kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bununla ne yapayım..:sm_confused::sm_confused:

Eklentiler

• $DSCI0069.JPG
    $DSCI0069.JPG
    62,3 KB · Görüntüleme: 34

bunu da br arkadaşım vermişti sen böyle uçuk şeyler giyersin diye:kedi: ama hiç giymedim. mango nun tek kollu bir elbisesi.. hiç de giyebilicem gibi durmuyo.. o kadar uçuk değilim sanırımkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $DSCI0072.JPG
    $DSCI0072.JPG
    45,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

bu da şimdilik sonuncusu.. kusura bakmayın kırış kırış ama dolabın dibinden bulup çıkardım. boyu dizaltıma geliyo belki kısalttırabilirim ama kadar soluk renkli ki nasıl canlandırıcam bilemedim..

Eklentiler

• $DSCI0070.JPG
    $DSCI0070.JPG
    54,9 KB · Görüntüleme: 32

bunu da br arkadaşım vermişti sen böyle uçuk şeyler giyersin diye:kedi: ama hiç giymedim. mango nun tek kollu bir elbisesi.. hiç de giyebilicem gici durmuyo.. o kadar uöuk değilim sanırımkaydirigubbakcemile3

aa bu güzelmis niye giymiyorsun ki, altina siyah tayt söyle güzel parlak bir kolye fistik gibi olur

Son düzenleme:

bu da şimdilik sonuncusu.. kusura bakmayın kırış kırış ama dolabın dibinden bulup çıkardım. boyu dizaltıma geliyo belki kısalttırabilirim ama kadar soluk renkli ki nasıl canlandırıcam bilemedim..

aslinda rengi güzel ama ince biseye benziyor icinden bisey giyince sisman gösterebilir bu renkle. bence bunu güzel uzun bir hirkayla ve dar paca kotla kombinleyebilirsin. rengini sevmiyorsan boyayadabilirsin

aslinda rengi güzel ama ince biseye benziyor icinden bisey giyince sisman gösterebilir bu renkle. bence bunu güzel uzun bir hirkayla ve dar paca kotla kombinleyebilirsin. rengini sevmiyorsan boyayadabilirsin

hee bak renkli hırkalar ve çizmeyle olabilir de mi?? boyatmak uzun i,ş onu beceremem de hırkayla kombinliyim..çook teşekkür ederim fikirlerin içina.s.

bunu da br arkadaşım vermişti sen böyle uçuk şeyler giyersin diye:kedi: ama hiç giymedim. mango nun tek kollu bir elbisesi.. hiç de giyebilicem gibi durmuyo.. o kadar uçuk değilim sanırımkaydirigubbakcemile3

bu elbisenin altına pentiden desenli hoş çorap al,siyah
ayakkabı olarak rugan bi topuklu oh mis sempatiksalakcinni

bunu görünce aklımda nedense füme renk canlandı
üstüne füme incecik bi hırka,boynuna uzunnnn bi kolye
altına da topuklu ile süper olursun
çok da modern
lcw da tam bu renkte rugan topuklu papiler vardı

Son düzenleme:

nihayet giyemediğim birkaç şeyin resmini yükleyecem..

üstteki siyahı ayıla bayıla aldım amahiç giymedim. Modeli alttaki parlak olanla aynı. boyundan bağlı gibi sırt açık oluyor giyince. Sanırın sadece siyah boğazlı penyeyle giyilebilir.. Bilemedim işte..

bunun hakkında hiç bi fikrim yok
örnek resimdeki gibi giyilebilir ama tarz dışı bi şey ortaya çıkıcak gibi
sevmedim

hee bak renkli hırkalar ve çizmeyle olabilir de mi?? boyatmak uzun i,ş onu beceremem de hırkayla kombinliyim..çook teşekkür ederim fikirlerin içina.s.

tabiki olur, güzel olur hem de.. tam mevsime uygun. boyatmak uzun is degil kiz, ben camasir makinesinde boyuyorum, aciyorsun paketi giysinin üzerine atip, bir boyayla bir boyasiz yikatiyorsun o kadar. rica ederim kaydirigubbakcemile5

canım bu güsel bi şeye benziyor
içine lacivert ince askılı bir bluz alsana atlet niyetine?
kotun üstüne falan mı giyeyim
aa acaba saten baby doll er var laciver bi tane giysem altına.. bu toğlum hazır mı acep böyle bir şeyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu kahveli şey azcık büyük işi gibi geldi bana.yaşın kaç bebişim senin:kedi:

:kedi:

bu elbisenin altına pentiden desenli hoş çorap al,siyah
ayakkabı olarak rugan bi topuklu oh mis sempatiksalakcinni

hmm.. beni düşündüren tek kollu olmasıişte.. Bir kol çıplak komik olmazmı acep?

bunu görünce aklımda nedense füme renk canlandı
üstüne füme incecik bi hırka,boynuna uzunnnn bi kolye
altına da topuklu ile süper olursun
çok da modern
lcw da tam bu renkte rugan topuklu papiler vardı

ben de füme hırka da var ayakkabı da. Dur biraraya getitip pembe kombine yükleyeyim orda bakarız nasıl olmuş..kaydirigubbakcemile2

bu ne anlamadım

hırkaaaaaohaoldumsmile

bunun hakkında hiç bi fikrim yok
örnek resimdeki gibi giyilebilir ama tarz dışı bi şey ortaya çıkıcak gibi
sevmedim

işte ben de bilemedim neden ayıla bayıla aldıysambilmiyorumkismile

tabiki olur, güzel olur hem de.. tam mevsime uygun. boyatmak uzun is degil kiz, ben camasir makinesinde boyuyorum, aciyorsun paketi giysinin üzerine atip, bir boyayla bir boyasiz yikatiyorsun o kadar. rica ederim kaydirigubbakcemile5

anaa kolaymış yaa... e ben sıkıldıkça bi şeylerden boyarım artıkopuyorumnanaktan

X