Kol tüylerim :(

hani bu saç rengini açmak için kullanılan ama zarar vererek yakan şey var ya canım o işte

Yeni öğrendimm :KK70: olabilir aslında saçta dökülme falan yapıyorsa kol tüylerini de dökebilir .peki eczanelerde mi satılıyorr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen bende öyle düşündüm evet genelde tüm eczanelerde bulunuyor

Merhaba arkadaşlar .sorunum kol tüylerim .beni rahatsiz edicek vaziyetteler ..Peki sizce ne yapmalıyım ?sarartmak mı ?almak mı?eğer almak derseniz jiletle mi makinayla mı yoks ağdayla mı ?umarım ağda tavsiye etmezseniz çünkü çok uzun sürer .e bende öğrenciyim :)tavsiyelerinizi bekliyorum :KK70:

Jilete asla ağda da kıl dönmeleri oluyor arkadaşım yapıyordu . Sarartmayı yapardım her yaz ama ondada sık sık yapçan al oryel malzemesi çok ucuz kendin yaparsın yansalar saçlar gibi yanmıolar işte ve beslioo ve uzatıo kısa tüğlern olduğu yere değdirme sakınn ! orlarda uzar pişman olursun ben oldum şahsen artık bırak çoğaltıo çnkü . Philips lumea ıpl almayı düşünüorum şimdi araştrdım kafama uydu sende bi araştr istersen

Jilete asla ağda da kıl dönmeleri oluyor arkadaşım yapıyordu . Sarartmayı yapardım her yaz ama ondada sık sık yapçan al oryel malzemesi çok ucuz kendin yaparsın yansalar saçlar gibi yanmıolar işte ve beslioo ve uzatıo kısa tüğlern olduğu yere değdirme sakınn ! orlarda uzar pişman olursun ben oldum şahsen artık bırak çoğaltıo çnkü . Philips lumea ıpl almayı düşünüorum şimdi araştrdım kafama uydu sende bi araştr istersen

Oryel malzemesi nedir? Philips lumea Ipl nedir hdjsj :KK70: çok mu cahilim ne

Oryel malzemesi nedir? Philips lumea Ipl nedir hdjsj :KK70: çok mu cahilim ne

oryel saçları anında açan mavi toz %90 lık oksidanla mavi tozu karıştırıosun koluna sürüp en fazla 5 dk bekletip yıkıosun sarı sarı oluor ama deneme bence uzatıo ya bıraktım ben . philips lumea ıpl ışık lazeri tüğlerin çıkmamasını sağlıo dışardaki lazer epilasyon gibi bişey bnde fiyat araştrması içerisndeyim 1.400 tl ye var 24ay taksit falan diolarda daha uygun fiyat bulursam alıcam inşallh. Bence hiç biriyle uğraşma derim sende araştr bi lumea yı aklına uyarsa al :KK51:

bende kollarıma müdahale etmeyi düşünüyorum da kollarınızı ocakta nasıl yakıyosunuz ya acımıyomu, kolunuz falan yanmazmı :18: bide daha çok çıkartmaz mı?kökü yakmıyo sonuçta ya :KK1:

ocakta yakarken dikkat edersen sıkıntı olmuyor.ama eşit yakamıyorsun kolun yanar korkusuna.eşitlemek için kibrite pamuğu doluyorum bolca,sonra kolonya döküp yakıyorum.o ateşle rötüş yapıyorum.o ateşi koluma değdirdiğim halde kolonyanın ıslaklığı sayesinde kolum yanmıyor.ama bunu tehlikeli bulanlar için çakmakla düzeltmelerini öneririm.hiç ama hiç kalınlaşmıyor.doğal kısa tüy görüntüsü oluşuyor.acısız sızısız 5 dkda halloluyor :KK76:

Ben ilk sarartcam galibaa

Bişi sorucam.eğer alırsam? nereye kadar alayım omzuma kadar falan mı

Bende ilk defa aldırdım 3-4 gün önce benim de çok uzun ve fazlalardı. Ben omzuma kadar aldırdım biraz acıyo ama alışırsın aldıra aldıra.

Bişi sorucam.eğer alırsam? nereye kadar alayım omzuma kadar falan mı

Canım merhaba
Omzuna kadar fazla olur o bölgede çok yoksa hiç alma bence. Roll on ağdalar var 2.5tlye satılıyor. Makinalarıda 25-30 tl ağda sana 3 kullanımlık falan gider bittikçe alırsın her yerde var. makinayı ömür boyu kullanırsın tabi. Ben öyle aldım. hem siyahtı hem uzun uzundu kolumdaki tüyler şimdi hem azaldı hemde çıktığında sarı sarı çıkıyor. İlk sarartmana falanda gerek yok. Ama dediğim ağdayla bi al sen. Avuç içi gibi oluyo yumuşacık. Sonrada sir ağda yağı sürersin. Sevgiler öpçükler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım merhaba
Omzuna kadar fazla olur o bölgede çok yoksa hiç alma bence. Roll on ağdalar var 2.5tlye satılıyor. Makinalarıda 25-30 tl ağda sana 3 kullanımlık falan gider bittikçe alırsın her yerde var. makinayı ömür boyu kullanırsın tabi. Ben öyle aldım. hem siyahtı hem uzun uzundu kolumdaki tüyler şimdi hem azaldı hemde çıktığında sarı sarı çıkıyor. İlk sarartmana falanda gerek yok. Ama dediğim ağdayla bi al sen. Avuç içi gibi oluyo yumuşacık. Sonrada sir ağda yağı sürersin. Sevgiler öpçükler.

Omuzla renk farkı kötü olmaz mı

Merhaba arkadaşlar .sorunum kol tüylerim .beni rahatsiz edicek vaziyetteler ..Peki sizce ne yapmalıyım ?sarartmak mı ?almak mı?eğer almak derseniz jiletle mi makinayla mı yoks ağdayla mı ?umarım ağda tavsiye etmezseniz çünkü çok uzun sürer .e bende öğrenciyim :)tavsiyelerinizi bekliyorum :KK70:

Ben ağda yaptırıyodum ama sürekli gitmek olmuyo kendimde yapamıyorum bir kereliğine tüy dökücü denemek istedim ve ağdadam daha uzun sonuç aldım hiç öyle çok siyah kalın falan çıkmıyo eski haline geri dönüyo uzayınca 7 gün önce yaptım ve kolumda yok şuan ben böyle devam ettirmeyi düşünüyorum şuanlık çünkü kendim ağda yapamıyorum

makinayla çok uzamadan sık sık alıyorum. kesinlikle kalınlaşmadı ve koyulaşmadı. ama ağda daha kısa sürer. tabi kuaföre gitmeyi de katınca daha meşakatli oluyor benim için.

Birkez kendim ağda ile aldım kollarımı ve inanılmaz sivilce yaptı. Kabardı tüm kolum. Şimdi yine eskisi gibi tüyler çıktı. Eğer cildiniz hassas değilse ağdayı deneyebilirsiniz. Ama tüy sarartıcı bence daha iyi.

Sarartıcı uzatıyor sakın denemeyin ve yeni çıkartıyo az olan tüylerimin fazla olmasının sebebi sarartıcı sonrada aldırmak zorunda kaldım

X