Komşu belasııı?????

Ya yorum yapmak için yorum yapma dengesiz misin sen ? Durumum var bu benim tercihim orası sana kalmamış boş yapma bana böyle insanlar alt kattaki bebeği düşünmüosa gelinin hemde öyle komşu olmaz olsun ne biçim insansın be sen

Siz dengeli biri iseniz ben dediginiz gibi dengesiz biriyim hemfikiriz. Ayni kulvarda olmadigimiz kesin.

Ekonomiden kaynakli çoğu ev birleşti mecburiyetten. Size köye gidin diyene kadar kendileri gitse ya, sonucta toplu yaşama ayak uyduramayan onlar.

Yooo Tam olarak problem bu. Kv yıllardır rahatsız olmadı demekki şimdi sizin bebeğiniz uyuyamadı diyemi sorun oldu ?

Hem kadının evine yerleşip çocuk yapmışsınız hemde komşularıyla aralarını bozuyorsunuz.

İşte sorun tam olarak bu evlendiyseniz farklı evde oturmalısınız. Tabi ev için paranız yoksa evlenmeseydiniz bu kadar rahatınıza düşkünseniz.
Kayınvalidem rahatsız olmadı diye insanların vurdumduymaz gibi gürültü yapmaya hakkı var yani öylemi? Sen nasıl bir zihniyettesin ya Allah yardım etsin bebeğim değil bende rahatsız oluyorum apartmanda kurallar vardır dagdamı yaşıosun kaldıki kv demde benim tarafımda aklı başında olan benim tarafımda olur ztn

Ya nereye gidiiim annemlre geldim kaynanam gelince konuşcak eşimde aşırı sinirlendi neredeyse gelip kadını dövecekti canım kendi evimde bile olsa kaçmak bence çözüm değil böyle insanlar her yerde olabilirler hadlerini bildirmek lazım apartmanı satın almadılar ya?
Bu huzursuzluğa razıysan yapacak bir şey yok , böyle insanlar heryerde olabilir ama şuan ki durumun gidişatı hiç iyi değil baya baya b*k yoluna gidicek kaynanan baya tepesine bindirmiş sana taviz vereceğini hiç sanmıyorum..

Karı koca sinirleriniz mi bozuk sizin? Yok bir de dövseymiş üsluplara bak. Başkasınınki sıpası oluyor sana gelince “bebiş” mi oluyor? Bir ayaklanınca başına gelicekleri görürsün. Bebekten Önce kendinize bir ev bulun da insanların komşularıyla da arasını bozmayın.
Kızım sen rahatsızmısın Kadım bana saldırmaya çalıştı diyorum neyin davasındasın sen? Millet saldırınca iyi biz karşılık vermeyi düşündüğümüzde bizim sinirlerimiz bozuk öylemi yok ya?????!

Kızım sen rahatsızmısın Kadım bana saldırmaya çalıştı diyorum neyin davasındasın sen? Millet saldırınca iyi biz karşılık vermeyi düşündüğümüzde bizim sinirlerimiz bozuk öylemi yok ya?????!
Konunun başından beri kimin (ve kocasının) saldırgan olduğu belli olduğundan tek taraflı yorum yapmıycam, sorry. Hakaretlerini de yönetime bildirdim.

Alt komşumun gelini gelse ve bana şikayette bulunsa evin sahibi gelsin derim yada çok rahatsız oluyorsan kendine ev tut derim.

Ya yorum yapmak için yorum yapma dengesiz misin sen ? Durumum var bu benim tercihim orası sana kalmamış boş yapma bana böyle insanlar alt kattaki bebeği düşünmüosa gelinin hemde öyle komşu olmaz olsun ne biçim insansın be sen
Şu üslup gösteriyor ki komşuya hiç de normal bir uyarı yapmamışsınız. Belki de kadın kusura bakmayın dikkat ederiz diyecekti ama şu tavra kim olsa çıldırır. Hak etmişsiniz az bile yapmış.

Kayınvalidem rahatsız olmadı diye insanların vurdumduymaz gibi gürültü yapmaya hakkı var yani öylemi? Sen nasıl bir zihniyettesin ya Allah yardım etsin bebeğim değil bende rahatsız oluyorum apartmanda kurallar vardır dagdamı yaşıosun kaldıki kv demde benim tarafımda aklı başında olan benim tarafımda olur ztn

Şu üslup gösteriyor ki komşuya hiç de normal bir uyarı yapmamışsınız. Belki de kadın kusura bakmayın dikkat ederiz diyecekti ama şu tavra kim olsa çıldırır. Hak etmişsiniz az bile yapmış.
Sizi Allah'a havale ediyorum cidden bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz başınıza gelsin inşAllahh

gizemliasli gizemliasli yasattigini yasamadan olmeyeceksin 🤣 kadin dusmanisiniz hepiniz.
Kızlar coşmayın Allah afetsin bende yorumlara güldüm biraz ama böyle yaparak biraz öyle yansıyoruz galiba 🥹 mantıklı olan hanımefendinin huzur içinde kendi evinde eşiyle oturması böyle insanlar tek oturduğumuz evde de denk gelebilir kesinlikle katılıyorum ama şuanki durum iğrençleşebilir gerek yok bence ..

X