HPV sonucum ve süreç içerisinde yaşadıklarım

Ne güzel yazmışsınız inşallah aşılar negatife döndürmede etkili olur. Ben gardasil 9 lu aşımın 1. dozunu 11 şubat da oldum 2.dozu 23 Mart da oldum 3. dozu inşallah temmuz ağustos gibi olacağım.
yeşil çay her gün içmeye çalışıyorum sallama olanından değil de doğal aktardan aldım.
ekinezya da içiyorum.
İnşallah şifa olur.
Bir de vajina girişimde her adetten sonra çıkan pamukçuk acıma ve yanması geçse inşallah çok iyi olacağım.
Aşılarınızı olarak çok iyi yapmışsınız👍🏻 Hepimize şifa olsun inşallah🙏

Bende aktardan aldığım yeşil çayı tüketiyorum😊

Çörek otunu bal ile de karıştırıp yiyebilirsiniz.

İçim rahat etsin diye yine de kefirin içine 20 damla propolis karıştırıp içiyorum. ( hocalar gerçek propolisin aslında çok pahalı olduğunu paylaşsalarda da 😊 )

Sizin rahatsızlığınız böyle bir şey olabilir mi acaba, bir bakın isterseniz⬇️

Arkadaşlar hpv maalesef sigarayı çok seviyor, hücre değişimi gözlenen yani cın aşamalarına gelmiş hastalara sigarayı bırakması tavsiye ediliyor, bırakamasanızda lütfen azaltın, bunu gittiğim ve youtube yayınlarını dinlediğim tüm hocalar söylüyor,

Bir de D VİTAMİNİNİZİ kontrol ettirin mutlaka, değerinizin 50’ nin altına düşmemesi gerekiyor. Ve hergün YEŞİL çay tüketmeye özen gösterin.

Tüylerinize jilet, ağda, tüy dökücü krem uygulamayın, deri altında ki hpv yi daha çok tahriş edip arttırıyor, ya da var olan siğiller yayılıyor.

Aşılarınızı mutlaka olun, geçen hafta jinekolog onkologların yapmış olduğu kongrede hpv pozitif hastalarda aşının negatife döndürmedeki etkinliği açıklandı. İnstagramda hocanın kongreden canlı yayını var, izleyebilirsiniz, özelden isim verebilirim.
( Reklam olmaması nedeniyle hocanın ismini açıkça yazamıyorum. )

Ve lütfen KORUNUN🙏
Merhaba , jilet hiç sigil olmasa da kullanılmamalı mi ? Hani sigil varsa yayar da sigil yoksa peki ?

Aşılarınızı olarak çok iyi yapmışsınız👍🏻 Hepimize şifa olsun inşallah🙏

Bende aktardan aldığım yeşil çayı tüketiyorum😊

Çörek otunu bal ile de karıştırıp yiyebilirsiniz.

İçim rahat etsin diye yine de kefirin içine 20 damla propolis karıştırıp içiyorum. ( hocalar gerçek propolisin aslında çok pahalı olduğunu paylaşsalarda da 😊 )

Sizin rahatsızlığınız böyle bir şey olabilir mi acaba, bir bakın isterseniz⬇️

çok teşekkür ederim bu sayfayı da okudum evet bana benziyor anlatılanlar ama gittiğim doktorun teşhisi koyması gerekli galiba o yüzden de sizin de dediğiniz gibi bu konuları çok iyi bilen ve ilgi alanı olan Süleyman hocaya gitmek. İşte inşallah gitmeden geçer gider diyorum yine ama eğer devam ederse de gitmek durumunda kalacağım belki de keşke daha önceden gitseydim diyeceğim ama artık bir adım atmam gerekli yaşadığım şehirdeki doktorlarla olmuyorsa o zaman gitmeliyim cesaretimi toplayıp.

Merhaba , jilet hiç sigil olmasa da kullanılmamalı mi ? Hani sigil varsa yayar da sigil yoksa peki ?
Hoca siğil olmasada jilet yine de kullanılmasın, jiletin verdiği her kesikte deri altında ki hpv yi etkiler gibi bir yorum yapmıştı bir yayınında.
Bir de hpv kıl köklerine yerleşiyormuş.
Tüylerimizi makas ile kısaltmayı öneriyor.

Hpv pozitif olan arkadaşlar lütfen korkmayın bakın kontrollerinize gittiğiniz sürece em kötü ihtimalle rahminiz alınır. Ki bunuda bir çok insan risk taşımamak adına aldırıyor zaten. Virüsü taşıyıpta tanı konmayan insanlar var onlardan değilsiniz. Sağlığınızıa dikkat edin evet sigara alkol kullanmayın. Bağışıklığınız güçlü gelirse atarsınız vücuttan. Atamazsada kontrollere gittiğiniz için zaten aksi durumlar anında tespit edilecektir. 3 yıl taşıdım bu virüsü 3 yılın sonunda kanser olduğumu öğrendim. Kanserim cerrahi müdahale ile bitti gitti çok şükür 🙏🏼 (hpv16 idi benimki)

Arkadaşlar bu arada k.. riski herkes de olacak diye bir şey yok, hocaya sordum, kişiye genetiğe göre değişir o dedi, moral çok önemli, takiplerinizi de ihmal etmeyin, illa ki gidecek bu bizden.

Tıpta Farklı teknikler gelişti, hpv nedeniyle öyle rahim alma durumu çok çok zor, yüreğinizi ferah tutun❤️

Hpv pozitif olan arkadaşlar lütfen korkmayın bakın kontrollerinize gittiğiniz sürece em kötü ihtimalle rahminiz alınır. Ki bunuda bir çok insan risk taşımamak adına aldırıyor zaten. Virüsü taşıyıpta tanı konmayan insanlar var onlardan değilsiniz. Sağlığınızıa dikkat edin evet sigara alkol kullanmayın. Bağışıklığınız güçlü gelirse atarsınız vücuttan. Atamazsada kontrollere gittiğiniz için zaten aksi durumlar anında tespit edilecektir. 3 yıl taşıdım bu virüsü 3 yılın sonunda kanser olduğumu öğrendim. Kanserim cerrahi müdahale ile bitti gitti çok şükür 🙏🏼 (hpv16 idi benimki)
Arkadaşlar bu arada k.. riski herkes de olacak diye bir şey yok, hocaya sordum, kişiye genetiğe göre değişir o dedi, moral çok önemli, takiplerinizi de ihmal etmeyin, illa ki gidecek bu bizden.

Tıpta Farklı teknikler gelişti, hpv nedeniyle öyle rahim alma durumu çok çok zor, yüreğinizi ferah tutun❤️
güzel olumlu yorumlarınız ne güzel moral veriyor çok sağolun Rabbim sizlerden razı olsun hepimize tüm hastalara acil şifalar versin

AHCC kullanmak şart sanıyorum bu hastalıkta. Markası vs farketmiyor değil mi? Sırf yeşil çay veya çörek otu etkili olmaz mı acaba?
Psikolojik hasarı yetmiyor, fiziken de can yakıyor bu illet... Temizliğe bile sınır getirecek belli ki..

AHCC kullanmak şart sanıyorum bu hastalıkta. Markası vs farketmiyor değil mi? Sırf yeşil çay veya çörek otu etkili olmaz mı acaba?
Psikolojik hasarı yetmiyor, fiziken de can yakıyor bu illet... Temizliğe bile sınır getirecek belli ki..
AHCC’ nin pek bir etkinliği yok açıkçası. Bunu onkoloğ jinekoloğ profesörü olan kendi doktorum tavsiye etmiyor, hem de farklı şehirlerde onkoloğ jinekokog prof. dr’ da tedavi gören bir kaç arkadaşımın tedavisini takip eden hocalar maalesef önermiyor.

Bu konuyla ilgili tüm dünyayı gezen ve hpv’ yi araştıran ve ülke ülke kongreden kongreye koşan Süleyman Engin Akhan hoca da bir youtube yayınında AHCC’ nin gereksiz bir takviye olması ile ilgili dünya kadınları üzerinde yapılan araştırmaları belgeler ile zaten açıklıyor.
Hatta paranız boşu boşuna harcamayın diye de uyarı da bulunuyor. Şeker yutun daha iyi diyor :)

Son düzenleme:
Ne güzel yazmışsınız inşallah aşılar negatife döndürmede etkili olur. Ben gardasil 9 lu aşımın 1. dozunu 11 şubat da oldum 2.dozu 23 Mart da oldum 3. dozu inşallah temmuz ağustos gibi olacağım.
yeşil çay her gün içmeye çalışıyorum sallama olanından değil de doğal aktardan aldım.
ekinezya da içiyorum.
İnşallah şifa olur.
Bir de vajina girişimde her adetten sonra çıkan pamukçuk acıma ve yanması geçse inşallah çok iyi olacağım.
Ya bende sallama olanından içiyorum da pek emin olamamıştım zaten faydalarını alabiliyor muyum gibi. Aktardan alırım bende

AHCC’ nin pek bir etkinliği yok açıkçası. Bunu onkoloğ jinekoloğ profesörü olan kendi doktorum tavsiye etmiyor, hem de farklı şehirlerde onkoloğ jinekokog prof. dr’ da tedavi gören bir kaç arkadaşımın tedavisini takip eden hocalar maalesef önermiyor.

Bu konuyla ilgili tüm dünyayı gezen ve hpv’ yi araştıran ve ülke ülke kongreden kongreye koşan Süleyman Engin Akhan hoca da bir youtube yayınında AHCC’ nin gereksiz bir takviye olması ile ilgili dünya kadınları üzerinde yapılan araştırmaları belgeler ile zaten açıklıyor.
Hatta paranız boşu boşuna harcamayın diye de uyarı da bulunuyor. Şeker yutun daha iyi diyor :)
Gerçekten mi? Bir çok yorum okudum forumda AHCC sayesinde negatife döndüm diye.. Bu kadar faydasızsa demek ki bir çok hastalığın tedavisi psikolojiden geçiyor. İyileşmeye olan inancımız belki ilaçlar belki takviyeler sayesinde körükleniyor ve sonuç alınca da bütün bunlara inanma gereksinimi duyuyoruz..

Ya bende sallama olanından içiyorum da pek emin olamamıştım zaten faydalarını alabiliyor muyum gibi. Aktardan alırım bende
Sallama çayların dışındaki bez gibi poşet gibi maddenin vücuda zararlı olduğunu görmüştüm ama emin değilim araştırmadım o yüzden aktardan doğal olanı tercih ediyorum. Ne yersem ne içersem şifa niyetine diyorum.
Rabbim hepimize tüm hastalara acil şifalar versin.

X