Lazer Epilasyon Koltukaltı & Özel Bölge Lazer Epilasyon Günlüğü - As Estetik

Sanırım sonraki seansına aynı kişi girmesi için özellikle istemen gerekiyormuş senin neredeyse bitiyormuş umarım sonradan çıkmaz öyle bir şey olursa cidden hüngür hüngür ağlarım yani çünkü düzenli bir işte çalışmıyorum biriktirdiğim paralarla yaptırıyorum. Bana da akrabamız önerdi onun baya olmuş sonradan çıkma gibi bir şey yaşamamış ya birde bir şey soracağım benim tenim çok beyaz hani bir yere çarpınca morluk değilde ilk yeşilimsi gibi bi renk olur bende nokta nokta öyle oldu çok belli değil gibi ama normal mi bu nemlendir bol bol geçer dedi aradığımda açıkcası pek güvenemiyorum onlara çünkü ilk gittiğimde bana hormon testi yaptırmadım daha sonradan kayıt olmak istiyorum dediğimde hiç gerek yok hormon sorunu olanların seansı sadece uzuyor falan dedi ki bu bariz bir yalan umarım herşey güzel olur :KK17:

UMARIM SORUN YAŞAMAZSIN CİLTTE LEKE KALACAK GİBİ OLSA RİSKE GİRMİYORLAR BENIM ARKADASIMA YAPMADILAR MESELA TENI COK HASSASMIŞ. AYNI KİŞİYE İŞLEM GÖRDÜRME KONUSU SÖYLE O GÜN YOK OLABİLİO YOGUN DİYOR İŞLEMİ UZUN DIYOR ZATEN GGITINIZDE RANDEVU SAATI GIREMEDIGINIZDEN BIKIYORSUNUZ BEKLEMEKTEN VEYA SUBE DEGİŞİMİ YAPMIS OLUYOR İŞLEM GÖREN KİŞİ ARTIK NEYSE DIYORUM GIRIYORUM BENIM DURUM SIMDILIK IYI UMARIM CIKMAZ AMA COK KARARMA OLDU KREMLERIDE KULLANMAYA CALISIYORUM AMA KARARDI HARICI SEYŞLER DENEYECEGIM

BU ARADA İLK YAPTIGINDA UC GUN KURULUK KIZARIKLIK OLUR AMA ÖNEMLI DEGIL GECIYOR EN AZINDAN BENDE GECIYOR
SANA KREM SATARLAR COK PAHALI AMA HAZIRLIKLI OL NEMLENDIRI ALMA AMA RENK AÇICI VS DENEYE BILIRSIN ACAYİP PAZARLAMA ZEKALARI VAR DÜŞÜNMEDEN BIR ANDA KARAR VERME BİRAZ BASKICIDIRLAR KREMLER EVET KALITELI AMA BENCE OKADAR ETMEZ YALNIZ GEREKLIYI ALMAK GEREK 6 AY SONRA SURESI BITIOMUS KOCAMAN ŞİŞEREDE GEREK YOK VSVS

UMARIM SORUN YAŞAMAZSIN CİLTTE LEKE KALACAK GİBİ OLSA RİSKE GİRMİYORLAR BENIM ARKADASIMA YAPMADILAR MESELA TENI COK HASSASMIŞ. AYNI KİŞİYE İŞLEM GÖRDÜRME KONUSU SÖYLE O GÜN YOK OLABİLİO YOGUN DİYOR İŞLEMİ UZUN DIYOR ZATEN GGITINIZDE RANDEVU SAATI GIREMEDIGINIZDEN BIKIYORSUNUZ BEKLEMEKTEN VEYA SUBE DEGİŞİMİ YAPMIS OLUYOR İŞLEM GÖREN KİŞİ ARTIK NEYSE DIYORUM GIRIYORUM BENIM DURUM SIMDILIK IYI UMARIM CIKMAZ AMA COK KARARMA OLDU KREMLERIDE KULLANMAYA CALISIYORUM AMA KARARDI HARICI SEYŞLER DENEYECEGIM

BU ARADA İLK YAPTIGINDA UC GUN KURULUK KIZARIKLIK OLUR AMA ÖNEMLI DEGIL GECIYOR EN AZINDAN BENDE GECIYOR
SANA KREM SATARLAR COK PAHALI AMA HAZIRLIKLI OL NEMLENDIRI ALMA AMA RENK AÇICI VS DENEYE BILIRSIN ACAYİP PAZARLAMA ZEKALARI VAR DÜŞÜNMEDEN BIR ANDA KARAR VERME BİRAZ BASKICIDIRLAR KREMLER EVET KALITELI AMA BENCE OKADAR ETMEZ YALNIZ GEREKLIYI ALMAK GEREK 6 AY SONRA SURESI BITIOMUS KOCAMAN ŞİŞEREDE GEREK YOK VSVS
hımm anladım canım daha ilk seansım ya senin kadar bilgim yok napalım artık başladık bir kere sonu umarım güzel olur bu arada kremleri çoktan aldım bile aynen dediğin gibi kremleri cidden çok güzel nemlendiriyor ama o kadarda etmez

SONUCU GUZEL OLSUN DEDIGIN GİBİ
ÜST ORTUSU YOK DERLER ÖYLE SEY OLMAZ DE ICERDEN CIKARIP GETIRIRLER :) SEANSLARDA BIR ARKADAS BUGUN GITTI GENE ORTU VS YOK DEMISLE R

hımm anladım canım daha ilk seansım ya senin kadar bilgim yok napalım artık başladık bir kere sonu umarım güzel olur bu arada kremleri çoktan aldım bile aynen dediğin gibi kremleri cidden çok güzel nemlendiriyor ama o kadarda etmez

Dün koltuk altı ve genital için lazere başladım. As estetik ümraniye çarşıda bi lazer epilasyon merkezi. Ben personelin hoşgörüsünden çok memnun kaldım. Ancak aklıma takılan birkaç konu var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

İşlemi yapan bayan işlem bittikten sonra, lazerin cildi kuruttuğunu ve krem kullanmam gerektiğini söyledi ve bana 67 tllik bir krem satmak istedi. Kremin adı Isıs pharma diye bişey. Ben araştırmak istediğimi söyledim ve kremi almadım.

Biraz araştırdım ve cilt kuruması için bepanten ve bebe yağının da kullanılabildiğini yazanlar vardı. Siz bu süreçte neler kullandınız?

Şimdiden teşekkürler...
iyi akşamlar Duygu hanım vazelin sanırım bu gibi durumlarda en iyisi.. =)

BU ARA BİRAZ HİZMET SORUNU YASIYORLAR SANIRIM GITTIM GITTIGIMDE ORTU YOK TERLIK YOK DEDILER BEN SOK NE YAPICAM BILEMEDIM BOYLE OLMAZ DEDIM OLUR OLUR COK GUZEL OLUR DEDI BIR SINIRLENDIM DE USTELEMEDIM YENI ETEK ALMISTIM ONU ORTU NIYETINE KULLANDIM COK BIR KIZIN TUGLERI SEANSDAN 6 AY SONRA CIKMIS GERI INSALLAH BIZIMDE OLMAZ BAKALIM 5 SEANSA GİRECEGIM SIMDILIK DURUM IYI DİĞERLERİNİ BİLMEM AMA SATTIKLARI URUN 6 AY SONRA KULLANILMIYORMUS PARİS BAGLANTILI BIRI SOSKİNİ ARATIP SORDURABILIR MI ACABA GERCEKMI DEGILMI DIYE YANI URUN COK PAHALI KULLANMAZSAN BITMEZ DIYIP DURUYORLAR KI BASKA FIRMALARDA HIC BIR SEY KULLANAN YOK BUNLAR BITINCE KULLANA BILCEGIM RENK ACICI ÖNERİSİ OLAN VARMI AYRICA KADIN 8 SEANS ANLASMIS 6 YA DUSURMUSLER ARTIK BOYLE DIYE SIZDE BOYLE BIR SORUN YASANDIMI KESKE BIR YAZILI KAGIT IMZALASAYDIM BIR DAHAKINE OYLE YAPACAGIM AMA HER HANGI BIR ISE ATILIRSAM UMARIM DUSURMEZLER BENDEKI SEANSI ESKIDEN ONERIYORDUM INSANLARA ARTIK SES CIKARMIYORUM

as estetik ile ilgili o kadar çok şikayet olan varki zaten sattığı ürünlerin türkiye temsilcisilermiş ve asıl amaç kremleri satmak olmalı bu krem muhabbeti almazsan kullanmazsan bitmezler tam saçmalık neredeyse başlayacaktım iyi ki görüşünce oradaki oalyları görüp düşüneyim dedim.sonra araştırdımki neler neler var.
internet site adresini ekleyemedim hatalı oluyor görüntü ekledim
o şahşalı göz boyayan görüntülere kanmamak lazım

Eklentiler

• as estetik şikayet.JPG
    as estetik şikayet.JPG
    77,7 KB · Görüntüleme: 312
As Lazere bugün kontrole gittim. Kesinlikle İnci Hanıma gidilmeli. Bugün işlemimi Selma hanım yaptı bu kadar baştan savma olamaz. Fiyatlar çok iyi, ortam tertemiz bir de üstüne İnci hanım olunca harika oluyor. Kesinlikle ondan başkasına yaptırmayacağım. Bugün izinde olduğu için mecburen başkası yaptı.

Nemlendirici ve body scrub satın aldım. Alma sebebim batıklarımın olması ve nemlendirici başka krem kullandığınızda kıl köklerini besliyor olması. Girişte karşılayan fularlı hanımı pek sevmiyorum fazla muhabbete girmiyorum

herkese merhaba ümraniye as estetikte lazer epilasyona başladım acaba estetisyenlerden hangisi daha iyi gittiğimde dikkatimi çekti inci hanımı isteyenler çok fazla diğerleri kötü mü yapıyor giden biri yardımcı olursa çok memnun olacağım :KK64:

Bu kişi inci hanımdan başkası olmamalı . irem hanım da iyi diyorlar ama selma hanım out :KK12:

2014 Eylül gibi 8 seans paket adım kol bölgesi için. Mesajlarında yazdığı gibi 59 tl değil, seans başına 79 tl+kredi kartı olduğu için komisyon ödedim. Yani 480 tl olması gereken paket fiyatı bana 712 tl'ye mal oldu. İlk seanslardan itibaren hemen krem satmaya çalıştılar. Krem almadığımı görünce her seansta tekrarladılar "Ama krem almamışsınız, şöyle olur böyle olur, sonuç alamazsınız vs" dediler. Bir seans hariç 7 seansta da dozu düşük tuttular. En yüksek dozu dahi kaldırabilecekken tenim, her seferinde düşük doz uyguladılar. 5. seansın kontrolüne gittiğimde "Ama biz artık kontrolleri kaldırdık, bunu yapalım sonrakiler için aklınızda bulunsun" dendi. Seans aralarında yaklaşık %70 azalma olduğunu fark ediyordum ancak 8. seans biteli 4-5 ay oldu ve yalnızca yarısı yok olmuş. Kalanlarda da eskiye kıyasla incelme kesinlikle yok. Yani kol bölgesinin %50'sinin bitmesi için 1 sene boyunca uğraşmışım, 712 lira para vermişim, krem almışım, yalnızca bunun için.

Favori bölgesi, elmacık kemiği ve yanaklar için iğneli epilasyon sorduğumda "Kesinlikle olmaz oralara iğneli, 4-5 yıl lazer yapıp azaltıp incelttikten sonra ancak iğneliye geçeriz" dediler. Düşünebiliyor musunuz: 4-5 yıl lazer için para vericem, kalınları inceltirken inceleri kalınlaştıracak, eskisinden de beter olacak vs, sonra iğneliye geçicez :) Şu anda yüzüm için başka bir merkezde 324 dk iğneli epilasyon yaptırdım, yarısı bitti sayılır ve ufak tefek izler dışında çok memnunum. Vücut için de As'ın karşısında özel bir hastane var, orda 4 seans lazer yaptırdım 2 seans kaldı ve çok memnunum.

Lazer için gelen herkese sürekli krem satmaya çalışıyorlar, "cilt bakımına ne zaman geleceksiniz" diye soruyorlar. Mesaj atıp şöyle kampanya yaptık diyorlar, oraya gidince iş değişiyor "ama şu burda geçerli, burda olmaz vs" diyorlar. Bir daha hiçbir şey için gitmem bu merkeze.

Kızlar merhaba. Ben as estetikten tüm vücut+kol 8 seans lazer satın aldım ama hiç seansa gidemedim. Giden arkadaşlarım var memnunlar. Maddi sıkıntılardan dolayı paraya ihtiyacım var o yüzden devretmek istiyorum. Eğer as estetikten paket almayi dusunuyorsaniz bana ulaşabilirsiniz.
No:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar merhaba asestetikle ilgili 2013 yıllarında mennumken gunumuzdeki yorumlara baktıgımda bır suru sikayet var bende 8 seanslık bır paket aldım yenı daha ılk seansa gıtmedım fakat yorumları okuyunca korkmaya basladım acıkcası . aslında gorusmeye gıttıngımde bayagı musterısı vardı temız ve tıtız bır yer oldugu ıcın tercıh ettım fakat sikayetlerı okuduktan sonra gercekten korkmaya basladım as estetıkten memnun olan var mı acaba 8 seans sonra sorun yasamayan yada sorun yasayanlar ne tur bır sorun yasadı acaba ?

Selam kızlar,

Dün koltuk altı ve genital için lazere başladım. As estetik ümraniye çarşıda bi lazer epilasyon merkezi. Ben personelin hoşgörüsünden çok memnun kaldım. Ancak aklıma takılan birkaç konu var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

İşlemi yapan bayan işlem bittikten sonra, lazerin cildi kuruttuğunu ve krem kullanmam gerektiğini söyledi ve bana 67 tllik bir krem satmak istedi. Kremin adı Isıs pharma diye bişey. Ben araştırmak istediğimi söyledim ve kremi almadım.

Biraz araştırdım ve cilt kuruması için bepanten ve bebe yağının da kullanılabildiğini yazanlar vardı. Siz bu süreçte neler kullandınız?

Şimdiden teşekkürler...
Isis pharma yi biliyorum su bazli krem. Ben hic bir sey surmedim. Kil koklerini besler diye. Cildim bazen kuru goruntu verince arada bepanten krem surerim.

X