Kolkoskopi+biyopsi sonrası geçmeyen kanama

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
571
104
Kızlar merhaba ben bir buçuk yıllık evliyim ilk evlendigimde eşimde siğiller vardı ama ben bu hpv konusunda bilgim olmadığı için bu zamana kadar bu virüsle içli dişli oldum geçen ay smear+hpv testi alındı hpv 16 pozitif çıktı.
Geçen cumartesi kolkoskopi+biyopsi oldum üç parça alındı ve benim yaram var orta boyutta kanamam bir türlü durmadı kanayan yerleri yaktı doktor ve çok az sızıntı var dedi akşama kadar bekle dedi bir gün boyunca kanadı sonra azalmaya başladı Üçüncü günün sonunda sarı renge döndü sarı akıntı seklinde son üç gündür turuncu olmaya başladı bugünde bildiğiniz kan adet kanı gibi adetmi oldum bilemiyorum adetimin 24.gunu bugün daha 4 5 gün var adetime neden olmuştur bu durum çok moralim bozuk ağlamamak için zor tutuyorum kendimi daha sonuçların çıkmadı üç dört güne çıkar bir an evvel bu illetten kurtulmak istiyorum ve bebeğim olsun istiyorum Allah'ım nasip eder insaAllah hayırla sağlıkla kolaylikla 🤲😔

Geçmiş olsun. Biyopsi sonrası kanama olası bir durum. Rahim ağzı ıslak bir ortam olduğu için kanamanın tamamen geçmesi zaman alabilir. Bunlar kafayı takacak şeyler değil. Hiç üzülme atlatacaksın

Geçmiş olsun. Biyopsi sonrası kanama olası bir durum. Rahim ağzı ıslak bir ortam olduğu için kanamanın tamamen geçmesi zaman alabilir. Bunlar kafayı takacak şeyler değil. Hiç üzülme atlatacaksın
Çok teşekkür ederim ama birde bire kıpkırmızı gelmeye başladı lavobaya gittiğimde damla damla akiyordu doktora mesaj attım gormedi sekreterine attım o da gece görmüş kedildimi diye sormuş ondanda tam cevap alamadım

Bana hemşireler 10-15 güne kadar kanama sürebilir demişlerdi ama sizde fazlaysa doktorla konuşmakta fayda var evet.

X