Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ne güzel inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere
Arkadaşlar ben bu ay ilk kez klomen kullandım. 19 mm yumurtam oluştu. Adet bir gün geçmişti test yaptım çizgi silik çıktı. Hemen kan verdim 23,27 çıktı. Pazartesi günü verdim. Doktor şüpheli konuştu hemen heveslenme kimyasal olabilir dedi. Aşırı moralim bozuldu. Perşembe yenşden gel iki katına çıktıysa aorun yoktur dedi. Bugün sağlık ocaklarına gittim ama bir türlü yaptıramadım testi. Beklemek çok zor. Yarın gidicem ama çok stresliyim.

evet cnm ilk kullanımda rabbim isteyen herkese nasip etsin
Merhaba sizin rahatsızlığınız neydi ne kadardır olmuyordu hayırlı olsun bu arada benimde pko var bende bu ay ilk defa Klomen kullandım belirti oluştu mu testten önce cevap verirseniz çok sevinirim çünkü benimde icimde hamileyim gibi bir his var. İnşallah bende anne olurum

Merhaba kızlar normalde sadece okumak takip etmek için bulunuyorum burada bundan bikaç ay kadar önce hamile miyim acaba diye meraklar içinde tek bir başlık açmıştım o zaman nasip olmamıştı tabii.. şimdi ise size umut olsun diye yazmak istedim ben de klomenle hamile kalanlardanım Çok şükür 2. Denememde oldu şimdi henüz iki haftalık Ama mutluluğunu anlatamam Rabbim sizlere de nasip etsin :KK68:

Merhaba kızlar normalde sadece okumak takip etmek için bulunuyorum burada bundan bikaç ay kadar önce hamile miyim acaba diye meraklar içinde tek bir başlık açmıştım o zaman nasip olmamıştı tabii.. şimdi ise size umut olsun diye yazmak istedim ben de klomenle hamile kalanlardanım Çok şükür 2. Denememde oldu şimdi henüz iki haftalık Ama mutluluğunu anlatamam Rabbim sizlere de nasip etsin :KK68:
Sizin adınız çok sevindim. İğne vuruldunuz mu peki

Evet çatlatma iğnesi vuruldum ilk iğnemdi günde iki klomenle çok şükür hemen aldım sonucumu :) sizin belirtileriniz neler?
Benim adetime 5 gün var. Yumurtalarımın iki tarafında da geceden bu yana sızlama var ve göğüs ucum acıyor hemde sertlesti. Bilmiyorum bunlar gebelik belirtisi mi çünkü ilk defa göğüs ucum büyüdü ve acıyor

Benim adetime 5 gün var. Yumurtalarımın iki tarafında da geceden bu yana sızlama var ve göğüs ucum acıyor hemde sertlesti. Bilmiyorum bunlar gebelik belirtisi mi çünkü ilk defa göğüs ucum büyüdü ve acıyor
Evet gebelik belirtisi bunlar inşallah hayırlı haberler alırsınız

Arkadaşlar değerim yükseldi. Tahlillerim güzel sorun yok gibi inşallah. Duasına beni alan herkese teşekkür ediyorum ve darısı inşallah tüm bekleyenlerin başına..

MeRhaba kızlar.....Merak ettiğim konu klomen hangi durumda doktor tarafından verilir????? Bilmediğim şeyler bilgi verirseniz sevinirim......

Az önce kan verdim..ultrasonda bi şey görünmüyor bi de kanda bakalım dedi doktor..Bu kadar erken ultrasonda görülür mü zaten?! Ben 6sında olmuştum iğneyi yani adetin 11.günü.. erken olmuş iğne dedi..ama 18mm ve 20 mm ydi dedim ne kadar olması gerekiyodu dedim 22 mm filan dedi.. sizlerin ne kadarken yapıldı iğneleriniz? Bi de çatlamış mı dedim çatlamış dedi ama karından baktı..doğru sonuç veriyo mu karından bakınca çatlayıp çatlamadığının anlaşılması için?

Merhabalar.. Benimde Klomen ve çatlatma iğnesi ile ilk denemem olacak.. 25 mm , 22 mm ve 18 mm 3 adet yumurtam oluşmuş.. Bugün çatlatma iğnesini vuruldum. İnşallah bende sizler gibi hayırlı sonuçlar alırım , sağlıklı bir evladım olur.. :)

Arkadaşlar bende adet gecikmesi icin doktora gitmistim.6 aydir bebek istedigimi olmadigini soyleyince Femara verdi.5 gun boyunca gunde 3 adet icmemi soyledi. Hapi bitirdikten 1 hafta sonra tekrar gittim.1 adet yumurtam olusmus. Igneye gerek olmadi. Sonraki ay hamile oldugumu ogrendim. Allah isteyen herkese nasip etsin:dua:

Kızlar hamilelik-annelik-normal doğuma hazırlık için çok güzel bir sayfa keşfettim instagram da "" .takip edebilirsiniz.Güzel yazılar sohbetler ve pozitif Doğum hikayeleri var

X