Komşum beni her akşam benim kocam evdeyken kahve içmeye cagiriyor

Komşumun kocası öglenden geceye kadar calisiyor. Her akşam beni evine çagirıyor. 2 3 saat oturmak zorunda kalıyorum Hayir diyemiyorum. Benim kocamın 5 te işi bitiyor Ama arkadaşlar kocam evdeyken beni çagırmqsı rahatsız ediyor. Benim de bir hayatım var evli bir kadınım kocamla birbirmizden sogumaktan korkuyorum. Haftada 2 3 saat gündüz saatlerinde görüşmek normal. Araya mesafe koymak istiyorum. Çagirdığında bahaneler bulup gitmeyecegim. Bana akıl verin. Araya nasıl mesafe koyabilirim. Kibar bir dil ile
Olmaz gidiceksin kocan mi onemli yan komsun mu🤚😡

Akşam kahve içmeye gittin diye soğuyacak mi eşiniz? Ay yok artik. Bunu ananeler babanneler falan soyler. Arkadaşa gittim diye soğuyacak adam defolsun gitsin bahane aramasın. Sizde abartmayın lütfen hayır demek bu kadar zor mu. Komşu çağırırsa aynen şöyle söyleyin 'hayır' çünkü eşimle film izliyoruz, yemek yiyoruz, planımız var vs vs.

Niye bu kadar tuhaf geldi ki bu..
Her evlilik aynı şartlarda değil.
Komşunuz sizi kendi gibi serbest sanmış. Ben aşırı evliyim. Eşim evdeyken onu tek bırakıp gelemem demek zor olmamalı.

Şahsen ben baya eşsiz evlilerdenim ve serbestim :) o komşuyu yolla bana gelsin

Komşumun kocası öglenden geceye kadar calisiyor. Her akşam beni evine çagirıyor. 2 3 saat oturmak zorunda kalıyorum Hayir diyemiyorum. Benim kocamın 5 te işi bitiyor Ama arkadaşlar kocam evdeyken beni çagırmqsı rahatsız ediyor. Benim de bir hayatım var evli bir kadınım kocamla birbirmizden sogumaktan korkuyorum. Haftada 2 3 saat gündüz saatlerinde görüşmek normal. Araya mesafe koymak istiyorum. Çagirdığında bahaneler bulup gitmeyecegim. Bana akıl verin. Araya nasıl mesafe koyabilirim. Kibar bir dil ile
Esim evde onla zaman geçirmek istiyorum diyebilir siniz

Ben evlilik meraklısı degilim bu aralar psikolojim bozuk kafama herseyi takıyorum. Siz ne acımasız insanlarsınız yaa. Sanki size hakaret ettim. Insanca soru sordum. Ama siz insanliktan anlamiyorsunuz belli
Siz de dalga geçermiş sanki yaşımız küçükmüş gibi ne diyeyim diye soruyorsunuz, yani "müsait değilim" ya da "eşimle vakit geçirmek istiyoruz" demek bu kadar zor ise bu yaşa kadar nasıl geldiniz ben de onu merak ediyorum.size hakaret edilmiyor ki insanların tuhafina geliyor bu durum..

Hayır @Pinkflambe ve biz sizin evlenmeden önceki tutumunuzu, flört kabiliyetinizi merak etmiştik.

Komşusuna kahveye gelemem müsait değilim diyemeyen biri, evlenmeden önce nasıl huyunu suyunu beklentilerini şart koştu anlamında.

Açılmanız lazım ciddi anlamda.
Valla ben evlenmeden önce esimle cok kavga ettim nisanı atmaklatehdit ettim. Oda isteklerimi kabul etti. Esime karsi basindan beri hayir diyebiliyorum

Siz de dalga geçermiş sanki yaşımız küçükmüş gibi ne diyeyim diye soruyorsunuz, yani "müsait değilim" ya da "eşimle vakit geçirmek istiyoruz" demek bu kadar zor ise bu yaşa kadar nasıl geldiniz ben de onu merak ediyorum.size hakaret edilmiyor ki insanların tuhafina geliyor bu durum..
VAlla cok zorlandigim zaman oldu ama oyle yada boyle atlattım.

Komsunuzdan cok, sizin neden hayir demekte bu kadar zorlandiginizi sorgulayin. O talep ediyor cünkü gelmenize alismis. Ama siz birilerinin isteklerini yerine getirememekten neden böyle korkuyorsunuz, asil soru bu.

Etrafınızdaki insanlara gerektiğinde "hayır " diyebildiginiz zaman kendi benliginize gelirsiniz emin olun.İsin sırrı "hayır" diyebilmektir.Uydurun biseyler ve de ispat etmek zorunda değilsiniz.Telefonu her defasında açmayın, müsait değilim canım eşim evde oluyor akşamları ama ara sıra kahve içmeyi tekrarlariz dersiniz.

Canım eşim gelecek gündüz iceriz de , eşim gelecek yemek yapacam , eşim var gelemem.

Gitme

Akşam kahve içmeye gittin diye soğuyacak mi eşiniz? Ay yok artik. Bunu ananeler babanneler falan soyler. Arkadaşa gittim diye soğuyacak adam defolsun gitsin bahane aramasın. Sizde abartmayın lütfen hayır demek bu kadar zor mu. Komşu çağırırsa aynen şöyle söyleyin 'hayır' çünkü eşimle film izliyoruz, yemek yiyoruz, planımız var vs vs.
Ben erkek olsam karim her aksam ben eve gelince 3 saat komsuya gitse “bu kadin beni istemiyor galiba” diye dusunup sogurum en olmadi sorgularim. Burdaki gariplik adam da git diyor.

X