Kocam ve dış görünüşü

Biz bitti demeden bitmez

Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım

Dış görünüş çoook önemli. Kişi karşısındakini beğenmeden asla evlenmemeli. Ama siz söylediğinize göre zaten bu konuda sıkıntı yaşamamışsınız. Çevrenizde söylenenler de gereksiz şeyler. Ağzı olan konuşur siz 19 yaşında gösteriyorsunuz diye 19 değilsiniz. O zaman sizin 20lik bi çıtır erkek mi olmalı yanınızda? Gerçekçi şeyler değil bunlar.

Dış görünüş çoook önemli. Kişi karşısındakini beğenmeden asla evlenmemeli. Ama siz söylediğinize göre zaten bu konuda sıkıntı yaşamamışsınız. Çevrenizde söylenenler de gereksiz şeyler. Ağzı olan konuşur siz 19 yaşında gösteriyorsunuz diye 19 değilsiniz. O zaman sizin 20lik bi çıtır erkek mi olmalı yanınızda? Gerçekçi şeyler değil bunlar.
19.5 diyorım 20 çoook

ya aynı dert bende de var .kocam 42 ben 38 yaşındayım.ama Allah sizi inandirsin (yoksa siz inanmiyonuz ) ben 20 yıl 8 aylık görünüyorum. Yanımda iki evladım da var halbuki ama yok annem inanmıyorlar yaşıma . Kocam da yaşını gosteriyo napcam ben 🧐 insan illa etkileniyo yani dile kolay arada 21 yıl 4 ay bir görüntü farkı var (ommegnnn tanrım kendim inandim yazarken 😁)

X