Konya şehir hastanesi RAHİM FİLMİ SONRASI, TSH VE GEBELİK

Bende 5 yıl önce rahim filmi çekindim sadece karnımın içinde çok şiddetli bir sancı hissettim sanırım 5 ila 10 dakika kadar oldu bu işlem daha sonrasında çıkarken hiç bişey olmadı normaldi herşey bu kadar korkmayın 5 yıldır çocuğum olmuyor troidlerim 14 çıktı çok yüksek yani 5 ay hapını dikkatli kullandım daha sonra bıraktım 12 gün gecikmem oldu hamilemiyim derken yine başa döndüm hiç bebeğim olmadı adetlerimde düzenli ama olmuyor işte umudumu kestim Allah ol derse olur boynu bükük kalmak çok üzücü :KK43:

Bende 5 yıl önce rahim filmi çekindim sadece karnımın içinde çok şiddetli bir sancı hissettim sanırım 5 ila 10 dakika kadar oldu bu işlem daha sonrasında çıkarken hiç bişey olmadı normaldi herşey bu kadar korkmayın 5 yıldır çocuğum olmuyor troidlerim 14 çıktı çok yüksek yani 5 ay hapını dikkatli kullandım daha sonra bıraktım 12 gün gecikmem oldu hamilemiyim derken yine başa döndüm hiç bebeğim olmadı adetlerimde düzenli ama olmuyor işte umudumu kestim Allah ol derse olur boynu bükük kalmak çok üzücü :KK43:
Bende 3 senedir uğraşıyorum dün 2. Kaybımı yaşadım 6. Hafta da . Rabbimin vardır bir bildiği lütfen üzülmeyin. Her sınav zor ama bir mükafatında vardır elbet . Troid problemi bende de var . Dermanı olmayan dert vermez Allah . Bir gün bizimde güzel bebişlerimiz olur inşallah 🥺 Hep dualarımdasınız ♥️

Ben de korunmanizi tavsiye ederim; eğer bukadar yüksek bir TSH ile gebe kalırsanız bu sefer bebeğin sağlığı için endişeleneceksiniz. Geç olsun ama güç olmasın. Ben 3 altında bir değer ile gebe kaldım şuan 2,5 civarında. Sağlıklı bir gebelik geçiriyorum elhamdulillah. Diğer türlü benim de içim rahat etmezdi. Bazı arkadaşlae 1 olmalı demiş; yurtdışında geçerli bu. Burada TSH değerini 1 civarında isteyen doktor bulamamıştım ben. Neyseki gerek kalmadı çok şükür.
Değerlerim 2 ye kadar düştü çok şükür düzenli hap kullanım da . Ama kimyasal gebelikler devam ediyor sebebi troid değil galiba .

Canım benim rahim filmi gebelik oluşsun diye çekilmez haa film sonrası hamile kalan vardır ona bişey demem sadece rahimde anormal bir durum var mı diye bakılır bazen hiç bir sorun yokken bile yıllarca çocukları olmuyor insanların ben onlardanim tam 16 yıldır olacak diye bekliyorum rabbim hayırlı olanı nasip etsin
Mesajınızın geç gördüm evet biliyorum gebelik için çekilmediğini zaten kronik idrar yolu enfeksiyonum vardı benim için iyi oldu rahim filmi çekildikten sonda 3 ay İçin de de gebe kaldım kimyasala döndü 6. Hafta da . Rabbim sabır versin hepimize zor dönemler bunlar ama inanıyorum bir gün yüzümüz gülcek ♥️

Dediğiniz gibi hemşire ve doktorların tutumu çok önemli zatn stresliyiz böyle olunca korku ikiye katlanıyor. Ben tüp bebek raporu için çekileceğim.Amh bakildi mi sizin ona mutlaka baktirin
Hangi hoca ile görüşüyorsunuz acaba bende tüp bebekte dilay hanımla devam ediyorum başından beri biraz başı kalabalık olsa da seviyorum ilgili . Hormon testlerinin hepsi yapıldı ams içerisinde amh yokmuş . Ben hamile kalabiliyorum ama kimyasal gebelik olarak sonuçlanıyor bidaki gittiğimde artık bunun üzerine görüşcem drla . Amh da sorun olduğunu çok düşünmüyorum. Sizin son durumunuz nedir

Hangi hoca ile görüşüyorsunuz acaba bende tüp bebekte dilay hanımla devam ediyorum başından beri biraz başı kalabalık olsa da seviyorum ilgili . Hormon testlerinin hepsi yapıldı ams içerisinde amh yokmuş . Ben hamile kalabiliyorum ama kimyasal gebelik olarak sonuçlanıyor bidaki gittiğimde artık bunun üzerine görüşcem drla . Amh da sorun olduğunu çok düşünmüyorum. Sizin son durumunuz nedir
Merhaba hsg yi bugün cekilecegim artık doktor nasıl bir yol izleyecek bilmiyorum ilk adetle başlar diye düşünüyorum

Aynen bende Dilay hanıma gidiyorum dün 3.aşılamam oldu inşallah herkezin kucağını doldursun rabbim

3-4 kez anestezisiz çektirdiğinize göre çok fazla ağrı hissetmediniz galiba 😊 öyle kötü yorumlar okudum ki normalde ağrı eşiğim yüksektir dayanıklıyım ama o yorumları görünce insan korkuyor 😬
Ben çocuk olsun diye ameliyatlar ağrılar çekerken eski eş o zaman ki eşim yani başka kadına koşa koşa gitmiş hiç birşey bu kadar acıtmamıştı ağrı vermemişti

Bende çektirdim rahim filmi ama sizin yasadiklarinizin hiç birini yaşamadım aynı şekilde konya şehir hastanesi ama kendini ne kadar kasar ve stres yaparsan ağrı acı okadar çok olur hala devam ediyorum şehir hastanesine ve hem doktor hem hemşireler olsun çokta memnunum
Merhabalar. Ayın 10 nda gidicem bende rahim filmi çektirmek için görüşücem sizin doktorunuz kim

X