Kocam arkadaşıma baktı

Mavinin her tonunaa

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
670
-52
25
kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..

kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..
Biraz abartmis siniz

O arkadaşınızı siz de biraz kıskanıyor olabilir misiniz? Kıyafetinden rahatsız olmuşsunuz ki burada anlatma gereğinde bulunmuşsunuz... Bu kadar rahatız oluyorsanız kadını bir daha eve davet etmeyin kocanızın davranışlarında da abukluk var anlattıklarınıza göre ama en iyi siz tanırsınız biz ne diyebiliriz ki?

Bende güzel birşeye bakarım lakin ahlaki değerlere aykırı olmamalı
Yanlız yurdum erkeğinin öküzlüğü güzellikle ilgili değil
Açlar terbiyesizler ve ne yazıkki ahlaksızlar
vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi?
Büyük ihtimalle olabilir ve böyledir

Bende güzel birşeye bakarım lakin ahlaki değerlere aykırı olmamalı
Yanlız yurdum erkeğinin öküzlüğü güzellikle ilgili değil
Açlar terbiyesizler ve ne yazıkki ahlaksızlar

Büyük ihtimalle böyledir
2 oldu oluyor cunku tesadüf olamaz diye düşünüyorum ve güzel bir bayan olduğunu dile getirmişti eşim zaten.

Ayyy ne meraklısınız ya açık giyinen kadınlarla ilgili konu açmaya. Ayrıca hiçte sevmem eşiniz çok hadsiz biri bana “nasıl izin veriyor” diye sorsa uyuz oluyorum. Eşiniz sapığın teki eski çalıştığım okulda öğretmen arkadaşım “nasıl etek giydin annen doğulu laf etmedi mi” diye sordu tersledim. Sonra da bana asıldı zaten. Siz de beraber olmasaydınız. Ayrıca konu troll gibi geldi boş insan olmayın Allah aşkına

Birebir yaşadım nesi inandırıcı gelmiyor, bende abarttığımı düşündüm bi an günahını almak istemedim ama her şey ortada değil mi bi yandan?
Bilmiyorum böyle trollemeye çalışan çok insan geliyor buraya ama senin diğer konulara da baktım senin kocan daha evlenmeden boynuzlamış ki seni bir nevi. Güvenilir biri olmadığı gün gibi açık o yüzden ne hissettiysen doğru hissetmişsindir. Boşanmayı düşünmez misin?

Madem hep açık giyen bir arkadaşınız var (rahatsız oluyorsunuz) kocanız evdeyken neden eve çağırıyorsunuz çıkın cafede kız kıza oturun.
Hayır ben zaten biz rahat edemeyiz diye kız arkadaşımı eşim evdeyken çağırmam ne mana. Adam da rahat olamaz arkadaşım da olamaz diye düşünürüm.

X