Kocam ve dış görünüşü

Tabiki öyle eşimin tmor rahatsızlığı var beni yargılıyor sunz fakat ben bunu dert bile etmedim bugun onda o hastalik var fakat yarin benim ne olacağım belli değil dedim. Fakat son 1 senedir sürekli ayni bakislara maruz kalmakta yordu artik
Evlenmeden önce mi öğrendiniz yoksa evlendikten sonra mı

Asyalılar gerçekten küçük gösteriyor bende yaşını dediklerinde şaşırıyorum var mı kökeninizde gözleriniz çekikse falan olabilir yani. Benimde babanem ukraynalı dedem boşnak göçmeni ben halamın kopyası olmuşum kendi çocukları babalarına çekmiş (enişte sivaslı) 😄 bazı ırklar küçük duruyor ama en çok asya kökenliler bence

Evlenmeden önce mi öğrendiniz yoksa evlendikten sonra mı
Evlenene kadar söylemedi açıkçası evlendikten sonra öğrendim.

Evlenene kadar söylemedi açıkçası evlendikten sonra öğrendim.
Boşan kız hem tümörü var hem yaşlı duruyo
Gel benim küçük oğlana alayım seni
Ama daha bekarım biraz beklemen lazım
1. Ve 2. Oğlan rezerve 3. Sana ayırırım istersen 🤣

Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım
30 yaşında biri nasıl 19 göstersin?
20 yada 25 deseniz anlıcamda 19 nasıl gösteriliyor?
Gerçi yazı dilinize bakarsak 19 bile da çok ta, neyse…

Tabiki öyle eşimin tmor rahatsızlığı var beni yargılıyor sunz fakat ben bunu dert bile etmedim bugun onda o hastalik var fakat yarin benim ne olacağım belli değil dedim. Fakat son 1 senedir sürekli ayni bakislara maruz kalmakta yordu artik
Ama şimdi hersey normal giderken birden 19 göstermeye mi başladınız? Neden son 1 senedir çok tuhaf bakışlara maruz kalmaya başladınız ilgiiinç

Ama şimdi hersey normal giderken birden 19 göstermeye mi başladınız? Neden son 1 senedir çok tuhaf bakışlara maruz kalmaya başladınız ilgiiinç
Konu sahibi kocasından daha genç gözüküyor olabilir ama ''19 yaşında gibi gözüküyorsun'' demek fazla abartı geldi bana. Bir insan kendini yaşlı hissediyor da motive etmek için yalan söyleniyormuş gibi bir şey sanki...

Çevresindekiler bu şekilde eşi hakkında eleştiri yapabiliyorsa demek ki bu yüzü konu sahibi vermiş ve çevresinin dediklerini baya ciddi alıyor... Yoksa adamla evlenirken, çocuk yaparken kör değildi herhalde :)

Gidiyor musun yoksa gülsima. Yapma.
1712864652968.png

X