Kollar ve bacaklarda oluşan egzama dedikleri alerji için yardım istiyorum

bebekedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
1.450
2.014
Bebeğim 18 aylık kızlar 1 yaş aşısından sonra vücudunda nokta nokta kırmızılık çıktı sonra kızarıklık söndü ama kabarcıklar devam etti aşı kaynaklı bi süre görülebilir korkmayın geçer dendi ama 3 ay daha geçmesine rağmen geçmedi çocuk doktoruna götürdük alerjiye gideceksiniz dedi gittik ama sadece sırttan alerji testi yaptı ve süte karşı hassasiyeti olduğunu söyledi ileri boyutta birşey görülmediğinden hiç birşeyi kesme devam et dedi advantan kortizonlu krem verdi 5 gün kullandırdı bırak dedi bende öyle yaptım kremi kullanırken geçti boraktıktan 2 gün sonra tekrar oldu gittim gittiğim doktor bu arada profösördü Vücudu çok kuru bebek egzaması bu atopik ciltler için kremler var Bunları kullanman lazım diyerek Birkaç isim yazıp verdi aldık ama hala devam etti geçmiyor Şu an artmış durumda Sadece bir kere sütü kaynatıp muz ezip mama yapmıştım o gün bir arttı hala devam söndüremiyorum da şimdi ne yedirsem ekstra kabarıyor İstanbul'da bir doktor olduğunu söylediler hangi şehirden Gönderirsen gönder bir hafta içerisinde gelen kandan 300 çeşit alerjiye bakıyormuş ben bulamadım Bunu bilen var mı gönderen var mı farklı bir doktor bulan var mı bu arada Ben Ankara'da yaşıyorum Ankara'da da diyebileceğiniz her yere giderim

Eklentiler

• IMG_20240408_062029.jpg
    IMG_20240408_062029.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 28
X