin kuzum inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kızlar, gonaphene veya glifor nasıl kullanılıyor? bende de pco var. günde kaç tane içiliyor, ne zaman içilmeye başlanıyor? adetkende içiliyor mu? bilenler yardımcı olabilirler mi? şimdiden teşekkürler.

Valla canim ben ozel hastaneye gidiyorum. Daha once oradaki bir doktora gittim adam iyiydi fakat biraz soguktu yildizlarimiz uyusmadi diyelim :) sonra baska arkadaslrn tavsiysyle ayni hastanedeki baska bir doktora gidiyorum bu doktor tam istedgim gibi olumlu yorumlrda cok duydm hakkinda baya arstirma yaptumda gedim. Esimde sperm yavaslgi var diye saniyorum ki olasiligi yukseltmek istedi. Bilemiyorum. Simdi kpss ye de giricem ise de gidiyorum cok yorucu. Daha dersten anca ciktim 11 oldu eve geldgmde. Bu arada hayirli kandiller :)) bol bol dua edelim. Rabbim bu aksam da belki bizim icin birer bebek yazar kader defterimize. AMIN.

Amin canım çok sağol.Ben klomen kullandım bu ay.Adetin 12. günü gittiğimde 3 tane 16 mm büyüklüğünde yumurtam oluşmuş elhamdülillah :) Bugün 17. günüm bakalım neler olacak :) Sen naptın?Başka doktora gittin mi?İnşaAllah güzel haberler veriririz birbirimize.

Son düzenleme:
Amin canım çok sağol.Ben klomen kullandım bu ay.Adetin 12. günü gittiğimde 3 tane 16 mm büyüklüğünde yumurtam oluşmuş elhamdülillah :) Bugün 17. günüm bakalım neler olacak :) Sen naptın?Başka doktora gittin mi?İnşaAllah güzel haberler veriririz birbirimize.

Canim benim doktorda asilama yapalim falan demisti ya ben pek hazir hissetmefim. Simdi sinavi da geciriyim diye bakiyodum. Ondan sonra olsun dedim. Ne ilac kullandim ne gun saydim ne de ates olcumu yaptim. Zaten kafam bir dunya dedim. Taki 10 gun once belim ve göğüslerim agrimaya başlayana kadar. Tesadufen 1 hafta once idrar testi yaptim ertesi gunde kan testi. Cok sukur hamileyim canim su anda. Hic beklemiyodum. Iyiki ilac kullanmamisim. Bugun 5+2 oldu. Keseyi gorduk bugun. Bebisi gormek icin 2 hafta sonra çağırdı doktor. canim benim Rabbim sana da hayirlisiyla nasip etsin insallah. Hayirlisiyla dogurmayi nasip etsin rabbim. Gerci ben de insulin direnci vardi. Bugun seker yuklemesi yapildi ve yuksek cikti. Ve doktor da insulin ignesi verdi. O yuzden bugun moralim bozuldu. Sukur napalim

Kizlar merhaba.. Ben de hamile kalmaya calisiyorum..daha once bir dusuk yaptigim icin doktor onceden progestan verdi. Adetimin 3. Gunu basladim 10 gun kullan bitince gel ultrasonla bakicam dedi. Dun gittim. Persembe gunu kan tahlili yapalim dedi.. Ultrasonda bir sey gorunmez ki o kadar surede sizce neye gore tahlil istedi?? Boyle bir sey yasayan var mi??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlarrr bişe sorcam ben geçen hafta çatlatma iğnesi oldum bugün 7. günü dayanamadım gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı :)) acabaaa mıı?

:KK16:Arkadaslar bende sizlerle ayni kaderi yasiyorum :KK43:
Bu topikte yeniyim... Benimde klomenle 3. Ayim ilk ay klomen arti catlatma ignesi ama yumurtam gelismesine ragmen catlamadi. İkinci ay ara verelim dedi doktorum ama ben dinlemedim klomen kullandim :26: ozaman 3 yumurtam buyudu ama catlamadi:KK50:
Bu ay tekrar asladik 9. Gunu adetimin yalniz doktorum yumurtalarin kucukler dedi.kac mm oldugunu demedi ama 4 aydir yumurta takibi yaptirdigim icin bi göz asinaligim var 9-10 mm gibiydi iki tanesi :KK1::KK1:
Sizler catlatma ignesi olarak ne kullandiniz bana ne onerirsiniz hamile kalan arkadaslar neler yaptiniz tedavi sureciniz neler bizi de bilgilendirin nooolur...:KK43:
Bu arada incir kurune basladim iygulayan arkadaslar var mi onu da merak ediyorum.. Uzun yazdim hakkinizi helal edin...:KK16:

Slm kizlar. bizde bi kac aydir istiyoruz. drye gittik. bu ay adet olunca gel klemen baslayalm dedi. benimde bat 29 haziran. hic gerilmeden hamile olmak istiyorum. Hersey belirti gibi geliyo. dusunmek istemedikce dusunuyorum. esimde kizio dusunme die. ne yapacagimi sasirdim.

yaa inşallahhhh hayal kırıklıgına ugramak ıstemıorummmm çatlatma iğnesinn etkisi olabılırmı die düşünüyorumm
İnsallah ugramayacaksin canim benim Allahin izniyle hamilesindir.merakk ettigimden birde bilgi amacli sorucam yumurtan kac mm ken igneyi vurdurdun ve de hangi igneydi.. Ben ovitrelle 250 mg vurdurdum ama catlamadi

İnsallah ugramayacaksin canim benim Allahin izniyle hamilesindir.merakk ettigimden birde bilgi amacli sorucam yumurtan kac mm ken igneyi vurdurdun ve de hangi igneydi.. Ben ovitrelle 250 mg vurdurdum ama catlamadi

17.5 mm idi canım pregnyl vuruldum ben ama dün yaptgm test silik çıkmıştı bugün tekrar yaptım çıkmadı :KK43: sanırım dünkü iğnenn etkisinden di :KK43:

X