Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Fyo nun verdiği rakam lazer epilasyon uygulaması için çok fazla uygun bir fiyat. Ben tüm vücut için gidiyorum ve seansı 600 tl. Fyo'nun gittiği merkezde yapılan uygulamanın IPL olma ihtimali çok yüksek bana kalırsa. Ki hiç tavsiye etmem. Şu an seans aralarında olduğu için tüylerinde azalma olduğunu düşünebilir ama lazere 2-6 ay kadar ara verirse o tüylerin tekrar çıktığını görecektir. Lütfen lazere başlamadan önce merkezin kullandığı iyice araştıralım.İnternetten de bakarsanız IPL'in gerçek lazer olmadığını görebilirsinz..

benim gazide okuyan arkadaşlarım var güzellik öğretmenliği bölümünde.beraber araştırdık.onlar eğitiminide alıyorlar ayrıca onun hata yapıcağınıda düşünmüyorum.ben çok iyi anlamayabilirim ama arkadaşıma sonsuz güvenim var.bitmekte üzere epilasyonum çıkanda yok arkadaşlar.herkesin kendi fikri.isterseniz 5000tl verin dimi?
uzman olan arkaaşımdan öğrenmemeiş olsam yazmam buraya zaten ve ayrıca sağlık bu değil mi oyuna gelmez.neyse hanımlar iyi günler.

benim gazide okuyan arkadaşlarım var güzellik öğretmenliği bölümünde.beraber araştırdık.onlar eğitiminide alıyorlar ayrıca onun hata yapıcağınıda düşünmüyorum.ben çok iyi anlamayabilirim ama arkadaşıma sonsuz güvenim var.bitmekte üzere epilasyonum çıkanda yok arkadaşlar.herkesin kendi fikri.isterseniz 5000tl verin dimi?
uzman olan arkaaşımdan öğrenmemeiş olsam yazmam buraya zaten ve ayrıca sağlık bu değil mi oyuna gelmez.neyse hanımlar iyi günler.

Canım ben de Ankara'da okuyorum nedir bu yerin adı öğrenmemiz mümkün diil mi? Baştan sona okudum mesajları ama bilgiye rastlayamadım,özel mesaj da yollayamıyorum burda yeni olduğum için:KK59:

arkadaşlar lazer de acı çekmek istemiyorsanız eczaneden etilklorür alın. soğuk sprey diye geçiyor genelde sporcular yaralanmalarda falan kullanıyor. vucunuza sıktığınız an orayı soğutuyo ve lazer uygulandığında hiç acı çekmiyorsunuz. tecrübeyle sabit :KK64::KK64::KK64:

Canım mesajıma dönmüşsün çok teşekkürler. Yalnız benim mesaj sayım 100 olmadığından dolayı özel mesaj yollayamıyomuşum, daha önce de bu sebepten yollayamadım :KK15: Tekrar teşekkürler. İnceliyorum linki, en kısa zamanda da görüşmeye gidicem.
Bu arada cahilliğimi bağışlayın ama aynı şehirde olanlar acaba yüzyüze görüşmeyi deniyo mu? Okudukça şaşırıyorum çünkü... Ben uzun süre önce üye olmama rağmen pek uğrayamamıştım siteye ama her girdiğimde görüyorum ki, birbirini hiç görmeyen, tanımayan insanlar birbirine canla başla yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bizzat kendim de yaşayınca daha iyi kavradım minnetin ne demek olduğunu. Çok kısa bi zamanda; hem de "kusura bakma canım..." diyerek başlayan bi mesaj almayı beklemiyordum, çok mutlu oldum, duygulandım hatta. Günlük yaşantımızda önümüze neredeyse her çıkandan kazıklanmaya, kandırılmaya, çaresizliğimizden yararlanılmaya çalışılmasına öle alışmışım ki, ardında hiçbir karşılık olmaksızın iyiliklere yabancılaşmışım, garipsedim, sevindim. Bu sitenin bu kadar güçlü ve kalıcı olması böyle üyelerinin çok olmasından kaynaklanıyor sanırım.
Yeri gelmişken bugün yaşadıklarımı anlatayım ve bir şey daha danışayım size.Bir polikliniğe görüşmeye gittim lazerle ilgili. Şuan koluma yaptırdığım bi yer var gerçi, memnunum da ama ben ısrarla hormon testi yaptırmak istediğimi söylememe rağmen sende bişi yok diyerek hemen başladılar tedaviye. Etkisini de gördüm ama yine de kanaat edemiyorum ve yaptırmak istiyorum. Neyse, ordaki doktor reçete yazdı, beni hastaneye yolladı, ama saat zaten 5'e geliyordu, yine de belki olur umuduyla hastanenin oraya kadar gittim, oradaki eczacılardan birine danıştığımda ise 5'te kimseyi bulamayacağımı söyledi, beni özel bi laboratuvara yönlendirdi. Çok yorgun olmama rağmen oraya da gittim ve orda bu testlerin karşılığı olarak 556 TL hesap çıkardılar. Sonuç hüsran tabi. Yorulduğumla kaldım. Hafta içi stajım var, 5'ten önce hastaneye gitmem mümkün olmuyor. Acaba bu testleri daha makul fiyata yapan özel yerler var mı bildiğiniz?:44:

Canım mesajıma dönmüşsün çok teşekkürler. Yalnız benim mesaj sayım 100 olmadığından dolayı özel mesaj yollayamıyomuşum, daha önce de bu sebepten yollayamadım :KK15: Tekrar teşekkürler. İnceliyorum linki, en kısa zamanda da görüşmeye gidicem.
Bu arada cahilliğimi bağışlayın ama aynı şehirde olanlar acaba yüzyüze görüşmeyi deniyo mu? Okudukça şaşırıyorum çünkü... Ben uzun süre önce üye olmama rağmen pek uğrayamamıştım siteye ama her girdiğimde görüyorum ki, birbirini hiç görmeyen, tanımayan insanlar birbirine canla başla yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bizzat kendim de yaşayınca daha iyi kavradım minnetin ne demek olduğunu. Çok kısa bi zamanda; hem de "kusura bakma canım..." diyerek başlayan bi mesaj almayı beklemiyordum, çok mutlu oldum, duygulandım hatta. Günlük yaşantımızda önümüze neredeyse her çıkandan kazıklanmaya, kandırılmaya, çaresizliğimizden yararlanılmaya çalışılmasına öle alışmışım ki, ardında hiçbir karşılık olmaksızın iyiliklere yabancılaşmışım, garipsedim, sevindim. Bu sitenin bu kadar güçlü ve kalıcı olması böyle üyelerinin çok olmasından kaynaklanıyor sanırım.
Yeri gelmişken bugün yaşadıklarımı anlatayım ve bir şey daha danışayım size.Bir polikliniğe görüşmeye gittim lazerle ilgili. Şuan koluma yaptırdığım bi yer var gerçi, memnunum da ama ben ısrarla hormon testi yaptırmak istediğimi söylememe rağmen sende bişi yok diyerek hemen başladılar tedaviye. Etkisini de gördüm ama yine de kanaat edemiyorum ve yaptırmak istiyorum. Neyse, ordaki doktor reçete yazdı, beni hastaneye yolladı, ama saat zaten 5'e geliyordu, yine de belki olur umuduyla hastanenin oraya kadar gittim, oradaki eczacılardan birine danıştığımda ise 5'te kimseyi bulamayacağımı söyledi, beni özel bi laboratuvara yönlendirdi. Çok yorgun olmama rağmen oraya da gittim ve orda bu testlerin karşılığı olarak 556 TL hesap çıkardılar. Sonuç hüsran tabi. Yorulduğumla kaldım. Hafta içi stajım var, 5'ten önce hastaneye gitmem mümkün olmuyor. Acaba bu testleri daha makul fiyata yapan özel yerler var mı bildiğiniz?:44:

ben hormon ıcın ozel doktora muayene olmayı dusunuyourm 250 tl falan muayene ucretı. onun verdıgı tetkıkler de hastanede yapılıyor zaten ve ozel oldugu ıcın cok zaman almıormus. yapılan o tetkıklerden ekstra para alınır mı devlet mı karsılar calısanlar ıcın,bılmıorum.

Benxxxxx da dün ilk randevuma gittim, ama sadece genital bölge için diğerleri çok açık sarı ve ince olduğu için pek etkili olmaz dedi,zaten çok da seyrektiler bakalım merakla bekliyorum sonuçları:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar
yazılan bütün yazıları okudum bende düşünüyorum lazer
güvenilir bir merkez ismi verebilir misiniz zahmet olmazsa
istanbul avrupa yakası için
fyo cum senin gittiğin merkezin linkini banada gönderebilirmisin özelden benim mesaj sayım özel mesaj için yeterli değil

Merhaba hanımlar,

Ben bi merkezle görüştüm, beyaz tenli ve siyah tüylü olduğum için çok uygun olduğumu söyledi. Ama kollarım için alınmaz dedi ki bacaklarıma göre daha ince olsa da gayet siyahtır. Çok da ince değil hani.

Benim de haliyle kafam karıştı :44:mkomple vücut diyorlar ki yüz hariç tüm vücut, kolu da almıyorsa sırt, omuz vs hiç almaz. Ee ne anladım ben bunun komple vücut olmasından? :26:

Tüm vücut paketi alıp da boşuna parar vermiş olmaz mıyım yani? Tecrübelerinize ihtiyacım var çok.

Şifa dolu günler.. :nazar:

benim tavsiyem igneli epilasyon biraz daha agrılı olsada deger bence daha güvenilir ve ince kalın diye seçmiyo tüm tüyler yok oluyo deneyen çok tanıdıgım war:KK66::KK66:

arkadaşlar merhaba öncelikle alkış bugün katıldım aranıza:) çoooook acil lazere gitmek istiyorum ama korkuyorum bakırköy de tavsiye edeceğiniz bir merkez var mı lütfen yardımcı olun yoksa ben huni takmak zorunda kalacağım...

merhaba kızlar bende bu kış lazere başlamak istiyorum, fakat kafamda tereddütlerim var. yani bazen nette görüyoruz, bitmiyor üç-dört yıl sonra çıkıyor tarzı yorumlar yapılıyor. gerçekten lazer epilasyon yaptırıp uzun yıllardır bi sorunla karşılaşmayan var mıdır aranızda? bir de en sağlam sonuç veren makine markası ne acaba kafam çok karışık.

meraba... aranıza bugün katılmakla beraber, sitenin sıkı takipçilerindenim..
sizden lazer epilasyon hakkında yardım almak istiyorum..
istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim..
komple lazer epilasyona gitemek istiyorum.. aslında iğneli epilasyonu da düşünmekle beraber o konuda sağlıklı bi yer var mı emin değilim?
bu konuda ister özelden ister forum üzerinden yardımcı olursanız sevinirim...

Merhaba hanımlar,

Ben bi merkezle görüştüm, beyaz tenli ve siyah tüylü olduğum için çok uygun olduğumu söyledi. Ama kollarım için alınmaz dedi ki bacaklarıma göre daha ince olsa da gayet siyahtır. Çok da ince değil hani.

Benim de haliyle kafam karıştı :44:mkomple vücut diyorlar ki yüz hariç tüm vücut, kolu da almıyorsa sırt, omuz vs hiç almaz. Ee ne anladım ben bunun komple vücut olmasından? :26:

Tüm vücut paketi alıp da boşuna parar vermiş olmaz mıyım yani? Tecrübelerinize ihtiyacım var çok.

Şifa dolu günler.. :nazar:

Canim merhaba,
Ben Tum vucut gidiyorum.kollarin olmamasi laserin koldaki kil koklerine etki etmemesi Ve cok cok uzun seanslarin gerekmesi.bana lazer yaptirdigim yerdeki kiz soyledi yani zaman ve para kaybi olur tavsiye etmiyorum dedi.geri neresi kaldi dersen gogus arasi gobek belindeki dillar genital komple tum bacak ayak parmaklari koltuk alti meme cevresi umarim yardimci olabilmisimdir sevgiler

Canim merhaba,
Ben Tum vucut gidiyorum.kollarin olmamasi laserin koldaki kil koklerine etki etmemesi Ve cok cok uzun seanslarin gerekmesi.bana lazer yaptirdigim yerdeki kiz soyledi yani zaman ve para kaybi olur tavsiye etmiyorum dedi.geri neresi kaldi dersen gogus arasi gobek belindeki dillar genital komple tum bacak ayak parmaklari koltuk alti meme cevresi umarim yardimci olabilmisimdir sevgiler

Teşekkür ederim canım,

Bugün 5te maçka'da diod ve alexi bi arada kullanan bi merkezde randevum var, bakalım onlar ne diyecek. Artık en azından bi kısmından kurtulmak istiyorum, özellikle bacaklar. geri kalan da ağda mağda halledicez artık. :26:

Gittiğim merkez tüylerimin altın sarısı olduğunu söyledi(!) :KK53: hem de üst bacaklarım için :KK52: Hanımlar emin olun tüylerim altın sarısı olsaydı bunu farkederdim. Çok saçma geldi bana. Bariz koyu tüylerim var ya hu! Hiiç ikna edici değil de ama neden böyle söyledi anlamadım. :KK19:

İstanbul'da komple bacak yaptıran varsa lütfen beni yönlendirsin. Çünkü bir an evvel tedaviye başlamak istiyorum. Çok sıkıldım artık. :KK59:

merhaba cnm ben de lazer araştırmasında olduğum için maçka'daki yeri tahmin ettim hatta 6 seans paket 1500 tl olan yer sanırım bana da fiyatı uygun gelmişti düşündüğüm yerlerden biriydi sarı olunca görmüyor muymuş tüyleri sarı tüyleri de gören cihaz olması lazım ama

merhaba cnm ben de lazer araştırmasında olduğum için maçka'daki yeri tahmin ettim hatta 6 seans paket 1500 tl olan yer sanırım bana da fiyatı uygun gelmişti düşündüğüm yerlerden biriydi sarı olunca görmüyor muymuş tüyleri sarı tüyleri de gören cihaz olması lazım ama

evet canım tahmin ettiğin yer.

ya neye göre sarı neye göre siyah bu tüyler anlamadım. bana da maille diod ile alex birbirini tamamlıyor demişti. tüm vücut diye gittim alt bacak, genital, bikini ve koltuk altı dediler. tüylerimi siyaha boyayıp gidicem bidahakine o olcek! :KK14:

X