kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Boleroyla veya kısa hırkayla giyebilirsin bence :) Hatta tığ işi örgü vs hırkalar oluyo onlarla da güzel olabilir :) Yazın penye bir bolero kullanabilirsin.

Renk olarak da içindeki renklerden biri olabilir. Aslında içindeki maviden kot bir bolero gidebilir.

iyi fikir.. ben dantel seviyorum. kumas da olur ama genis
http://www.10marifet.org/imaj/aslimavi/fal0.jpg bir dantel hos olur sanki. dikis payi genisse (zannetmem) öyle de uzatabilirsin, yani altini inceden dikip ucuna dantel / firfir dikip..

http://2.bp.blogspot.com/-tg3Xl3A1C4E/Ta2WANnEoXI/AAAAAAAAA2w/TJaO9HRt4FM/s1600/DSCI2309.JPG

ay benimde hem bi kot eteğim hemde kumaş siyah eteğim var çok miniler iyi fikir oldu siyah kumaşada siyah dantel gider heralde :KK16:

kizlar ben soyle bi ayakkabi aldim acama neyle nasil kombinlesem:26:

$01092011124.jpg $01092011125.jpg $01092011126.jpg

sanırım sorularım için doğru adres burası, kot etek uzatma yöntemini gördükten sonra yani :)))

kızlar, bir sürü giysim bol geliyor ve yepyeniler. ancak özellikle şort ve pantolonları nasıl daralttıracağımı bilemiyorum, çünkü genelde cepliler ve belleri bol geliyor. hiç cepli pantolonunuzu daralttırdınız mı, neresinden daralttılar ve sonra potluk yaptı mı?

sanırım sorularım için doğru adres burası, kot etek uzatma yöntemini gördükten sonra yani :)))

kızlar, bir sürü giysim bol geliyor ve yepyeniler. ancak özellikle şort ve pantolonları nasıl daralttıracağımı bilemiyorum, çünkü genelde cepliler ve belleri bol geliyor. hiç cepli pantolonunuzu daralttırdınız mı, neresinden daralttılar ve sonra potluk yaptı mı?

canım ben çok darallttım giysilerimi (hemen hemen hepsini)
terziye gidip denemen gerekiyor,eğer çok bolsalar (yani cep kısmını da içe alacak derecede) daralttırma.
zaten terzi işini biliyorsa öyle parçaya el bile sürmez.

daraltılabilecek bolluktaysa yan dikişlerden hallediyorlar işi.
potluk yapmıyor ki ölçüyü ona göre alıyorlar zaten:KK31:terzinin işi bu...

iyi bir terziye gitmen lazım

Son düzenleme:

canım sadece belden bol geliyorsa bel kısmından içten 2 pens atın dersin terziye,ben beli öyle daralttrıyodum bir ara

canım ben çok darallttım giysilerimi (hemen hemen hepsini)
terziye gidip denemen gerekiyor,eğer çok bolsalar (yani cep kısmını da içe alacak derecede) daralttırma.
zaten terzi işini biliyorsa öyle parçaya el bile sürmez.

daraltılabilecek bolluktaysa yan dikişlerden hallediyorlar işi.
potluk yapmıyor ki ölçüyü ona göre alıyorlar zaten:KK31:terzinin işi bu...

iyi bir terziye gitmen lazım

canım sadece belden bol geliyorsa bel kısmından içten 2 pens atın dersin terziye,ben beli öyle daralttrıyodum bir ara

off ümit yok yani arkadaşlar, sağ olun:KK5: evet az ve sadece belden daraltma gerekince hep pens attırıyorduk, götürsem de iyi olmaz diyecek sanırım terzimiz sağ olsun olmayacak işe kalkışmıyor zaten ama bayram tatilinde kaplıydı bu hafta meraktan size danışayım dedim. maalesef hepsi cepli ve cep yerlerinden de daralması gerekiyor, neyse inceldiğime sevineyim de bu giysilere ihtiyacım kalmasın diye umut edeyim en azından of off:KK5:

:KK16: seni burda görmek güzeeel

selam kızlar bana da yardım edin benim siyah balon eteğim var araboy bu arada kapalıyım acaba üstüne ne giysem ne yakışır bu arada doğumdan sonrada kilo aldım 56 iken şu an 66 kg yum o yüzden içine konan gömlekleri giyebileceğimi zannetmiyorum :KK43:

selam kızlar bana da yardım edin benim siyah balon eteğim var araboy bu arada kapalıyım acaba üstüne ne giysem ne yakışır bu arada doğumdan sonrada kilo aldım 56 iken şu an 66 kg yum o yüzden içine konan gömlekleri giyebileceğimi zannetmiyorum :KK43:

siyah bir shirt ve uzun kollu renkli bi bolero ve uygun aksesuarlar olabilir belki, hayal ettigim kadariyla

Konuyu açan arkadaş belliki yardım etmek istemiş ama arkadaşlar orantılar bilinmeden kıyafetler fotograflarla görünmeden yorum yapan arkadaşlar boşuna yorum yapıyorsunuz anlaşılmaz:KK34:

Konuyu açan arkadaş belliki yardım etmek istemiş ama arkadaşlar orantılar bilinmeden kıyafetler fotograflarla görünmeden yorum yapan arkadaşlar boşuna yorum yapıyorsunuz anlaşılmaz:KK34:

canım kıyafetin orantılı/orantısız durduğunu kişi aynaya bakarak da görebilir.
biz sadece tarz/renk uyumu açısından yardımcı olmaya çalışıyoruz birbirimize.

:KK71:

X