Kocamla nasıl bir konuşma yapmalıyım ?

hayır ne alaka ?
nerden baksanız 8-10 tane sevgilim olmuştur flörtleri saymıyorum bile
hiçbirini başka kadınlara bakarken yakalamadım
bir tanesi bile benim yanımda başka bi kadına bakmadı
ne demek yanında eşi varken sevgilisi varken başka kadına bakmak ?
siz nasıl erkeklerle birliktesiniz ki utanmadan bunu yapıyorlar
kötü niyetle yazmamışsınız yanlış anlamayın ama
her erkekte var dedikçe bazı kadınlar bunu normalleştiriyor
nasıl olsa hepsi yapıyor başka erkek olsa o da yapacaktı deyip görmezden geliyor
her erkek bakıyor olayını kabul etmiyorum kusura bakmayın...
kaynak da kendi deneyimlerim
Kesinlikle haklısınız.. Benim eşim de bile isteye kafasını çevirip hiç bir kadına bakmaz. Saygısızlık ve taciz bu

Merhaba hanımlar umarım iyisinizdir :)

İnanın nerden nasıl başlıcağımı bilmiyorum.
4 senelik evliyim ve Hamileyim şuanda 8. Ayıma girmiş bulunuyorum eşimle sorunlarımız var konuyu kısa anlatmaya çalışıcam ama yine de uzun olabilir okuyan yorum yazan herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin :)
Aile apartmanın da oturuyorum eşim evlendiğimiz de sürekli sürekli her gün annesinden yemek aldı onu uyardım . Sevdiğin bir şey olur anlarım ama her gün her gün yemek alınmaz beni de böyle alıştırma çünkü yemek aldığın da ben yapmıyordum yaptığım da çok fazla geliyordu sonuçta 2 kişiyiz tabiki eşim beni dinlemedi.

Ve evlendiğimiz ilk zamanlar, sürekli farklı konularda tartıştık 1,5 sene falan böyle barış küs öyle devam etti ama 2. Senenin sonunda bu tartışmalar çok çok azaldı her evlilikte olan normal kavgalara döndü sorun çok kalmamıştı yani.

Eşimin bir arkadaşı var adı x olsun adamı oldum olası sevemedim adam da evli eşim çokkk uzun zamandır x in eşiyle tanışmam için ısrar etti en son kabul ettim kadın iyi biri gibiydi buraya kadar sorun yok. Sonrasın da evlilikte tartışmalardan açıldı konu ve kadın bana siz de çok aşırı kavga ediyormuşsunuz hiç anlaşamıyomuşsunuz dedi şaşırdım çünkü x in karısı sonuçta bunu nerden bilebilir ki. sonrasın da kadın bana imalı bi şekilde sende artık yemek yaparsın neden hiç yemek yapmıyorsun ? Ne yemek yapıyosun mesela dedi. Yine şaşırdım kadın benim yemek yapmadığımı nerden biliyor sonra anladım ki eşim olacak adam gitmiş bunları x e anlatmış oda karısına rahatsız oldum bilmiyorum.
Ben mi çok abarttım ama insan böyle şeyleri ne bileyim özellike erkeklerin böyle şeyleri konuşması beni aşırı tilt eder ben de konuşmam bu arada evde olan evde kalır. Eşime sorduğum da biz telefonda bir kere kavga ederken x kişisi sormuş noldu diye oda anlatmış sözde ama yalan bence yemek konusu da karım hamile biz dışardan yiyoruz demiş ama dışardan falan yemiyoruz sürekli 15 günde bir falan yeriz. yemekte yapıyorum eşim yemiyor her yaptığıma bir kusur buluyor bende artık ister yesin ister yemesin diyorum kendime göre yapıyorum.

X in karısına gittiğim gün de eşimle ordan sonra dışarı çıkacaktık ama ben ordayken oda x ileydi x karısını aradı ve eşimle bir yere gezmeye gideceklerini söyledi eşim ne beni aradı ne bir haber verdi sinirim tavan oldu yani.

Bir diğer konu da benim için en önemli olan ve kafamı taktığım eşimin benim yanımda başka kadınlara bakması hayır bu 6,7 defa oldu hep ben mi yanlış anlıyorum dedim ama 2 gün önce hastanedeydik çok güzel bir kadın vardı benim yanımda bariz baktı bişey de diyemedim kendimi çok kötü hissettim aşırı Hemde kilo da aldım biraz ne bileyim işte kendimi o günden itibaren kendimi çok kötü hissediyorum riskli bi hamileliğim var zaten ama bunu eşime açıkça söylemek istiyorum içim de ki herşeyi söylemediğim zaman bana yük oluyor riskli bir hamileliğim olduğu için annemdeyim yarın eşim gelecek bir işimiz var ama yüzünü bile görmek istemiyorum aşırı doldum her şeyi de yüzüne vurmak istiyorum eşim aşırı manipüle eden biri. bunları söylesem rededecek şifresini de istememe rağmen vermiyorum artık resti çekmek istiyorum güvenmediğim biriyle evli kalmak istemiyorum. eskiden beni aldatacak biri değil derdim şuan herkesten herşeyi bekliyorum bugüne kadar aldatmak olarak yakaladığım bir durum olmadı kadınlara bakması aldatmak sayılmıyorsa tabi nolur hanımlar bana bir akıl verin yarın nasıl bir konuşma yapayım doğuma kadar da annemde kalmayı düşünüyorum ne yüzümü görsün ne yüzünü göreyim bir süre.
Sürünsün hiç değmez hiç hemde başka kadınlara bakan bir erkegin karısına saygısı olmaz birde seni kotulemis evde kavga dışarıya anlatilmamali

hayır ne alaka ?
nerden baksanız 8-10 tane sevgilim olmuştur flörtleri saymıyorum bile
hiçbirini başka kadınlara bakarken yakalamadım
bir tanesi bile benim yanımda başka bi kadına bakmadı
ne demek yanında eşi varken sevgilisi varken başka kadına bakmak ?
siz nasıl erkeklerle birliktesiniz ki utanmadan bunu yapıyorlar
kötü niyetle yazmamışsınız yanlış anlamayın ama
her erkekte var dedikçe bazı kadınlar bunu normalleştiriyor
nasıl olsa hepsi yapıyor başka erkek olsa o da yapacaktı deyip görmezden geliyor
her erkek bakıyor olayını kabul etmiyorum kusura bakmayın...
kaynak da kendi deneyimlerim
Senle değilken bakıyordur o senin bahsettiğin yüzde 3 falandır ya da kadına doymustur kişidir bana göre

Senle değilken bakıyordur o senin bahsettiğin yüzde 3 falandır ya da kadına doymustur kişidir bana göre
abaza erkeklerle takılıp saçma sapan muamelelere katlanıp katlanıp kendi küçük dünyanızdan genellemeler uydurmayın
sonra kıskançlığınızdan kalkıp yok senle değilken bakıyordur dediğinizde çok komik oluyorsunuz
bu dünyada adam gibi adamlar da var
size denk gelmemiş veya sizin onlara layık olmamış olmanız burada başka kadınlara kıskançlık içinde sataşma hakkı vermiyor size
haddinizi bilin!

abaza erkeklerle takılıp saçma sapan muamelelere katlanıp katlanıp kendi küçük dünyanızdan genellemeler uydurmayın
sonra kıskançlığınızdan kalkıp yok senle değilken bakıyordur dediğinizde çok komik oluyorsunuz
bu dünyada adam gibi adamlar da var
size denk gelmemiş veya sizin onlara layık olmamış olmanız burada başka kadınlara kıskançlık içinde sataşma hakkı vermiyor size
haddinizi bilin!
Aynen canım bi gün kandirilirsan layık olmadığınız dediğin sözün aklına gelsin

Aynen canım bi gün kandirilirsan layık olmadığınız dediğin sözün aklına gelsin
bak CANIM ben o kandırılmayı da yaşadım
şerefsizin teki girdi hayatıma ve başkalarından görmediğim yaşamadığım şeyleri yaşadım
öğrendiğim anda tekmeyi bastım çok pişman oldu yalvardı ama affetmedim çünkü bi kere yapan yine yapar
senin dediğin gibi nasıl olsa hepsi yapıyor hepsi o haltı yiyor bunu yapmayan sayısı yüzde bilmem kaç tanedir gibi avuntulara sığınmadım
ilişkilerde iyisini de gördüm kötüsünü de yani emin ol
göklere de çıktım tokat yemiş gibi yerlere de indim bunca zamanlık hayatımda ilişkilerimde
neyin iyi neyin kötü olduğunu bi bakışta anlıyorum artık
buna tecrübe derler, sallamasyon değil
sen karşında çocuk mu var sanıyorsun
yani öyle oturduğun yerden millete akıl vermeye kalkma
kalkıp da burada karısının yanında başka kadınlara bakacak kadar iğrenç bi herifi nasıl olsa yapmayan erkek sayısı çok azdır diyerek savunma
allah akıl fikir versin senin gibilere

X