Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

alexsandıra ama onun hangi modeli bilmiyorum..ben gitmeden önce traşlıyorum..lazer uygulandıktan 10 gün sonra dökülüyor..ışık rengi kırmızı..ince ve sarı tüyleri bende yarın seansım var gittiğimde soracağım ama zannetmiyorum..çünkü ben ilk gittiğimde beyaz tenli ve siyah kıllı olunca çok iyi fayda eder demişlerdi..bende yarın gidince bu sarı tüyler ne olacak diye soracağım..sen hiç yaptırdın mı?

sarı tüyler kolay kolay gitmiyor galiba en azından bende öyle oldu :KK43: n-melanin'di galiba bi sprey demişlerdi lazere yardım ediyomuş bu konuda. cidden napcaz bu tüyleri bilmiyorum :KK43:(

birçok ilde şubesi olan tamara güzellik salonunda lazer epilasyon yaptıran ve memnun kalan varmı acaba?

Merhabalar :) bende uzun süredir lazere gidiyorum diode lazer olarak. ama kaç aydır gitmeme rağmen hepsi dökülmedi. 8-9 seans oldu gerçekten sıkıldım sizdede böylemi?

Merhabalar :) bende uzun süredir lazere gidiyorum diode lazer olarak. ama kaç aydır gitmeme rağmen hepsi dökülmedi. 8-9 seans oldu gerçekten sıkıldım sizdede böylemi?

ben 3. seansa geçen hafta gittim. Normalde 10. günde başlıyor ve %80 dökülüyor 2 ayda bir gidiyorum azalma değil de incelme oldu

Arkadaşlar merhaba. Kendim direk mesaj nereden yazıldığını bilemediğim için böyle yaptım. 7 seanstır diode ütüleme denilen lazere girmeden önce jilet yapılan uygulamayı yaptırdım. Bende sonuç %10 bile bitmedi. Koltuk altı ve genital bölge için şuana kadar 1000₺ verdim. Şimdi asıl konum şu. Benim kıllarım çok hızlı uzuyor. Yani agda yaptırdıktan sonra 30 gün geçen insan düşünün benim 10 günde böyle oluyor. Eğer benim gibi olan varsa sakın jiletli yöntemi tercih etmeyin. İyi geceler sevgiler

Merhabalar arkadaşlar.. Baya bi araştırmadan sonra, bugün ilk seansımı tamamladım.. Aman tanrım neydi o acı :1shok: Ama lazer yaptırmamdaki amaç aslında bacaklarımdaki inanılmaz derecede rahatsız eden batıklardı.. Batıkları alırken çok acırmış zaten ve gerçekten de hakkını verdi, mahvoldum :sinifsinif: Hala kırmızıyım, bepantenimi sürdüm bakalım :sm_confused: Ancak bilmediğimden ötürü, özel bölgemi jiletlemeden gitmişim, diğer tarafları makineyle kısalttılar ama özel bölgeyi yapmadılar.. Yarın jilet yapıp pazartesi gidicem ona da.. Emla almamı söylediler, orda sürecekmişim nedense.. evde sürüp giderim diye düşündüm, tam uyuşur en azından diye olmaz dediler.. Ancak sorunum, aşırı derecede korkmam ve utanmam :eek: Bakalım neler olacak.. Yaptıran arkadaşlar, çok acıyor mu? Kaç dakika sürüyor? Ve de genital için üst bölgeyi mi alıyorlar sadece.. Yani alt taraflarla nası başa çıkacağımı bilmiyorum eğer sadece üstü alırlarsa.. :sm_confused:
merhaba canım.lazer yaptırmak acıya dayanmak demek değil.şimdi ileri teknoloji çok acısız son sistem lazerler var.acısız ağrısız ve yan etkisiz.nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama sen bu lazerleri araştır onlara git.acıya katlanmaya gerek yok.ben çok memnunum.

Ben özel clnc medilife a gidiyorum komple vücut dokülmelerim var ve çıkmayan ufakta olsa yerler görebiliyorum 2. seansım yarın bakalım neler olucak alexandrite kullandığımız cihaz

Merhaba arkadaşlar. Yıllarca tüylerle ve batıklarla uğraşmış bıkma aşamasına gelmiş lazere başlamakta sürekli kararsız kalmış ve herkesın farklı birşey soylemesınden dolayı bir türlü cesaret edememiş bir insan olarak sonunda arkadasımla beraber mart ayında lazere başladık. Kızılay tıp merkezinde gidiyoruz ve alexandrite aleti kullanılıyor. Sızlerle bizzat tecrübelerimi paylasmak istiyorum. Biz gittiğimizde kampanya vardı ve komple vücut 4 seans paketi aldık bize yetecegı soylendi. Suan 3.seansı bitirdık genitalde ve bıkini bolgesı yanındakı batıklarda cok etkılı oldu lekeler hemen gitti. Sıze hayalı birsey sunulmuyor ust bacakta ve ınce tuylerde cok etkılı olmayacagı bıkını ve alt bacak kadar etkılı olmayacagı soylenıyor. 3.seansa gıderken ince tüylerde bir artış oluyor fakat bu normalmıs cunku uyuyan tüyler uyanıyor bu seanstan sonra farkı goruceksınız dendı dokuldukten sonrada sonucu yazarım. Sorularınız varsa cevaplayabılırım yaptırdıktan sonra keske kulaktan dolma seylere kanmayıp coktan yaptrsaydım dedım yaptırdıgınız yer cok onemlı derecenın dgru ayarlanması yanık leke olmaması ıcın. Sevgılerle

Bazıları aşırı acı oluyor dıye yazmıs fakat ılk yaptırdıgım gunden berı nerdeyse hıc acı yok genıtalde bıle ufak bı acı. Kullanılan aletın baslıgı hava ufledıgı ıcın acı hıssedılmıyormus o yuzden cok rahat

Merhaba arkadaşlar. Yıllarca tüylerle ve batıklarla uğraşmış bıkma aşamasına gelmiş lazere başlamakta sürekli kararsız kalmış ve herkesın farklı birşey soylemesınden dolayı bir türlü cesaret edememiş bir insan olarak sonunda arkadasımla beraber mart ayında lazere başladık. Kızılay tıp merkezinde gidiyoruz ve alexandrite aleti kullanılıyor. Sızlerle bizzat tecrübelerimi paylasmak istiyorum. Biz gittiğimizde kampanya vardı ve komple vücut 4 seans paketi aldık bize yetecegı soylendi. Suan 3.seansı bitirdık genitalde ve bıkini bolgesı yanındakı batıklarda cok etkılı oldu lekeler hemen gitti. Sıze hayalı birsey sunulmuyor ust bacakta ve ınce tuylerde cok etkılı olmayacagı bıkını ve alt bacak kadar etkılı olmayacagı soylenıyor. 3.seansa gıderken ince tüylerde bir artış oluyor fakat bu normalmıs cunku uyuyan tüyler uyanıyor bu seanstan sonra farkı goruceksınız dendı dokuldukten sonrada sonucu yazarım. Sorularınız varsa cevaplayabılırım yaptırdıktan sonra keske kulaktan dolma seylere kanmayıp coktan yaptrsaydım dedım yaptırdıgınız yer cok onemlı derecenın dgru ayarlanması yanık leke olmaması ıcın. Sevgılerle
Herhangi bir şehirde ki kızılay merkezinde uygulanıyor mu?? Bird fiyat konusunda bilgi vermeniz mümkün mü

Selam kizlar bende lazer epilasyon yaptirmak istiyorum yasim 20. Bikini bolgesi istiyorum aslinda ama ben jilet kullandim hep ve killar biraz uzadi. Bunun icin ust bacakta aldirmam gerekir mi ?

merhaba arkadaşalar ethica incirlide lazere başlamayı düşünüyorum yaptırıp sonuç alan var mı yardım lütfen..

Ben tüm bacak özel bölge kol altı yaptırıyorum. İlk birkaç seans özel bölgede acılı geçiyor vr seanslar arasında özel bölgedeki tüylere çok dokunmazsan senin için daha iyi olur canım zaten oradaki tüy kökleri çok kalın olduğundan daha da kalınlaştırırsan seanslarda çok acı çekersin batık acısı yanında 0 kalır benden söylemesi. Zaten lazere başladığında minimumda yaparlar alışık olmadığın için yavaş yavaş tüy kökleri yandığı için ilk 3 seansta sonra da o kadar dayanılmayacak bir.aco olmuyor. Ben 5 seansa gittim artık eskisi kadar acımıyor son 3 seans :)

Selam kizlar bende lazer epilasyon yaptirmak istiyorum yasim 20. Bikini bolgesi istiyorum aslinda ama ben jilet kullandim hep ve killar biraz uzadi. Bunun icin ust bacakta aldirmam gerekir mi ?
Selam :) lazer yaptırırken ve yaptırmadan 1 ay önceden jilete başlamanı tavsiye ediyorlar zaten :) jilet yapınca tüy kökleri biraz daha kalınlaşıp lazerin rahat yakmasını sağlıyor o yüzden bir sıkıntı olmaz bende 22 yaşındayım geçen yıl başladım iyi gidiyor :)

merhaba arkadaşalar ethica incirlide lazere başlamayı düşünüyorum yaptırıp sonuç alan var mı yardım lütfen..
arkadaşlar bende burada yorum yapanların tecrübesinden yararlanarak Ankara kızılayda LZR epilasyon tüy tedavi birimine gittim.ssk bagkur emeklı sandıgına 100 de 50 indirim uyguladılar .ellerınde tum cıhazlar vardı ,ben alexadrıte ı tercıh ettım 4.seansıma ulastım.tesettürlü oldugum ıcın güneşten korundugumdan yaz dönemındede işlem yapıldı. suan 4 seansımı aldım nerdeyse bitti diyebilirim.benım ödedigim rakam bitene kadar 1500 tl.belli bir seans yok bitene kadar gıdebılıyorsunuz.tavsiye edebilirim .ama görüşmelerinizi oranın sahibi gönül hanımla yapın derim.pazarlık payı için bi tavsiye sadece .telefonunu isterseniz özelden atabilirim .15 yıldır bu iş üzerine emek harcıyorlarmış.

Hayir canim iyi arastirarak biyere basla biran once batiklarin kalmiycak emin olablrsn

Arkadaşlar ben 4 seansdır elit güzellik merkezi die biyere gidiorum diot ve buzlu lazer kullanıyorlar aynı zamanda kalıcı makkajda yaptırdım okulmus zaten bu merkez calışan tüm uzmanlar burda eğitim alan profoyonel estetisyenler cok hijyenik ve 2 seansda sonucu görüyorsunuz personel cok ilgili fiyatlarıda cok makul düşünürseniz bence elit güzellik merkzeni düşünebilirsiniz kızılayda ve tunalıda subeleri var hicde sanıldı gibi acı olayı yok zaten diotla acırsa buzlu lazerle calışıolar bence kesinlikle denemelisiniz epilasyon cok buyuk rahatlık kesinlikle öneriyorum.

X