Klomenle tek yumurta olup hamile kalan var mi ?

Bence sen bu arada cumartesiye kadar bir bos bir dplu degerlendir derim eger kendliliginden catlarsa kacirma
Doktorun dediği gibi bugun yarınnve cuma üst üste değerlendiricem sakın kaçırma dedi doktorda çünkü. Zaten karnımda belim boşluğum falan sızı gibi böyle bi ağrı hassasiyet var yumurta çatlayacakmı ne

Doktorun dediği gibi bugun yarınnve cuma üst üste değerlendiricem sakın kaçırma dedi doktorda çünkü. Zaten karnımda belim boşluğum falan sızı gibi böyle bi ağrı hassasiyet var yumurta çatlayacakmı ne
Olabilir canim bende dün 6 da ovitelle igne oldum göbekten. Bu gün degerlendiricez doktor 24 saat sonra degerlendir demişti. Hayirlisi ya benimde belimde kasiklarimda ufak ufak sizi var sadece baska da bi etki görmedim bide düz akintim oldu beyaz bi o kadar. Elimizden geleni yaptik gerisi Allahim sana guveniyorum diyip beklemekle gecicek. Zaten benim adet dongum kisa 13 gün var bu gün 21 kasimda olmam gerek o zaman olmazsam test yaparim.

Olabilir canim bende dün 6 da ovitelle igne oldum göbekten. Bu gün degerlendiricez doktor 24 saat sonra degerlendir demişti. Hayirlisi ya benimde belimde kasiklarimda ufak ufak sizi var sadece baska da bi etki görmedim bide düz akintim oldu beyaz bi o kadar. Elimizden geleni yaptik gerisi Allahim sana guveniyorum diyip beklemekle gecicek. Zaten benim adet dongum kisa 13 gün var bu gün 21 kasimda olmam gerek o zaman olmazsam test yaparim.
Aynen canım gerisi Allahtan. Ama yorumlarda çok görmüştüm hamilelik belirtilerinde düz beyaz akıntı oluyomuş genellikle. Bakalım inşallah öyle olur ☺️

Arkadaşlar ilaç filan kullanmadım normal kontrol gittim yumurtan gelişmeye başlamış dedi hoca ama ben kaç mm olduğunu sormadım sizce resimde yazanlardan hangisi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 68
Naptin canim nasil gidiyo
Valla merakla bekliyorum canım şuan beklemedeyiz son adetim 26 ekimdi hemen test yapmak istiyorum ama şuan çıkmaz olsa bile sende ne var ne yok? En son cumartesi gittik yumurtam kendiliğinden çatlamış iğne kullanmadım. Şuan tek yumurta dedi çatlamış hali sanırım 21li bişi dedi kaliteliyse zaten bitane olması yeterli dedi. Cumartesi oazar pazartesi değerlendirin dedi değerlendirdik. Bide karın bel kasık ağrısı falan vardı bende gitmeden sordu bana iki üç gün önce ağrın oldumu falan diye evet dedim tamam yumurta çatlama ağrısı o zaten çatlamış o günleri değerlendirdiyseniz süper dedi

Son düzenleme:
Arkadaşlar ilaç filan kullanmadım normal kontrol gittim yumurtan gelişmeye başlamış dedi hoca ama ben kaç mm olduğunu sormadım sizce resimde yazanlardan hangisi
Sağ altta yazıyor canım o olması lazım 31 li bişi. Çatlamış seninkide heralde

Simdi ne durumdasin peki tekrardan ilaca mi basladin
İlaç derken ne ilacı kuzum. 5 6 ay önce boş gebelik geçirmiştim işte zaten korunuyoduk tesadüfen kaldım. Sonra 5 6 ay ara verdik gerçekten istediğimizi gördük bu ay adetin 5 günü klomen kullandım işte onu bekliyoruz adetime12 gün falan var. İlk denememiz bu ay herhangi bi tedavi görmüyorum sadece yumurtalar kaliteli olsun diye klomen verdi işte onunda hepsini kulandırmadı 5 tane içtim sadece yumurtamda kendiliğinden çatladı.beklemedeyim 😇😇😇 haftaya bir test yaparım biliyorum çok erken ama işte merak

İlaç derken ne ilacı kuzum. 5 6 ay önce boş gebelik geçirmiştim işte zaten korunuyoduk tesadüfen kaldım. Sonra 5 6 ay ara verdik gerçekten istediğimizi gördük bu ay adetin 5 günü klomen kullandım işte onu bekliyoruz adetime12 gün falan var. İlk denememiz bu ay herhangi bi tedavi görmüyorum sadece yumurtalar kaliteli olsun diye klomen verdi işte onunda hepsini kulandırmadı 5 tane içtim sadece yumurtamda kendiliğinden çatladı.beklemedeyim 😇😇😇 haftaya bir test yaparım biliyorum çok erken ama işte merak
Klomen mi kullandin dicektim aceleyle öyle yazmisim. 😊

Kizlar adetimin 4. Gunu klomen basladim 1 yildir evliyim 7 ay önce 5 haftalik bi düsük yaptim. Olmadigi icin tedaviye basladim. Bu gün yumurtlama kontrolum vardi doktor 20 mm capinda bi tane sagda var dedi cok umutsuz bakti böyle olup hamile kalan varmi. Biliyorum tek yumurta yeter hamilelik icin ama doktor öyle bakinca umutsuz umutsuz. Bende biraz üzüldüm. Bide doktor 24 saat sonra iliski dedi esim evde olmuyo o saatlerde igneyi bu gun icinde biraz gec olup 29 saat felan sonra iliski olsa acaba gecikmis olurmuyum
Merhaba canım ben de bu ay klomene başladım benim de aynı şekilde tek yumurtam vardı ve 13 mm di 3 gün sonra gel dedi gittim çatlamıştı doktorum adetin 10.gununden 18 . Gününe kadar gün aşırı iliski dedi ben 23 . güne kadar bir boş bir dolu değerlendirdim . Her gün iliski sperm kalitesini düşürür dedi 2 doktorum da .İliskiden sonra yarım saatten fazla bacaklarımı duvara diktim ve folik asiti iliskiden sonra kullandım çatlamamin olduğu günden 11 gün sonra idrarda silik 12. Gün kanda pozitif gördüm yarın da muaneye olacağım

X