komple satılık ev eşyası- sadece 2000 tl- çok acil/Tekrar konu

zeynepcim1974

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
12
1
50
yepyeni bazı ev eşyalarımı acil olarak istanbul dışına yerleşeceğimden değerinden çok ucuza satıyorum.

sadece 1000 tl.
1- salon için: Satmak istediğim salon eşyası içerisinde beyaz ve kahve renkte 6 kişilik masa ve ahşap, suni deri olan 6 sandalyem bulunmaktadır. masa ile takım olan tv ünitesi oldukça kullanışlı ve şıktır. yalnız bugün montajı sökülürken sol ucunda bir çatlak meydana gelmiştir. bir pvc kendinden yapışkanlı kağıt ile rahatça kamufle edersiniz. (o kısmın fotosunu da koyuyorum)

inanın çok uyguna veriyorum. zira salı günü evi boşaltmak zorundayım. benzer eşyalara 4000 tl'den kapı açılıyor. yatak odam, salon yemek odası takımım, portmantom 2012'de alınmıştır. yolluklarım ve mutfak dolabımın hala taksitlerini ödüyorum. isteyen için, eşyalarımı ayrı ayrı da satabilirim. fiyatım konuşuruz

2- ayrıca satmak istediğim oturma grubunun içinde, 2 adet kadife kırmızı berjeri ve 2 li koltuğu bulunmaktadır. hiçbir yırtığı ve söküğü yoktur. kadife kumaştır, rahatça silinir, yumuşak ve konforludur. ister salonunuzda, ister oturma odanızda kullanın.

3- genç ya da çocuk odası için: 1 adet ısmarlama mavi bej rengi çalışma masasını satıyorum. üstte iki kapaklı dolap ayrıca rafı, alt kısmında klavyelik ve bilgisayar kasası koyma yeri vardır. (marangoz ısmarlama olup hiçbir kırığı, çiziği yoktur. .)

4- ayrıca bir de küçük çekmeceli ve iki kapaklı beyaz renkte komodin vardır, çok amaçlı dolap olarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz

5- kırık beyaz renkte açılıp kapanan mutfak masası.

6- pvc 4 çekmeceli sebzelik. prıl pırıldır.

7- banyo: çamaşır askılığı da satılıktır. pırıl pırıldır. hiçbir kırığı yahut arızası yoktur, bakılabilir.

8- antre için: 3 yıl önce almış olduğum, kirli beyaz renkte portmantomu satıyorum. içi çok kullanışlı, fazla yer de kaplamayan portmantom, yepyenidir. İstanbul dışına acil taşınmam gerektiği için bu kadar ucuzadır.

9- yeşil, krem, kahve renklerde (bunların da taksidini yeni bitirdim.) sıfır sayılabilecek kadar yeni olan antre (yahut mutfakta da kullanırsınız) festival marka yolluklarımı da satıyorum. enleri 1 metre, uzun yolluğun boyu 2.10 cm, kısasın boyu 1.50 cm'dir.

10- istanbul dışına çıkacağım için buzdolabımı satmak istiyorum. durumum acil olduğu için bu kadar uygun fiyatadır. beyaz, çift kapılı, no frost buzdolabıdır. çalışır durumdadır, resimlerde de göreceksiniz ki halihazırda kullandığım dolaptır. temiz bir buzdolabıdır.alana hayırlı uğurlu olsun.

11- yepyeni mini fırın

12- doğal gaz set üstü ocak

13- salon avizesi- oturma odası için gupür tül ve güneşliği, bir takım ev tekstili

yer: İstanbul, Merter

not: yatak odam ve mutfak dolabım satılmıştır. geriye kalan tüm eşyalarım 1000 tl'dir.

masa sandalye.JPG
sandalye.JPG
ünite.JPG
ünite çatlak.JPG
berjer.JPG
2 li berjer.JPG
Eki Görüntüle 1596617 Eki Görüntüle 1596619 Eki Görüntüle 1596620 Eki Görüntüle 1596622 Eki Görüntüle 1596623
çalışma masası 2.JPG
çalışma masası 3.JPG
çok amaçlı dolap 1.JPG
çok amaçlı dolap 2.JPG
Eki Görüntüle 1596628 Eki Görüntüle 1596629
portmanto.JPG
portmanto 2.JPG
portmanto 3.JPG
portmanto 4.JPG
elektrik süpürgesi 1.JPG
elektrik süpürgesi.JPG
buzdolabı.JPG
buzdolabı 2.JPG
buzdolabı 3.JPG
buzdolabı 4.JPG

Son düzenleme:
çok iyi olur. ne o spotçudan bu kalitede eşyaları bu fiyata alabilir, ne ben spotçuya bu fiyata verebilirim.
Evet zaten kendisi de spotculara guvenmiyor o yuzden baya zamandir ev esyasi arastiriyoruz el birligi ile.. ki esyalariniz da gercektwn guzeller ve gercektem uygun yani.. ama iste acele olunca..

gerçekten modern eşyalardır. acele olması da beni çok zarara soktu zaten. yarın beni haberdar edebilir misiniz, acaba? kesin bir şey söylerseniz, çok sevinirim. numaram ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X