Kolik Anneleri Buraya ...!

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Kızlar azönce bişey denedim ve sanırım işe yarıyor,
benim kızım sürekli ağlıyordu, internette Buziki Orhan Osman ın sitesinde kolik diye cd si var onu dinlettim, yerine yatırdım ve mucizevi birşekilde kendi kendine uyuya kaldı şaşırdım kaldım kendi kendi uyuma huyu yoktu inşallah işe yarar ve artık hep dinletirim kızıma. bebeği kolik olanlara tavsiye olur .umarım işe yarar.kaydirigubbakcemile5

ay çok kötü bişi ya.benim ikizlerin ikisindede var.ağlamya başladılarmı gözleri hiçbişiyi görmüyo

satin almadan buradan dinleme sansimiz varmi canim?dinleyenler bi zahmet tarif edermi lütfen..

Son düzenleme:
Buzuki orhan osman yazıyorsusnz siteden mp3 kısmını seçiyosunuz geliyor orada zaten görürsünüz dinle dediğinizde çalıyor.ben kızımı oradan dinletiyorum çok faydasıns gördüm ....

Gerçekten işe yarıyor,çok ilgilerini çekiyor bebeklerin.Çünkü anne karnındaki sesleri müzikle birleştirmiş,bebişler rahatlıyor dinleyince.

bugün ilk defa oğluşum çok ağladı bir türlü sakinleştiremedim sonunda burada yazanlar aklıma geldi ve hemen indirip dinlettik kesinlikle çok işe yaradı teşekkür ediyorum bu bilgileri paylaştığınız için a.s.a.s.a.s.

çok güzel müzikler annenin karnında duyduğu sesleri müzikle birleştirmiş.inşallah ihtiyaç duymayız ama çok teşekkür ederiz

ya kızlar ben dinleyemiyorum.nasıl olacak.buzuki orhan osman yazıyorum sonrasında nereye tıklasam bişi çıkmıyo

walla kızlar ebnim oğlumda kolik var biz o cd yi aldık 20 ytl ye bi işe yaramadı oğlumu kriz esnasında susturan ve uyutan tek şey saç kurutma makinasının sesi....

canım senin tavsiyen üzerine bende kolik müzigini indirdim.ama bizde işe yaramadı.benim kızım özlem tekin ve teoman dinleyince rahatlıyor:) yinede tavsiyen için tesekkürler

evet kızlar bende de biişe yaramadı o cd
ayrıca elektrik süpürgesi sac kurutma makinası hiç bişey susturamıor kızımı
2 aylık olduk sayılır, 1 ay daha dayanalım bakalım 3 aydan sonra geciyormuş kolik ağlaması, inşallah gecer...

bizimde 1haftamız kaldı 3aylık olmamıza
merakla bekliyorum ne olacak diye
bazen yaşına kadar devam edenler bile oluyormuş
allah korusun ya çok zor bişi

kızlar benim kızımda pek işe yaramadı bu albüm ama fön makinesi ve elektrik süpürgesi çok işe yaradı tabi bi de arabaya bindirip dolaştırıyoruz o da işe yarıyor eşim araştırıp öğrendi bu üçünün de frekansları karnımdayken duyduğu ses frekanslarıyla aynıymış hatta eşim bunların seslerini de mp4 çalara kaydetti ve dinletince sakinleşip susuyor güzel kızım denemenizi tavsiye ederim... onları çatlarcasına ağlarken görmek çok acı veriyor bizlere allah kolaylık versin kolikli bebeklerimizin annelerine...
Ayrıca ayrıca albümü indirmek isteyenler buradan indirebilir ve bebişlerinize dinletebilirsiniz yerlimuzikler.blogspot.com/2009/05/buzuki-orhan-osman-kolik-2007.html tabi başına http// koyun linkler çalışıyor :)

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz fundaburdur a.s.
buraya yazmış olan arkadaşların bebekleri artık 15 aylık ve gaz promlemleri bitti,inşallah sizinde en kısa zamanda biter opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım temenninize teşekkür ederim inşallah en kısa sürede ve en az zararla atlatır bebişim ama belki bu konuyu araştıran yeni üye ve bebeği kolik olan bir anneye bi faydamız dokunur inşallah...

Son düzenleme:
2009 bebeklerimiz 3,5-4 aylık hala devam eden olabilir
2010 bebeklerimizde annelerinin karnından yavaş yavaş biz buradayız yakında geliyoruz demeye başladılar.onlara da lazım olacaktır muhakkak.Sız de deneyimlerinizi paylaşırsanız eminim birilerine yarar:)
sevgiler mutlu paylaşımlar a.s.

Benim kızımdada vardı dr umuz bir ilaç verdi ve aman maaşallah diyeyim o dönemi atlattık, ilaçtan kısa bir süre sonra bitti. ılacın ismini vereyim ama yinede lütfen drlarınıza danısmadan kullanmayın, Allah korusun bebişlerimizi, belki herkese farklı bir etkisi vardır. Bio gaia.

Arkadaşlar benim kızımda 2 ay 18 günlük salı günü sabah çok güzel oynaştık gülüştük ikimiz sonra altını değiştireyim dedim birden bire bir ağlama krizine girdi sanki etini koparıyorlarmış gibi katıla katıla ağlamaya başladı cumartesi günü de dışarı sokağa çıktık yolun ortasına varmadan katılarak ağlamaya başladı koşa koşa eve dönmüştük salı günü doktora gittik idrar tahlili gayta tahlili yaptırdı doktor en son kolik teşhisi koydu ve osmolak diye bir şurup verdi böyleağlama krizine girince yarım fitil verdi ağrısı dinsin diye o akşam yine çok ağladı böyle zaten hiç sakin değildi doğduğundan beri ama bu başka türlü bir ağlama önce sakin bi şekilde duruyor sonra birden bir çıngar kopuyorki sormayın her yerimden ter akıyor korkudan elim ayağım boşalıyor gözüm kararıyor ne yapacağımı şaşırıyorum sizde benim gibimisiniz bu durum yeni başladı bizde biraz geç değil mi? 3 aylık olunca bitiyor diyorlar doğrumu? bir de sürekli ıkınıyor ve sürekli huzursuz gece hariç hiç yatırıp da yatağında yatıramadım hep kucağımda hep arabasında siz de benim gibimisiniz? bir de osmolak şurup bu gün hiç işe yaramadı kakasını yapamadı en sonunda bir çay kaşığı zeytinyağ verdim bir zararı olurmu siz hiç zeytinyağ verdiniz mi? senağlamasenağlamasenağlama

X