Kondisyon Bisikleti

Arkadaşlar ben de eliptik bisiklet kullanıyorum. Bacaklarım sıkılaştı. Zayıfladım da diyet yaparak eliptik kullanarak 1 ayda 4 kilo verdim.
Ama bacaklarım çok kalın bacaklarım incelmedi sanki. Ve serleştiler. Acaba eliptik bacakları kalınlaştırıyor mu?
Ben günde 2 şer defa 20 dk lık yapıyordum toplam 40 dk.
Acaba pedalların ayarını düşürüp hafif ayarda ara vermeden 40 dk yapsam daha mı iyi olur yeterli olur mu sizce lütfen kullanan varsa cevap versin. Bacağımı kalınlaştırır mı:KK43:

bende eliptik bisilet kullananlardanım ben en düşük seviyede günde 30 dk aç karınla çalışıyorum.inanılmaz terletiyor ve zamanla bacak kalça ve kollar sıkılaşıyor.ama bir ipucu vereyim size kolla için aletin kollarına biraz gücünüzü vermek lazım.ayda birazda yemize dikkat ederek rahatlıkla 5 kilo verebilirsiniz.zamanla kas dokusuda artacağı için vucüdun yakacağı kalori miktarıda artıyor yani motbolizmanız hızlanıyor

Sodi Certila merhaba, bende senin gibi eliptik bisiklet çeviriyorum. Sen bu konuda benden daha tecrübelisin. Benim bir hafta oldu başlayalı. Hergün akşam yemekten 1 saat sonra 20dakika biniyorum. Bu alet kilo verdirmenin yanında bacakları da inceltiyomu? Ayrıca benim kollarımın alt kısmı da biraz sarkık. Senin sıkılaştımı?:kedi:

Merhaba arkadaşlar, kondisyon bisikleti almayı düşünmekteyim. Memnun kaldıgınız kullanmakta olduğunuz marka ve modeli nedir? tavsiye ettiğiniz modelleri öğrenebilir miyim...

yyawww gece gece sızı allahmı gonderdı bana yaa kondısyon bısıkletı almayı dusunuyorum bır ıkı gune az bı arastırayım dedım kalca buyur dıyenımı ararsınız basenler genısler dıyenımı yoksa bacakların kas yapar r.carlos gıbı olursun dıyenımı ... bu sayfada bı uye yazmıs 80 kılodan 59 dustum dıe hıc bıyerıde buyumemıs ılerledıkce okudukca ıcım rahatladı valla :))) ıyiki varsın K.K :enbuyukkk: gene kullananlar gelısmelerı yazarsanız takıpcınızım :))))

mrb arkadaşlar bende yeni aldım bisikleti ama göbek te de faydası oluyor mu bu bisikletin bana da bir yardım ederse kulananlar çok mutlu olca

mrb arkadaşlar bende yeni aldım bisikleti ama göbek te de faydası oluyor mu bu bisikletin bana da bir yardım ederse kulananlar çok mutlu olca

bisiklette öne dogru eğilerek kullanırsanız ve bu arada karın kaslarınızı içe çekmeye çalışırsanız istediğinizi elde edersiniz. zaten bir süre sonra karın bölgenizde yorulma hissedeceksinizdir. sPOR HOCASININ tavsiyesi idi.

bisiklette öne dogru eğilerek kullanırsanız ve bu arada karın kaslarınızı içe çekmeye çalışırsanız istediğinizi elde edersiniz. zaten bir süre sonra karın bölgenizde yorulma hissedeceksinizdir. sPOR HOCASININ tavsiyesi idi.

çok teşekkür ederim :)

burasi cok bos kalmis yokmu arttiran hadin kizlar bende aldim kondisyon bisikleti iki gundur 40 dakika yapiyorum.hergun 400 kalori yakmam lazim bana eslik eden olacakmi?

benimle beraber bisiklet cevirenleri bekliyorum topige

arkadaşlar bende aldım kondisyon bisikleti yaklaşık 1,5 hafta oldu zaten konuda açtım ama pek ilgilenen olmamış neyse ben günde 1 saat falan biniyorum hızım 33 -31 arası değişiyo ama bendemi bir gariplik var bisikjlettemi anlayamadım çünkü ben 1 saatte yaklaşık 1000 kalori yakıyorum bir yerde okumuştum bisikletle normal hızda yarım saatte 260-300 kal.yakılır diye ben biraz hızlı çeviriyorum ve 1000 oluyo bazı arkadaşlar 20 dk.100kalori 45 dk .200 kalori falan yazmışlar çok az deilmi ya yoksa bendemi bir gariplik var lütfen cevaplayııın:26:

arkadaşlar bende aldım kondisyon bisikleti yaklaşık 1,5 hafta oldu zaten konuda açtım ama pek ilgilenen olmamış neyse ben günde 1 saat falan biniyorum hızım 33 -31 arası değişiyo ama bendemi bir gariplik var bisikjlettemi anlayamadım çünkü ben 1 saatte yaklaşık 1000 kalori yakıyorum bir yerde okumuştum bisikletle normal hızda yarım saatte 260-300 kal.yakılır diye ben biraz hızlı çeviriyorum ve 1000 oluyo bazı arkadaşlar 20 dk.100kalori 45 dk .200 kalori falan yazmışlar çok az deilmi ya yoksa bendemi bir gariplik var lütfen cevaplayııın:26:

Benimkindede öle gösteriyor.Biraz abartı sanırım ama 45 dk 200 kalori de az bence.Nette yaptığım kıyaslamalara göre kondisyon bisikletiyle saatte 500-600 kalori yakılıyor.Yani yarısını en azından yakıyoruz bence.

Arkadaşlar eliptik olanlarımı çok etkili diğer kondisyon bisikletinden alsak aynı etkiyi görür müyüz eliptik olanların diğerinden farkı kollar mı pek bilmiyorum yardımcı olur musunuzzzz:97:

bende eliptik bisikletten aldım1 haftadır 20 dk yapıyorum her gün çok yorucu ama düzenli yapıldığı taktirde faydası olacağına inanıyorum

Arkadaşlar eliptik olanlarımı çok etkili diğer kondisyon bisikletinden alsak aynı etkiyi görür müyüz eliptik olanların diğerinden farkı kollar mı pek bilmiyorum yardımcı olur musunuzzzz:97:
eliptiği ayakta kullanabildiğin için koşoyor hissi veriyor daha çok efor harcatıyor ve kalça kısmını daha çok çalıştırıyor

dUZENli kullanarak hem kilo verdim hemde bacaklarim sekillenip basenlerim inceldi, kesinlikle oneriyorum ...

Yıllardır evde askı görevini üstlenen kondisyon bisikletini 23 gündür kullanmaya başladım bende düzenli olarak.
Her gün 100 km yapıyorum.
Ölçü almadım ama bacak basen kalça bölgesinde etkisini gördüm diyebilirim.

kondisyon bisikletini bende artik hergün 1 saat kullanmaya karar verdim, iki gündür basladim, etkisi oluyor sürekli kullanildiginda, zaman zaman baslayip biraktigim zamanlardan biliyorum.Vücudumda yada kilomda farkedilir degisimler olursa yazarim..

arkadslar bende 3 gun once aldım bsıkletı ayar 3 de ve 45 dakıkada 150 kalorı yazıyordu az degıl mı sızce ve faydasını ne kadar gun gecınce gordnuz tesekkurler sımdıden :)

Arkadaşlar Merhaba ben de yni katildim aranuza. Bir aydir spora gidiyorum fakat işlerim yüzünden ara verdim simdi yine başladım. Su an bisiklet uzerinden yaziyorum an itibariyle 11.56 km dir pedal ceviriyorum. :)) 202 kcal harcadım. Buradan cikinca spinning yapacagim. Inanilmaz eğlenceli olup bir saatte en az 700 kcal kaybi garanti eden bir alet. Hayirlisi 72 den ne kadar dusecek incelecegim :))))

X