Kolik için zinco mu iyi gelir samsiplex mi?

arkadaşlar merhaba bende bi sab bi zinco veriyorum eczacı öle dedi dr umuz sab vermişti bi tanesini verince 2 gün ii gelio sonra vücut alışırmış o yüzden bi ondan bi ondan verin derim.zinconun içindede kimyon yağı var merak etmeyin...

fazla diilmi ?bana fazla geldi de

valla porspektüsünün üzerinde 0-6 aya kadar bu şekilde verlir yazıyo ama bilmiyorumki 4 saatte bire denk geliyo banada fazla geldi ama üstünde yazanı uyguladım bende 19:45 te verdim ilk uyudu bide 23:45 te verdim hala uyuyo şaşırtıcı bi şekilde hiç uyanmadan mıkırdanmadan uyuyo acaba iyimi geldi die üşünmeye başladım bu saatlerde hep uyanık olurdu çünkü.

bu arada akşam eşim eczaneye gittiğinde ben yazmıştım ya nurse al bulamassan sab al die. nurse bulmuş sab'da alıyım bulunsun fayda etmesse kullanırız ddemiş ama eczacı bu ilaç yasaklandı amerikada filan burayada gelmiyo artık doktorunuz nasıl size bu ilacı yazar filan demiş şok oldum bende allah allahh böyle bişey varmıki acaba ne alaka anlamadım

bu arada akşam eşim eczaneye gittiğinde ben yazmıştım ya nurse al bulamassan sab al die. nurse bulmuş sab'da alıyım bulunsun fayda etmesse kullanırız ddemiş ama eczacı bu ilaç yasaklandı amerikada filan burayada gelmiyo artık doktorunuz nasıl size bu ilacı yazar filan demiş şok oldum bende allah allahh böyle bişey varmıki acaba ne alaka anlamadım

canım tam olarak bir işe yaradımı nurse hurveys merak ettim

slm benimde oğlum kolik :KK43: gerçi artık atlattık 3 ayda tamamen kurtulucazz :Saruboceq:
ben bütün söylenenleri denedim tek çare Nurse harveys oldu.pes etmeyin ama enaz 1 hafta düzenli verin :lepi: bide kriz anlarında çok relax olmak lazım :bbo:

X