Klomen ve ovitrelle acil yardım

bsr536

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
348
38
28
Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi
Bu kadar canuk ilaç vucuttan atılır mı alöah askına ya ben kendi kendimş yiyorum neden hiçbir sekilde bu cocuk olmuyor

Merhabalar sonucunuz ne oldu merak ettim
Negatif oldu bu ay letu diye ilaçla denedim . 22 mm bir yumurtam oldu 2 ocakta ovştrelle vuurldum beklemedeyim . Ama umutsuzum . Eşinde bende cok stresliydik ilişkilere yansıdı olmaz yani olacagı varsada Bundan önceki ay ara vermiştim bu arada tedavi istemiyordum doktorum ısrar etti denedim bu ayda olmazsa mart ayında tüp bebege gidceegim ankaraya .

X