Acil yardım 😞

herapasa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
11
6
29
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu aralar büyük sıkıntıdayım sizlerle konuşmak tanışmak istedim
Ben iki çocuk annesi 30 yaşında daha önce ayrılıp ikinci evliligimi 3 yıl önce yaptım 3 yıl öncesine kadar adetim gayet düzenli her ay aksamayan 7 gün süren bı kanamam oluyodu 3 yıl içinde düzensizlikler ve adet suremde degisiklikler olmaya ve 5 güne 3 güne hatta 1 güne dustu bazende. 2 ayda bir oluyodu ve son olarak 6 ay önce gece sancilarim yüzünden hastaneye gittik eşimle kist patlaması dediler 4 gün hastanede yattım daha sonra adet duzensizligim için doktora gittiğimde yazz önerdi kist falan kalmadığını herşeyin yolunda gittiğini yumurtalıklarımin iyi olduğunu kısacası gayet sağlıklı olduğumu söyledi Eylül de yazz a basladim Ekim'de 16 da Kasım 18 de Aralık 19 da Ocak 17 de adet oldum fakat ocakta adetimin 2. Gününde mandalina büyüklüğünde ciğer parçası gibi bisiy düştü hastaneye gittim normal olduğunu yine gayet iyi olduğumu yumurtalıklarımin iyi durumda olduğunu söyledi ve bebek istedigimi söylediğimde engel olup olmadığını sorduğumda engel olmadığını söyledi ve eşimle bu ayın 3 unden beri korunmasız ilişkiye girdik şuan yine adet olmadım 3 gün geciktim fakat 4_5 gündür göğüslerim aciyo büyüdü kasiniyo ,süt beyazi akıntım arttı sık idrara cikiyorum kasıklarımda değişik anlik batmalar sancimalar oluyo yorgun halsiz hissediyorum 3_4 gündür yemek yedikten sonra bulantı var sırt ağrısı var kaç gündür kabizdim iki gündür ishal oluyorum bugün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm kan vermek te istemiyorum ne yapmam lazım sizler ne diyorsunuz bu durumuma lütfen cevapsiz bırakmayın

Eklentiler

• IMG-20240217-WA0001.jpeg
    IMG-20240217-WA0001.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 28
X