Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston küllü kumral ve açık küllü kumralını karıştıranlar var mı?

Saçlarının son hali biraz koyu ancak birkaç boyamada istediğin gibi olur... küllü kumral değilde açık küllü kumral denemelisin bence çünkü küllü kumral koyu oluyor...

canım yorumun için çok teşekkür ederim.. bugün kuaförüme boyattım. küllü kumrala çok memnun kaldım.. 20 gün sonra tekrar gidicem yeşillenme olursa cila atıp üzerine balyaj yapacakk.. çok memnun kaldım kendi doğal rengimi tutturdu:)))

Saçlarımı palette yogun acıcıyla actım üzerine palette altın karameye boyadım çok turuncu buldum beğenmedim koleston açık küllü kumral, küllü kumral ve biraz da açık kurmalı karıştırıp boyadım altın kahve gibi bı renk oldu beğendim ben

bende açık küllü kumral istiyorum. suskunlardaki ahu gibi

saçlarım şuan kendi renginde. kumral. ne koyu ne açık.

açık küllü kumral nasıl yapablirim kuaföre gitmeden? avatarımdaki gibi tonlar

Canım foto nasıl koyulur anlatırsan bende saç rengimi koyarım beğenirsen anlatırım nasıl yaptığımı :=)

Canım foto nasıl koyulur anlatırsan bende saç rengimi koyarım beğenirsen anlatırım nasıl yaptığımı :=)

bu msj bana mı anlayamadım :KK43:

eğer banaysa :) resim eklemeyi şöyle yapıyorsun ; mesaj yazarken üst tarafta Font, Size , ABC falan yazıyor ya o sırada ataç resmi var ona tıklıyorsun

açılan sayfada sağ üstte pembe renkte dosya ekle var ona tıklayınca küçük bi sayfa daha açılacak aynı sayfanın üzerinde

onunda sağ alt köşesinde Temel Yükleyici var ona tıkla. Sonra Browse a tıkla resmi seç tamam de olur.

X