Konya şehir hastanesi RAHİM FİLMİ SONRASI, TSH VE GEBELİK

Hayırlı sabahlar hanımlar benim tsh değerim 1 ay önce 7,43 dü rahim filmi çekildim dün tshye de tekrar bakıldı 8,70 lere yükselmiş hap kullanmaya başladım rahim filminden sonra hamilelik şansı artıyor fakat tsh yüksek olduğu İçin dahileyedeki doktorum 1 ay bebek kararını ertelemem gerektiğini söyledi daha önce kimyasal gebelik geçirdim tsh den dolayı galiba ne yapmam gerekiyor korunmalımıyım zaten adet oldum bugün tsh bir ayda düşcek bir hormon mu yani yumurtlama dönemine kadar düzenli hap kullanımında hormon düşerse hamile kalma şansım olurmu bilgisi olan varmı?

RAHİM FİLMİ SÜRECİM TAVSİYEM :
Ve de rahim filmi hakkında yazmak istiyorum çok fazla araştırdım ben burda hiç bir yazıya denk gelemedim İçin çok hazırlıksız gittim Konya şehir hastanesinde çektirdim . Hastane hakkında bilgi yok burda çektirmek isteyenler kesinlikle gitmeyin her giren ağlayarak çıktı bende dahil çeken doktor yanındakiler hepsi çok acımasızlardı . Gidin özelde donanımlı hastanelerde çektirin çekilecek çile değil çünkü ben hayatımda böyle bir acı yaşamadım zaten azarlamalar kızmalardan geriliyorsunuz ben soyunma odasında hazırlanırken içerde bi kadına çekiliyordu ağlamalarını yavlarmalarını duydum . Bide içerdekilerin onu azarladığını bu beni yeterince gerdi üstüne birde çok acı çektim çıkar çıkmaz da mide bulantısı kusma şiddetli baş dönmesi bir sürü yan etkiyle 2 gündür uğraşıyorum kendime gelemedim resmen . Rahim filmi korkulacak birşey değil ama devlet hastanelerinden ve çalışanlarından korkun çok fazla gaddarlar . Acı eşiği düşük olanlara tavsiyem uzak durmaları . Hala eğilip kalkamıyorum tüm karın kısmim kırapmlar içinde çektireli 2 gün olmasına rağmen . Araştıranlar İçin umarım faydası olur . Korkutmak değil niyetim gitmek isteyende hazırlıklı gitsin o acıya . 40 yaşında 4 defa çektiren abla da ağladı 23 yaşındaki ben de . Umarım sorun yaşamazsınız bu tarz ..🫶🥺
Merhaba rahim filmi sonrası gebelik oluştu mu tüpler tıkalımıymış dün bende çektirdim

Tüpleriniz tıkaliysa açıldıysa olabilir
Ama sorun yok denildiyse farklı tedavi gerektirebiliyor
Dün kan verdim 21 hCG progesteron 28 çıktı iğnenin üzerinden 1 hafta geçti iğne etkisi mi hocam dedim sanmıyorum dedi iğne etkisi olsa 5 ın altında değer olurdu dedi adete 1 hafta var daha sizce iğne etkisi midir

Dün kan verdim 21 hCG progesteron 28 çıktı iğnenin üzerinden 1 hafta geçti iğne etkisi mi hocam dedim sanmıyorum dedi iğne etkisi olsa 5 ın altında değer olurdu dedi adete 1 hafta var daha sizce iğne etkisi midir
Aaa çok sevindim sizin adınıza sanmam iğne etkisi olacağını 2 gün sonra tekrar test yaptır 2 kat artarsa 💯 hamilesin demektir hadi inşallah hayırlı olsun 🤰

X